Bridge.link מביא את מערכת האורקל הראשונה של TRON, עם BW IEO שהושק ב -15 בספטמבר

ה גשר אורקל IEO משיקה תוך שלושה ימים בלבד 15 בספטמבר, כאשר האסימונים TRC20 המקומיים של ברידג ‘BRG זמינים לציבור למכירה. BRG תהיה הקישור בין רשת החוזים החכמה של TRON, לבין תשומות בעולם האמיתי. 

12 בספטמבר 2020, קואלה לומפור, מלזיה – פרוטוקול TRON מוכן להשקת מערכת אורקל ראשונה, באדיבות גשר אורקל, לקראת צעד אחד קרוב יותר למטרה הסופית שלה לביזור האינטרנט.

פתרון בעיית הנתונים האותנטיים

בשנים הראשונות שלאחר עלייתו של ביטקוין כסוג כסף מאובטח ומבוזר מבחינה קריפטוגרפית, היזמים היזמים והכלכלנים הפנו את תשומת לבם לתכנות של המטבע הדיגיטלי..

הרעיון להשתמש ב’חוזים חכמים ‘לשם כך, בעיקר על ידי את’ריום, ביקש להשתמש בקוד לוויסות האינטראקציות החברתיות שפרטים וארגונים – מעביד ועובד, ומנפיק ומקבל, למשל – ניהלו בינם לבין עצמם באותו מבוזר. אופן שמקודמים אידיאלים של בלוקצ’יין. האמון עבר מאנשים, רשויות וארגונים לקוד, כאשר המשתתפים מתואמים ביניהם.

עם זאת, אם הרשת עצמה חייבת לספק מידע שנשלח לחוזים חכמים, האתגר הוא להחיל זאת על תרחישים בעולם האמיתי. הסיבה לכך היא שהמידע השולט בחוזים חכמים נשלט על ידי גופים שמנהלים זרימת מידע זו ממקורות בעולם האמיתי לחוזים החכמים. אלה הן רשויות ייחודיות או ריכוזיות באופן מסורתי, שעדיין ניתן לטפל בנתונים שלהן. הפתרון? אורקלות שיכולות ליישב בין מקור נתונים זה לבין ההצעה המבוזרת וחסרת האמון של פלטפורמת חוזים חכמה כמו TRON.

תפקידו של גשר אורקל במעבר לביזור

ל גשר אורקל, רשתות חוזים חכמות צריכות להיות מוזנות בנתונים אובייקטיביים ומדויקים, מה שמספק הזדמנויות עבור ארגונים ואפילו ממשלות להציע שירותי אימות אורקל ורשתות אורקל מאובטחות ומבוזרות להסדרת מידע. 

התוצאה הסופית? חוזים חכמים חסרי אמון שמקים, מנהלים ומבצעים הסכמים על בסיס תנאי נתונים “מושלמים”.

מוכן לעולם האמיתי

אורקל של גשר בנוי לעולם האמיתי. זוהי טכנולוגיית האורקל הציבורי המסורה הראשונה אי פעם ברשת TRON אשר פותחה על מנת לספק את היכולת לגשת לנתונים חיצוניים עבור חוזים חכמים של משתמשים רגילים..

ישנן דרישות רבות בעולם האמיתי שמוכנות לשימוש בפתרונות החכמים החכמים הללו אך אינן, פשוט משום שאין פיתרון של אורקל. חוזים חכמים יוכלו להחליף, בין דוגמאות רבות אחרות:

  1. תשלום במתן שירות. לדוגמא, אם משלמים למקדם על הצגת תכנים למספר קבוע של צופים, החוזה יכול לקבוע נתונים מדויקים המוכיחים שהתוכן קיבל את המספר הנדרש של צפיות לגיטימיות, ואז לשלם ליזם את הסכום המוסכם. זה פותר מחלוקות בהן המשווקים צריכים לסמוך על כך שרוכשי השירות ישלמו, וקוני השירותים צריכים לסמוך על המשווקים כדי לספק דעות לגיטימיות..
  2. תביעות ביטוח. שימוש באורקלים כדי לגשת להזנות נתוני IoT, למשל, ממערכת מעקב אש בבניין, ניתן להזרים נתונים מדויקים על שריפה ונזק לחוזה חכם בכדי לחשב ולשלם פיצויים בדיוק למבוטח הפוליסה..
  3. משלוח ומעקב. בעידן הקניות המקוונות, השימוש הצרכני בשירותי משלוח ומעקב נעשה תובעני יותר ויותר. שירותים מסורתיים סובלים מחסר כגון נתונים מאוחרים, נתונים שגויים ותשלומים שהוחמצו. חוזה חכם שמועבר נתונים מאומתים של Oracle יכול לעקוב במדויק אחר המסירה, לשחרר תשלומים לסוחרים ולמספקים.

הגשר IEO: מגובה על ידי תומכי התעשייה

גשר אורקל מובל על ידי מנכ”ל הקאן אסטאווי, משקיע מוקדם בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. צוות פיתוח המפתח שלה כולל קייוואן עבדי, חלוץ של DAO, dApp, חוזה חכם ו- Solidity.


היא כבר קיבלה גיבוי של משקיעים מוסדיים, וגייסה בהצלחה באמצעות מכירה פרטית רשומה במלואה. זה משך את האינטרסים של תומכי בלוקצ’יין מרכזיים בחלל, כמו אנשי מנכ”ל Bitcoin.com חבר טוקאי, משקל כבד מדיה סידני איפרגן, TRON חסון ובודק בטא יוצא מן הכלל מייק מקארתי מגבה את החברה כיועצים. זה נותן לפרויקט את ההנחיות הטכניות הטובות ביותר מבחינת כדאיות חוזה חכמה ותמיכה בבלוקצ’יין.

כדי להבטיח גישה רחבה יותר להמונים, Bridge Oracle החליטה לפתוח מגבלה IEO עבור אסימון הגשר (BRG) ב- 15 בספטמבר 2020 בפלטפורמת BW.com, עם רישומים מאושרים BW.com, Digifinex ו Justswap. בנוסף, BRG רשומה ב קלייבר, טרונוולט, ו TronLink ארנקים.

שמור את התאריך, 15 בספטמבר, לקחת חלק ב גשר אורקל IEO ותבע את חלקך בעתיד ההתקשרות החכמה בעולם האמיתי.

למידע נוסף על פרוטוקול DeFi מתקדם של Bridge Oracle: https://bridge.link/ 

קרא את העיתון הטכני בכתובת: https://bridge.link/Bridge_White_Paper.pdf

הצטרפו לערוץ הרשמי של Bridge Oracle Telegram: https://t.me/bridge_oracle 

עקוב בטוויטר – https://twitter.com/bridge_oracle 

מידע ליצירת קשר מדיה

שם איש הקשר: חקן אסטאווי

דוא”ל ליצירת קשר: [מוגן בדוא”ל]

אודות Buzz PR יחסי ציבור: באז PR יחסי ציבור משרת בגאווה את צרכי הפצת ההודעה לעיתונות בקריפטו של חברות סטארט-אפ בבלוקצ’יין כבר למעלה מ -8 שנים. קבל את הפצת ההודעה לעיתונות של ביטקוין עוד היום.

גשר אורקל הוא המקור היחיד למידע זה. מטבע וירטואלי אינו מטבע חוקי, אינו מגובה על ידי הממשלה, וחשבונות ויתרות ערך אינם כפופים להגנת הצרכן. הודעה לעיתונות זו מיועדת למידע בלבד. המידע אינו מהווה ייעוץ השקעה או הצעה להשקעה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map