טק מחר מתחיל היום: יצירת עיר המופעלת באמצעות Blockchain

שנת 2017 נחשבת נרחב כתחילת עידן הבלוקצ’יין. למרות שהקונספט עצמו נולד בשנת 2008 עם כניסתו של הביטקוין, זה היה בשנת 2017 כאשר קדחת הבלוקצ’יין פרצה: אלפי חברות, החל מסטארט-אפים קטנים ועד ענקיות היי-טק כמו יבמ, מיקרוסופט, רקוטן וטלגרם, הצטרפו. המירוץ הטכנולוגי.

לאחר שהפך לוויראלי, בלוקצ’יין כולל תחומים חדשים ומתפתח לצורות חדשות. כשלפני שנה היה מדובר בפיתוח מוצרים בודדים המבוססים על ביזור, עתה אוונגליסטים מהבלוקצ’יין מעזים לחלום על גלובליזציה ויצירת כל יקום הקריפטו. או לפחות מיקום כמו עיר המופעלת על ידי ביזור, שקיפות ומטבעות קריפטוגרפיים.

בחיפוש אחר אטלנטיס האבודה

אם דמיינתם עיר עם פסל זהוב של ביטקוין הניצב על הכיכר המרכזית, עלינו להבטיח לכם שזה לא למה שאנחנו מתכוונים. אמנם, לא מזמן לוגו ביטקוין ענק זרח בגאווה על הבנק הלאומי השוויצרי ממש במרכז ציריך. עדיין חובבי הקריפטו בכל רחבי העולם חולמים על עיר בה כולם יכלו לגשת למוצרים ולשירותים הדרושים בצורה נוחה עבורו – עם הכסף המזומן הרגיל, כרטיס בנק או מטבעות דיגיטליים חדשניים. זה הופך את הערך המרכזי של תומכי הבלוקצ’יין – החופש מהצורך החריג להשתמש בכסף המסורתי בלבד.

עיר הקריפטו אינה כמו יישוב עירוני אמיתי, אלא יותר כתשתית מתקדמת שחסרים לבעלי המטבעות הווירטואליים. דמיין, נכון לרבעון הראשון של 2018, ישנם יותר מ -23 מיליון ארנקי בלוקצ’יין ברחבי העולם! עם זאת, עבור בעליהם, מטבעות קריפטוגרפיים הם בעיקר אמצעי לצבירת עושר ולא לשימוש אמיתי. כדי לנצל עד תום את השירות של המטבעות הדיגיטליים, יש צורך בתשתית המתאימה – לא מפוזרת ברחבי העולם, אלא מרוכזת במקום אחד..

הכיוון נקבע

הרעיון ליצור עיר קריפטו אינו אוטופי, כפי שהוא עשוי להיראות במבט ראשון. במדינות רבות, כולל ארצות הברית, בריטניה, שוויץ ומדינות אירופאיות אחרות, באזור אסיה, יש כבר חנויות, בתי קפה ובתי מלון המקבלים מטבעות קריפטוגרפיים כתשלום. חובבי הבלוקצ’יין אף יצרו את מפת העולם של המקומות שאליהם אתם יכולים להגיע, כשבכיסכם רק ארנק קריפטו. מספר החברות הידידותיות למטבעות דיגיטליים עדיין קטן אך גדל בהתמדה. אחרי הכל, כפי שאומר החוק היסודי בכלכלה, הביקוש תמיד מוליד היצע. אקסיומה זו נותרת תקפה גם במציאות הדיגיטלית.

יתר על כן, ניתן כבר לקרוא לכמה מדינות גרסת הפיילוט של מקלט הקריפטו – שם מתפתחת טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזרת בקצב מהיר, ומטבעות המבוססים עליה משולבים באופן אורגני בחיים האמיתיים. הכוונה היא לשוויץ עם מרכז ה- ICO בעולם – העיר צוג; יפן שהעניקה לגיטימציה רשמית למטבעות קריפטוגרפיים; סינגפור – פינטק המפורסמת בעולם & רכזת קריפטו; והולנד, שבה ההון יש את המספר הגדול ביותר של כספומט ביטקוין בעולם.

המוסדות הפיננסיים של מדינות אחרות גם נותנים סיבות לאופטימיות מסוימת. למרות העובדה שנושא הלגליזציה של קריפטוגרפי כנכס דיגיטלי עדיין תלוי באוויר, הרגולטורים מבינים את הערך החדשני של טכנולוגיית הבלוקצ’יין ומבינים שאי אפשר להתעלם מכך. בפרט, בסוף מרץ 2018, הנושא של תקנות מטבעות קריפטוגרפיים נדון בפסגת G20, ובחודש יולי על חבריה לעבוד על המלצות ספציפיות על תפוצה ושימוש במטבעות וירטואליים בתחומי שיפוטם..

צועד בעתיד

אוונגליסטים של מטבעות קריפטוגרפיים מאמינים שבעתיד קרוב יחסית הם יקבלו אלטרנטיבה לתשלומי פיאט. כמובן שמוקדם לדבר על שימוש נרחב במטבעות ואסימונים דיגיטליים, אבל במקומות קטנים, שכבר החלו להופיע במרכזי פינטק – זה בהחלט אפשרי. לכסף וירטואלי מספר יתרונות ללא ספק בהשוואה לאמצעי תשלום מסורתיים: היעדר גבולות גיאוגרפיים ומתווכים כגון בנקים, עמלות עסקאות נמוכות יותר, אבטחה וערבות תשלום, שקיפות נתונים והגנה חזקה על מידע סודי על הצדדים המעורבים..

עסקי IT מתמקדים גם בהתפתחויות בתעשיית הקריפטו ושומרות על הכדור. אחרי הכל, בהיותכם הראשונים לעלות על מסלול החידושים המרהיבים של בלוקצ’יין, תוכלו לעקוף את ההובלה לעשור קדימה.

האסיאתית פרויקט נח היא חברה חלוצה כזו. מאז 2016 היא מיישמת מספר פרויקטים, המאוחדים במטרה משותפת – להפוך את טכנולוגיות הבלוקצ’יין לנגישות, מובנות ובעיקר שימושיות לאנשים. אחד המגזרים השאפתניים ביותר של פרויקט נח הוא הרעיון להקים עיר עתיד, בה יפותחו ויושמו טכנולוגיות דיגיטליות חדשניות. אגב, המושג הזה כבר נמצא בשלב היישום. פרויקט נח נמצא בשיתוף פעולה עם תאגיד בנייה שבונה את אופק מנילה – לפי הערכות רובע העסקים המרכזי הגדול ביותר בפיליפינים, שנבנה פעם. בתוך אופק הם מתכננים ליצור את עיר נח. בעיר, יהיה מתחם קטן בו יתקבל מטבע נח כאסימון. מחזיקיה יקבלו גישה בלעדית למגוון שירותים (למשל אתר נופש יוקרתי על החוף), הנחות ותוכניות נאמנות..

חברי צוות פרויקט נח בטוחים, “בלוקצ’יין ומטבעות וירטואליים הם לא רק הייפ. אלה חידושים שיניעו את ההתקדמות. כבר עכשיו אנו רואים שהעולם מוכן לאמץ את החידושים ולהשתמש בהם – אך הם זקוקים למקום בו הטכנולוגיות יכולות לפרוח. “


לדעתם, עיר העיר יכולה להפוך למוקד טכנולוגי שאוסף חובבי בלוקצ’יין, סטארט-אפים וסתם אנשים שרוצים לתפוס את גל ההתקדמות.

אתה יכול להשיג את פיסת העוגה שלך ולהצטרף לפרויקט נח כבר עכשיו – בשלב היישום שלה. מטבע נח שישמש כ”כרטיס “לעיר המופעלת על ידי בלוקצ’יין עם כל שירותיה הבלעדיים זמין לרכישה בפלטפורמות שנבחרו: בורסת HitBTC ו- Changelly.

כפי שהראתה הדוגמה של הביטקוין “משבש”, המאמצים המוקדמים של פתרונות חדשניים הם שמרחיקים את הקרם. הקדימו את העולם או עקבו אחריכם – ההחלטה היא שלכם.

הצטרף לצ’אט של פרויקט נח בתאריך מִברָק ועקוב אחריו ברשתות החברתיות (פייסבוק, טוויטר) – שם אנו מספרים את החדשות האחרונות על צמיחת המטבע ופיתוח הפרויקט.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map