מה הופך את Bexplus ליעד המתחיל למתחילים?

עם ביטקוין שצבר פופולריות רבה יותר ברחבי העולם, מסחר בביטקוין משך מיליוני סוחרים. כתוצאה מכך, עשרות חילופי קריפטו צמחו כמו פטריות בשנים האחרונות והתחרות היא אכן קשה. למרות שהם מתמקדים במסחר בקריפטו, אלה ששורדים את התחרות הם בעלי התכונות המיוחדות שלהם. היום, אני אציג בפניכם את אחת מחילופי הקריפטו הידידותיים ביותר שנתקלתי בהם. 

מה זה Bexplus 

הוקמה בשנת 2017, Bexplus רשום בסנט וינסנט והגרנדינים. סוחרים יכולים לסחור בחוזים קבועים ב- BTC, ETH, LTC, EOS ו- ERP במינוף פי 100. גם שחקנים מתחילים וגם ותיקים יכולים ליהנות ממסחר קל בבקספלוס. 

מינוף פי 100 כדי להרוויח מעלות ומורדות של קריפטו

Bexplus מציעה מינוף פי 100, הרמה הגבוהה ביותר בענף. בהשוואה למסחר נקודתי, עם כמות זהה של הון ראשוני, סוחרים במסחר מינוף פי 100 יכולים לפתוח עמדה גדולה פי 100 וכך להכפיל את הרווח פי 100. 

סוחרים יכולים לזכות בקריפטו ארוך או קצר ב- Bexplus. בשוק תנודתי כזה, ככל שתנודת המחירים גדולה יותר, כך הסוחרים יכולים לקחת יותר רווחים. סוחרים יכולים להשתמש בפסק הפסד וברווחיות כדי לנהל טוב יותר את עמדתם. 

הדגמת חשבון כדי להתאמן ככל שתרצה

אחת התכונות שמייחדות את Bexplus היא סימולטור המסחר שלה. עם ההרשמה, המשתמשים מקבלים חשבון הדגמה עם 10 BTC. הם יכולים לבדוק את פונקציות הפלטפורמה ולנסות אסטרטגיות. עבור שחקנים מתחילים זו פונקציה חובה עבורם ללמוד לסחור בלי לקחת שום סיכון. 

ניסיתי את Bybit ו- BitMEX וגיליתי שהם חסרים משהו במחלקה זו. בשתי המרכזיות הללו משתמשים יכולים להשתמש במנוע testnet כדי ללמוד. אבל היו לי קשיים למצוא אותם והייתי צריך לחפש אותם במנוע החיפוש, ומצאתי שהם נדרשים לרישום נפרד כדי לגשת אליהם. ואז גיליתי שכדי להשתמש במנוע testnet אני צריך לקנות ביטקוין Testnet חסר ערך מערוצים אחרים. למרות שהביטקוינים של Testnet הם בחינם, אני עדיין מוצא את כל התהליך די מעייף ומעצבן. 

ממשק מסודר וקל לשימוש

ל- Bexplus יש אחד הממשקים התמציתיים ביותר בתעשייה, כלומר לא תלך לאיבוד בקלות בפונקציות שונות ולחץ על המקש הלא נכון. חלק מהפלטפורמות שבהן השתמשתי היו לוחצות סוגים שונים של אינדיקטורים וטבלאות בממשק ונראות “לאגי” ומיושנות. כל הפונקציות ב- Bexplus משולבות בעמוד אחד. סוחרים יכלו לראות את כל המידע במבט אחד מבלי שיצטרכו לגלול בין הדפים. 

בצד שמאל מגוון כלים טכניים, כולל אינדיקטורים וכלי ציור קווים. תוכלו לנתח את המגמה ולצלם צילומי מסך לעיון עתידי. בפינה השמאלית התחתונה מופיע המידע על חשבונך כדי שתוכל לפקח על היתרה שלך ולהימנע מפירוק. 


שירות לקוחות והכוונה קשובים

אני באמת מאמין של- Bexplus יש את תמיכת הלקוחות הטובה ביותר מבין הבורסות שניסיתי. פניתי אליהם בערוצים שונים כגון מיילים וצ’אט חי וכולם עזרו לי מאוד בזמן ובמקצועיות. ואם אני לא אצור איתם קשר, הם ישמרו מרחק ויכבדו את פרטיותי. הם לא יפריעו לי או יזפגו את הדוא”ל שלי מכיוון שהם עומדים במדיניות שלהם ללא KYC. Bexplus ידועה בשירות הנהדר שלה ואני חושב שזו צריכה להיות סיבה מרכזית מדוע כדאי לבחור בה על פני BitMEX, שהייתה מעורבת בלא מעט שערוריות בשנים האחרונות. 

חוץ מזה, Bexplus מספקת הנחיות ברורות למשתמשים. תוכלו להיכנס לבלוג שלו לניתוח השקעות ועדכוני חדשות. יתר על כן, אם תהפוך ללקוח VIP, הם יקצו לך את מנהל החשבון שלך. 

נקה תקן עמלה

מבנה העמלות של Bexplus ברור מאוד. הם גובים 0.075% בגין פתיחה וסגירה של חוזי BTC / USDT. בנוסף לכך, תחויב בריבית לילה של 0.1% מערך החוזה בגין החזקת תפקיד בשעה GMT 0:00. אם תסגור אותה לפני השעה GMT 0:00, אינך צריך לשלם את הריבית. בבורסות רבות כמו BitMEX, הם יגבו דמי מימון כל 8 שעות.

מחשבון P / L

Bexplus מצויד במחשבון P / L שנמצא לי מאוד שימושי. לפני פתיחת חוזה אוכל לחשב את הרווח / הפסד והעמלה המשוערים עליו. אז אני יכול להיכנס לענף בראש יותר ברור. 

נזילות גבוהה

Bexplus מצטברת את הנתונים מחמש בורסות מובילות בכדי לספק את המחיר המדויק והטוב ביותר לסוחרים. ההזמנות מבוצעות באופן מיידי עם מעט סיכון להחלקות ולעומסי יתר. מנוע ה- Bexplus מעולם לא נסגר במהלך תנודתיות רבה.

תמיכה בנייד

האפליקציות החזקות של Bexplus עוזרות לכם לסחור בקריפטו תוך כדי תנועה. זה זמין ב- IOS & אנדרואיד (גוגל פליי). והנתונים משותפים במכשירים שונים בקלות.

האפליקציה לנייד כוללת את כל הפונקציות של מקבילה השולחני. אתה יכול לנהל את חשבונך, לבצע הפקדות, למשוך כסף וכן הלאה. אתה יכול להגדיר הודעה 24/7 כדי להודיע ​​לך על שינויים במחירים גדולים.

הדבר שאני הכי אוהב באפליקציה הזו הוא הפורמט המסודר שלה, תכונה שהיא חולקת עם רשת Bexplus. כל המידע הדרוש מופיע בבירור ואני יכול לאתר כרטיסיות שונות בקלות. 

בונוס הפקדה של 100%

Bexplus מציעה למשתמשים בונוס הפקדה של 100% בכל הפקדה, וזה די נדיב לדעתי. גם סוחרים עם ניסיון של מספר שנים יאבדו כסף מדי פעם, שלא לדבר על מתחילים. כך שהכספים הנוספים יכולים להגדיל את הסיכויים להרוויח. חוץ מזה, יותר כסף כמרווח יפחית את הסיכוי לפירוק כפוי.

לסיום, אני כן חושב Bexplus יש מקום לשיפור, כמו זוגות המסחר המוגבלים וכי סוחרים יכולים לבחור רק במינוף 100x. אבל אני ממליץ על Bexplus למתחילים או למי שמחפש עוד אחיזת ידיים בדרך. במהלך ניסיון המסחר שלי בבקספלוס, אני מקבל את התחושה שהם באמת דואגים ללקוחות שלהם וגם אם אתה מפקיד רק כמה דולרים, הם עדיין יגיבו לבעיות שלך בצורה מהירה ומקצועית..  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map