BitMax.io משיקה תמיכה קבועה בכדי לפתור את דילמת הנזילות עבור נכסים שהוקצו

BitMax.io (BTMX.com), פלטפורמת סחר בנכסים דיגיטליים רשומים בסינגפור, השיקה מוצר חדש בהשקעה ב -2 באפריל, עם תמיכה ראשונית בקוסמוס (ATOM) ובטזוס (XTZ) לפני שהרחיבה את הכיסוי לנכסים דיגיטליים אחרים..

צוות BitMax.io הודיע ​​כי מוצר ההימור שלו ישתמש בעיצוב חדשני כדי להתמודד עם אתגרי הנזילות הקשורים להימור מסורתי. כחלק מתכנון זה, למשתמשים תהיה הגמישות לסחור ולהעביר נכסים שהוקצו בעודם מקבלים תגמולים חסומים. מוצר ההימור החדש גם מבקש לקדם רשתות בלוקצ’יין מאובטחות יותר לפרויקטים נתמכים על ידי עידוד יחסי הון גבוהים יותר. 

דילמת נזילות: להימצא, או לא להימנע?

Proof-of-Stake (“PoS”) רשתות בלוקצ’יין מסתמכות על מחזיקי אסימונים כדי לנכס נכסים על מנת להשתתף במנגנוני קונצנזוס שונים, ובכך לקדם אבטחה וחוסן ברשת. בתמורה לתרומתם, מחזיקים באסימונים אלה, או “מאמתים”, מרוויחים תגמולים חסומים – בדרך כלל בצורה של הנכס הדיגיטלי המקורי של הרשת.. 

בהקשר זה, ההימור מאפשר למחזיקי האסימונים אפשרות לייצר תשואות על ידי פשוט “נעילת” נכסים לתקופה קצובה. עם זאת, חסרון טבוע בהימצאות הוא כי “ביטול נעילת הנכסים” דורש תקופה ארוכה של התאגדות, שבמהלכה בעל אסימון אינו יכול לסחור או להעביר את הנכס ואינו זכאי לקבל תגמולי סכום כלשהם..

פשרות בין נגישות לתגמולים מסכמים מהווים “דילמת נזילות” קריטית עבור מחזיקי אסימונים כאשר הם מחליטים אם להשקיע או לא להפקיד נכסים דיגיטליים שונים הפועלים ברשתות PoS. חלק מההשלכות המטרידות ביותר של דילמת נזילות זו הן כדלקמן: 

  1. יחס סכום נמוך: 

האופי התנודתי מטבעו של שווקי הנכסים הדיגיטליים מספיק בכדי להרתיע מחזיקי אסימונים רבים מההימור מכיוון שלא ניתן לסחור בנכסים שהוחזקו כדי לגדר סיכון ביעילות. יחס הון נמוך מביא לאבטחת רשת נמוכה עבור פרויקט הבלוקצ’יין. 

  1. אינפלציה קיצונית ברשת: 

כדי לתמרץ את מחזיקי האסימונים להשתתף במנגנוני קונצנזוס שונים, פרויקטים רבים של PoS מעניקים תגמולי חסימות גדולים שיופצו בקרב המציגים, וכתוצאה מכך אספקת האסימונים המתרחבת במהירות. היצע אינפלציוני ללא זרימת הון נוספת יביא ככל הנראה לירידת מחירים סמלית. 

  1. תנודתיות משמעותית בקצב האש: 

פעולת מחירים בשווקים משניים עשויה לזרז חלקים גדולים של הרשת המושקעת להיות “לא מחויבים” כאשר מחזיקים באסימונים נוהרים לבטל את הליגתם ולמכור אותם – או לקחת רווח בעקבות עליית מחירים או לעצור הפסדים בעקבות פחת מחירים – וכתוצאה מכך תנודות דרמטיות בשיעור החשיש ברשת. קצב חשיש נדיף מביא לחוסר יציבות ברשת. 

גישה חדשה לפתרון דילמת הנזילות של נכסים שהוקצו

בתגובה לדילמת הנזילות העומדת בפני מחזיקי אסימונים ופרויקטים של PoS, BitMax.io תכננה מוצר ההימור המעניק למשתמשים את הגמישות לסחור ולהעביר נכסים שהוקצו מבלי לקשור אותם מהרשת.. 

בסופו של דבר, מוצר ההימור החדשני של הפלטפורמה יאפשר למשתמשים לקבל תשואות אטרקטיביות יותר מבלי לוותר על הנזילות; לכן, עידוד יחסי יתד גבוהים יותר עבור רשתות בלוקצ’יין. מוצר ההימור החדש של BitMax.io יכלול שלוש תכונות עיקריות: 

  1. גישה מיידית לנכסים שהוקצו:

כדי לשפר את חוויית ההימור של המשתמשים, BitMax.io תשמור על מאגר נכסים לגישה מיידית לאחר ביטול הסרת נכס. “ביטול התחייבות מיידית” יאפשר למשתמשים לנהל נכסים שהוקצו על פי שיקול דעתם, גם כאשר הם האצילו לרשת עם תקופה ארוכה של התחייבות.. 

  1. מסחר בשוליים עבור נכסים שהוחזקו:

כדי לקדם עוד יותר את יעילות השוק, BitMax.io תיצור גרסה סינתטית של כל נכס שהושתל כדי לשמש כבטוחות שוליים, וכך תאפשר למשתמשים ללכת זמן רב או קצר כדי לגדר חשיפה תוך שהם ממשיכים להרוויח תגמולים.. 


  1. החזר ההימור המקסימלי:

כדי למקסם את התשואות מטעם המשתמשים, BitMax.io תצמיד מחדש את תגמולי ההימורים לבריכות ההימורים, וכך תאפשר למשתמשים לשפר עוד יותר את התשואה מהאחזקות האסימון שלהם.. 

באשר למוצר ההימור החדש של BitMax.io, מייסד ומנכ”ל BitMax, ג’ורג ‘קאו: 

“חדשנות במוצרים הייתה תמיד היבט מרכזי בעסק שלנו. תכננו מוצר זה כדי לשפר את המגרעות הגדולות הקשורות להיצע ההימור של פלטפורמות אחרות. על ידי הצעה לפיתרון ל”דילמת הנזילות “, אנו מעניקים למשתמשים שלנו את חוויית ההימור הטובה ביותר תוך מתן ערך לפרויקטים שאנו תומכים בהם.”

 פלטפורמות כמו Kucoin ו- Binance אימצו גישה המכונה “Soft-Staking”, בה כל מרכזיה יכולה להפקיד מטעם המשתמשים שלה ללא אישור פעיל מצד מחזיקי האסימון. לעומת זאת, BitMax.io בחרה ביחסי “סוכן ראשי” מסורתי יותר עם משתמשיה המחייבים כל בעל אסימון להצטרף כמאציל לרשת הבלוקצ’יין הרלוונטית. לקידום החלטה אסטרטגית זו מציין ג’ורג ‘קאו: 

“לעולם לא ננכס נכסי לקוחות ולא נשתמש בנכסי לקוחות כדי להצביע או להחליט דבר ללא אישור. BitMax.io מצטברת רק עניין ממשתמשי הפלטפורמה כצד אחד ויחידה, מאצילה למאמתים מהימנים לפי בחירה, ובמקביל דואגת למשימות חלוקת תגמולים ולהשקעה חוזרת של תגמול מטעם המשתמשים. “

תגמול מקסימאלי של משתמשי פלטפורמה

החל מה -2 באפריל, 10:00 בבוקר, EDT, כל לקוחות BitMax.io יכולים להמר על Cosmos (ATOM) ו- Tezos (XTZ) ולאסוף תגמולי הימורים באופן מיידי. זוהי נקודת הבחנה נוספת בין BitMax.io לפלטפורמות מתחרות המעכבות את חלוקת התגמולים. לדוגמא, Binance מחלק תגמולים על בסיס פעם בחודש למשתמשים המחזיקים נכסים ב- Binance.

הפצה חלקה ויעילה של תגמולי ההימור אמורה לאפשר למשתמשי BitMax.io למקסם את ההחזר מההחזקה באסימונים באמצעות ריבית מצטברת..

BitMax.io אישרה כי הפלטפורמה תרחיב את התמיכה בהשקעה בפרוטוקולי PoS מתעוררים ובעלי פוטנציאל גבוה בעתיד הקרוב. BitMax.io הוכרז בעבר כאחד מאמתני KAVA (KAVA) וכן דווח כי הוא בונה תשתית לתמיכה בהימור של הרמוני (ONE) בהמתנה למפת הדרכים האסטרטגית של הפרויקט.. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map