banner
banner

יחסי ציבור: היום Alibabacoin שחררה את אפליקציית המטבעות הצפויה הרבה שלנו

היום, המפורסמים קרן Alibabacoin פרסמו את ארנק המולטי-קריפטו הצפוי שלהם בתגובה לתמיכה הקהילתית המדהימה בפרויקט. ארנק המולטי-קריפטו הוא אחד מארנק הקריפטוגרפים בעולם שיכול לאחסן, לאבטח ולהחליף 10 מטבעות קריפטוגרפיים ייחודיים בו זמנית, והכל בנוחות והגנה של שירות זיהוי פנים משולב בבלוקצ’יין – עולם אחר.

לציון ההשקה ההיסטורית, אליבאבקאין מקיים אירוע Airdrop חד פעמי עם תגמולים עצומים על כף המאזניים.

Alibabacoin: היסטוריה של הצלחה

ההצלחה של פרויקט Multicrypto ואירוע ה- Aidrop שנוצר נובעות ישירות מההצלחה המוחלטת שזכתה הקרן בשנת 2018. שאיפותיה הנעלות של החברה עוררו לא פעם ספק בקרב המבקרים, אך פעם אחר פעם הושתקו ספקות אלה בשקיפות החברה מְסִירוּת. בדיוק בגלל רמה זו של מחויבות הקהילה גדלה כל כך מהר.

פרויקט ארנק המולטי-קריפטו לא היה מצליח כל כך לולא מיקוד הלייזר אליבאבקאין צוות משויך לאמון של אלפי משקיעים אינטליגנטים. הקרן הציעה רעיונות שנראו שאפתניים מדי או בלתי אפשריים בעליל, אך הפרויקטים הללו מצליחים ללא הרף, הקהילה צומחת, וערך מטבע ABBC גואה. התומכים המוקדמים ביותר של החברה האמינו בתוכנית העסקית שהוצגה בעיתון הלוח המעוצב היטב. זה היה החזון שכל כך הרבה האמינו בהובלתו להצלחה הבלתי צפויה של אירוע ה- ICO.

אליבאבקויין קיבל הרבה יותר מימון ממה שחזו עקב התרגשות ואמון של המשקיע. קרנות אלה נכנסו ישירות להגשמת תוכניותיהן, תוך שהם מפקיעים סיכוי לתפוס רווחים מהירים במקום להשקיע בטכנולוגיות מתקדמות, מעבר למעבר לחובותיהם..

המימון שמספקים המשקיעים הנלהבים הושקע בהרחבת התשתית, שדרוג מערכות תוכנה והשכרת מפתחים חדשים, כלכלנים וראשי צוותים. ההשקעה של Alibabacoin בחזונם שלהם הפכה את חלומם למציאות, לפתח את ארנק הקריפטו המתקדם ביותר בעולם, ארנק Multicrypto..

ארנק מולטי-קריפטו: מחליף משחקים

יום זה מציין אירוע היסטורי בעולם טכנולוגיית הבלוקצ’יין. שחרורו של ארנק המולטי-קריפטו יעצב את עתיד המטבעות הקריפטוגרפיים ויקבע סטנדרט לכל החברות העוקבות אחריו. על ידי הורדת יישום חינמי יחיד ל- Android או i0S, למשתמשים תהיה פלטפורמת האחסון והמרת המטבע הרב-תכליתית ביותר בעולם..

אין צורך במספר ארנקים או מחליפי צד שלישי מכיוון שהארנק של Alibabacoin עובד עם ABBC, Ethereum, Bitcoin, Dash, Litecoin, Bitcoin Cash, Z-Cash, Otum, Tether ו- Verge. כל 10 המטבעות הללו ניתנים לניהול, החלפה והעברה בתוך האפליקציה הפשוטה והאינטואיטיבית, ללא צורך בסיסמה מסורתית, ועם רמת הגנה שאין כמוה מתוכנת זיהוי הפנים המתקדמת..

קרן Alibabacoin עבדה רבות עם מנהיגי התעשייה כדי לחלוץ טכנולוגיה זו ולשלב אותה עם הבלוקצ’יין. עם הפלטפורמה החדשה שלהם, שכחת סיסמאות היא נחלת העבר. תוכנת זיהוי הפנים המשולבת ביישום מאפשרת למשתמשים להיכנס בקלות לחשבונם תוך שמירה על פושעים

חגיגת איירדרופ מאסיבית

כדי להחזיר לקהילה הנלהבת שאפשרה את כל זה, מעניקה קרן אליבאבקיין 50,000,000 ABBC. כל אחד יכול לקבל פרסים באוויר הזה על ידי הורדת אפליקציית ארנק Multicrypto בחינם. 500,000 האנשים הראשונים שפתחו את הבקשה יקבלו 100 ABBC. משתמשים יכולים להרוויח ABBC נוספים על ידי הפניית חברים. כל הפניה שמשתמש מבצע תרוויח 20 ABBC נוספים.

זוהי מערכת מדהימה לגידול הקהילה והרחבת הפונקציונליות המדהימה של ארנק המולטי-קריפטו למשקיעי מטבעות ברחבי העולם. Airdrop פועל מה -2 ביולי עד ה -31 ביולי, אז אל תשכח לפספס את ההזדמנות להשיג מטבעות בחינם מאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הצומחים ביותר לפני שהמחיר מרקיע שחקים..

סיכום

עם הרקורד המדהים שלהם של הצלחה, קל להבין מדוע השקת הטכנולוגיה החדשה הזו זכתה לתשומת לב כה רבה. קרן Alibabacoin היא באמת חדשנית בענף ומעולם לא הפסיקה לרצות את המשקיעים שלהם.

השקת ארנק המולטי-קריפטו שלהם היא רק התחנה הראשונה במפת הדרכים שלהם להפוך לפלטפורמת התוכנה המובילה בעולם לנכסים דיגיטליים “. חובבי קריפטו ומשקיעים בכל מקום יורידו את היישום החדש ויקבלו את ה- ABBC שלהם בהקדם האפשרי.

למידע נוסף אנא בקרו באתרנו www.abbcevents.com.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me