ARBI Bot: לכל המסחר שלך בארביטראז ‘בתדירות גבוהה!

ARBI Bot הוא רובוט מסחר ארביטראז ‘משולש בתדירות גבוהה עבור מטבעות קריפטוגרפיים. הפלטפורמה מאפשרת לסוחרים להקים את האלגוריתמים שלהם ולהפיק רווח שעלול להיות חסר סיכונים במקרים בהם שוק אחד מוערך פחות והשני מוערך יתר על המידה..

על פי Investopedia, א ארביטראז ‘משולש מוגדר כארביטראז ‘כתוצאה מפער בין שלושה מטבעות זרים המתרחש כאשר שערי החליפין של המטבע אינם תואמים בדיוק בשער אחד. על מנת לבצע ארביטראז ‘הגיוני, סוחרים דורשים ציוד מחשב אוטומטי ומתקדם כגון מסחר בבוטים.

כאן איפה בוט של ארבי נכנס. במאמר זה נציג את ARBI Bot, איך זה עובד, כמה מהתכונות הייחודיות שלו, רשימת הבורסות והמטבעות הנתמכים ולבסוף את רמות התמחור של בוט המסחר..

בוט של ארבי

כפי שצוין לעיל, ARBI Bot הוא רובוט אוטומטי בתדירות גבוהה של סחר קריפטוגרפי המשמש להזדמנויות ארביטראז ‘משולשות בשוק הקריפטו. בוט המסחר מכסה ארבע בורסות עיקריות, כולל בורסות Poloniex, Yobit, OKEx ו- Binance.

ARBI Bot משולב בממשק משתמש מתקדם לשליטה באפליקציה ובעסקאות ומאפשר תמיכה בכלים חיצוניים שניתן להשתמש בהם כדי להוסיף יכולות ופונקציות נוספות לרובוט..

פתק: בוטים למסחר ארביטראז ‘משולש אינם מבטיחים רווח או ריבית בעסקאות שבוצעו. למרות היותו אוטומטי, רובוט המסחר פועל על פי פרמטרים המסופקים על ידי המשתמש והרווח מתואם לאופן בו נקבעים הפרמטרים.

איך עובד ARBI Bot

ארביטראז ‘משולש מתבצע בעיקר בבורסה יחידה (אינטרא-בורסה) כדי למזער את העלויות הכרוכות בהחלפת פלטפורמות לשמירת עמדת הארביטראז’. ARBI Bot כולל כיום מעל 8000 זוגות קריפטו, בחירה של 20 מטבעות בסיס לצבירה ו- 25,000+ שילובים משולשים לבחירת ארביטראז ‘מ.

ARBI Bot מקיים חיבור שקע אינטרנט מתמשך עם מרכזיות הנתמכות המעבדות את הנתונים בזמן אמת. זה מאפשר לרובוט המסחר לבחור הזדמנויות ארביטראז ‘ולפעול באופן מיידי על פיו אם יתגלה.

ARBI Bot מסייע באוטומציה של ביצוע עסקאות לפיה המשתמש רק צריך להגדיר את הפרמטרים של צמדי המסחר והבוט יבצע אותו באופן אוטומטי.

ישנם מכשירים מרובים לסינון ובקרה של הנתונים המעובדים כמו: קו מחיר, מכפיל נפח, DSB, עצירת הפסד, הזמנות לפני הגבלה.

חילופי תמיכה: בינאנס, יוביט, OKEx ופולוניקס. כל הבורסות הרשומות עובדות באופן מלא עם ערכת ה- ARBI Bot שתוסיף עוד מרכזיות בעתיד.

מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים: מספר מטבעות קריפטוגרפיים מובילים נתמכים, כולל Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Litecoin (LTC) ו- EOS בין היתר. ישנם מעל 20+ מטבעות קריפטו נתמכים אותם תוכלו לצבור בפלטפורמה.


תכונות של ARBI Bot

לאחר שלמדנו את המורכבויות של ARBI Bot וכיצד הוא פועל, בחלק זה נדון בתכונות שהופכות את בוט המסחר לבוט ארביטראז ‘משולש קריפטו חובה..

 • סורק ארביטראז ‘: ARBI Bot סורק את כל הזוגות הזמינים לאיתור הזדמנויות ארביטראז ‘ומסחר בכוחות עצמו. התהליך כולו הוא אוטומטי ומאפשר לך לסחור בזמן שאתה ישן.
 • מפקח על רווח ובנק: מוניטור הרווחים מסייע בשמירת הרווחים והחשבונות שלכם בזמן שמפקח הבנק מנהל את המטבעות הקריפטוגרפיים בהזמנות שלא מילאו, אם בכלל.
 • ממשק משתמש אינטרנט ידידותי למשתמש: התוכנה מספקת תיבת כלים קלה לתצורה המאפשרת למשתמשים לשנות בקלות את הגדרותיהם ולהגדיר פרמטרים על עסקיהם.
 • עדכון נתונים של WebSocket: ARBI Bot מספק גם עדכון נתונים בזמן אמת ומרכז התראות טלגרם כדי להבטיח שהעסקאות בזמן אמת יושלמו.
 • חבילה אוניברסלית:אין צורך להוריד מספר חבילות לכל מערכת הפעלה. ARBI Bot מגיע באריזה אוניברסלית שעובדת גם ב- Windows, Linux ו- macOS.
 • תמיכה ועדכונים לכל החיים: ARBI Bot מציע גם רישיון לכל החיים, עדכונים ותמיכה בתוכנות שלהם בכל חבילה שנרכשה.

תמחור

ה- ARBI Bot מציע למשתמש סורקים ייחודיים ובזמן אמת כדי לאפשר ארביטראז ‘משולש בקריפטו. עם זאת, השירותים אינם זולים או בחינם מכיוון שלמשתמשים ניתנות שלוש אפשרויות חבילת תשלום עבור ARBI Bot.

1. הרישיון הבוטני של ארבי

רישיון ה- ARBI Bot Single מציע למשתמש תמיכה בבורסה אחת לפי בחירתם ומפתח API אחד להגדרת אסטרטגיות ארביטראז ‘משולשות. עלות הרישיון היחיד 350 דולר לחברות לכל החיים, שדרוגים ותמיכה. אין תמיכה ביוביט.

2. חבילה כפולה של ארבי בוט

חבילת התמחור השנייה היא ה- ARBI Bot Double Pack המספק רישיון לשתי מרכזיות לבחירתכם. הרישיון תקף ל -2 מרכזיות ומפתח API אחד לכל מרכזיה. ה- Double Pack עולה 700 דולר, גם עבור חברות לכל החיים, שדרוגים ותמיכה. אין תמיכה בחילופי יוביט.

3. חבילת ה- Quad של ARBI

לבסוף, יש אפשרות לכל ארבע הבורסות הנתמכות בחבילה המובילה ביותר. החבילה מאפשרת ממשק API אחד בכל מרכזיה. חבילת ה- Quad של ARBI עולה 900 $ עבור חברות ותמיכה לכל החיים.

סיכום

ארביטראז ‘משולש הוא אסטרטגיית מסחר שנהנתה מאור הזרקורים בשוק המט”ח ועוברת כעת למסחר בקריפטו. ARBI Bot מספק כלי מסחר שמבצע אוטומציה של סריקה וביצוע של הזדמנויות ארביטראז ‘בארבע בורסות מרכזיות.

זכרו, זו לא פלטפורמה או פלטפורמת ריבית, הרווחים תלויים אך ורק בכם ובפרמטרים הבסיסיים שנקבעו.

שאלות נפוצות

 • מה זה ARBI Bot?

ARBI הוא רובוט מסחר ארביטראז ‘אוטומטי בתדירות גבוהה.

 • מהו ארביטראז ‘משולש?

הצבת עסקאות בשלושה מטבעות כדי לנצל חוסר יעילות בשוק לסחר חופשי בסיכון תיאורטי נקראת Arbitrage משולש. הזדמנות ארביטראז ‘משולשת מתרחשת כאשר שער החליפין של מטבע אינו תואם את שער החליפין.

 • האם אוכל להשתמש בבוט ARBI במספר מכונות?

כן, ניתן להתקין את בוט המסחר במכשירים רבים ככל שתרצה.

 • באיזה מרכזיה יש הכי הרבה אירועי ארביטראז ‘?

אירועי ארביטראז ‘משתנים מחליפין על בסיס תנאי השוק הנוכחיים ומטבע הבסיס המשומש. ARBI Bot מספק את מצב המסחר בנייר שיכול להיות שימושי במעקב וסריקה לאפשרויות ארביטראז ‘אפשריות.

 • האם אני זקוק לרישיון נפרד עבור כל בורסה ב- ARBI Bot?

כן, כל מרכזיה דורשת רישיון נפרד.

 • האם אוכל להעביר או למכור את רישיון ה- ARBI Bot שלי?

לא. העברות ושינוי בעלות על הרישיון אינם מורשים, אך המשתמש יכול להחליף את מפתחות ה- API שלהם בכל עת.

 • כמה ארוויח על ידי שימוש בתוכנת הבוט המסחר?

אין רווח מוגדר או תשואה מובטחת בשימוש ב- ARBI Bot. מסחר בבוטים מבצע אוטומציה של משימות על סמך הפרמטרים שסופקו על ידי המשתמש. התוצאות הסופיות תלויות בתנאי השוק הנוכחיים, בפעולותיך, בכישוריך ובניהולך.

צרו קשר עם ARBI Bot

כדי לפנות לתמיכת הלקוחות של ARBI Bot תוכלו לשלוח להם דוא”ל ([מוגן בדוא”ל]) והם יחזרו בעוד 24 שעות. יש גם קבוצת תמיכה פרטית בטלגרם. בוט המסחר כולל גם דפי מדיה חברתית פייסבוק, מִברָק ו BitcoinTalk עמוד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map