Covesting הופכת לאחת החברות הראשונות בעולם שקיבלו רישיון DLT

פלטפורמת מסחר במטבעות קריפטוגרפיים חמוד הפכה לאחת החברות הראשונות בעולם שקיבלו רישיון טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזר (DLT) מרשויות הרגולציה בגיברלטר. הפלטפורמה נערכת לשלב הראשון בהשקה הרשמית, וקבלת רישיון זה מאשרת כי הפלטפורמה עמדה בכל הסטנדרטים הגבוהים שנקבעו על ידי הרגולטורים. Covesting תציע למשתמשים סוג חדש של פלטפורמת מסחר במטבעות קריפטוגרפיים, מלא בסדרת תכונות שבסופו של דבר תעלה את הרף עבור כל תעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים.

רישיון DLT מוצע על ידי נציבות השירותים הפיננסיים של גיברלטר (GFSC) והוא דרכם להבטיח כי עסקים הנוגעים לשימוש בטכנולוגיית DLT או שירותי העברה פיננסית עומדים במסגרת רגולטורית מחמירה שנועדה להגן על הלקוחות ולהפחית פעילויות פיננסיות בלתי חוקיות..

שר המסחר של גיברלטר, אלברט איזולה הנכבד, דיבר על מחויבותה של קובסטינג לקידום תעשיית הקריפטו., פִּתגָם:

“צוות Covesting הראה הערכה עמוקה לצורך בפיתוח מערכת אקולוגית של בלוקצ’יין בר קיימא, הבנויה על עקרונות השקיפות והיעילות. התרשמתי מהדחף והשאיפה של הצוות לעמוד בסטנדרט כל כך גבוה במסחר מאובטח. ההכרזה היום היא תוקף המאמצים הבלתי נלאים שלהם עד היום, ואני מצפה לראות את הפלטפורמה מתקדמת בחודשים ובשנים הבאות. “

העיסוק בעסקים עם חברה שקיבלה את רישיון ה- DLT שלהם מציע ללקוחות מספר ערבויות בנוגע לבטיחות כספם, ואמינות השירות איתם הם עובדים. על מנת לקבל רישיון DLT, Covesting היה צריך להוכיח לרגולטורים שהם עומדים בשורה של עקרונות רגולטוריים מחמירים של ממשל תאגידי, דרישות הון, אבטחה ועקרונות רבים אחרים שמבטיחים שלקוחות לא יתמודדו עם בעיות בזמן שהם עובדים עם השירות..

בנוסף למתן ללקוחות סדרת הבטחות, בעל רישיון DLT מאפשר לפלטפורמה לקבל מערך תכונות המביא יתרונות ללקוחות. אחד המאפיינים הבולטים בבורסת Covesting הוא שבסופו של דבר היא תאפשר למשתמשים להפקיד ולמשוך מטבע פיאט ישירות מהבורסה וממנה. תכונה זו זמינה רק למשתמשים מכיוון ש- Covesting רשאי לנהל מערכות יחסים בנקאיות בזכות קבלת רישיון ה- DLT שלהם.

עם הידיעה על רשלנות בהחלפת מטבעות חליפין המתרחשת לעיתים קרובות, חשוב יותר מתמיד למצוא צוות חילופי וניהול המוחזק בסטנדרטים גבוהים על ידי הרגולטורים. עם רישיון DLT, הרגולטור מחייב את Covesting להעסיק מבקר עצמאי ולבצע ביקורת שנתית שתאשר כי כל הנוהגים העסקיים והמדיניות שלהם עומדים בסטנדרטים גבוהים, וכי כל הצוות עומד בכישורים הנדרשים..

על ידי קבלת רישיון DLT, הרגולטורים גילו גם כי צוות הניהול אמין, וכי הם הקימו סדרה של פרקטיקות פנימיות שיבטיחו כי אף אחד מהצוות לא יכול לגנוב כספים. לקוחות יכולים להרגיש בטוחים בידיעה שהם נוטים פחות להיות קורבן לפריצות לפלטפורמה או להונאות יציאה פנימיות הנפוצות בתעשיית הקריפטו..

אנליסטים רבים מאמינים כי הפעלת השור הבאה לשווקי המטבעות הקריפטוגרפיים תגיע לאחר כניסת מוסדות לשווקים, אך הענף זקוק מאוד לשירות מכובד ותואם, המציע פתרונות השקעה למוסדות. עמידה מלאה ברשויות הרגולציה תציע הבטחות גדולות יותר עבור קרנות, בנקים, ברוקרים ותאגידים, כי הכספים וההשקעות שלהם בטוחים..

בעודו מדבר על קבלת רישיון ה- DLT שלהם, אמר מנכ”ל ומייסד קובסטינג, דמיטרי פרוגלו:

קבלת רישיון ספקי DLT מהווה אבן דרך ענקית עבורנו כחברה וכקהילה. להקים סטנדרט חדש לחילופי קריפטו, לעבוד בסביבה מוסדרת, להשתמש בשיטות העבודה המומלצות ולקבוע אמת מידה חדשה בתעשייה הן היעדים שהגדרנו לעצמנו בתחילת דרכנו. אנו שמחים להשתלב ברישיון בגיברלטר, תחום שיפוט בו הענף נתמך על ידי הממשלה ונותני השירותים. זה פרק חדש עבורנו כחברה ואנחנו מאוד נרגשים להמשיך ולהעלות את הרף לענף ולהפוך בסופו של דבר לאחת מפלטפורמות הקריפטוגרפים המובילות והאמינות בעולם..

Covesting מתקדם בקצב מהיר, עונה על כל יעדי מפת הדרכים שלהם ומרשים ברציפות את כל תעשיית הקריפטו. לאחרונה, הפרויקט הוכרז כי אפליקציית המסחר הנייד שלהם זמינה ב- Apple App Store ומאפשרת למשתמשים לקבל את כל היתרונות שהפלטפורמה מציעה, והכל מהנוחות של המכשירים הניידים שלהם..

הבורסה ערכה גם את תחרות המסחר הראשונה שלה אי פעם ב -23 באוקטובר, וההצלחה של המתחרה, למרות שוק צדדי, הוכיחה עד כמה מסחר רווחי בפלטפורמת Covesting יכול להיות.

Covesting הוא כיום אחד הפרויקטים המרתקים ביותר בקהילת המטבעות קריפטוגרפיים, וקבלת רישיון ה- DLT שלהם תעזור להקפיץ את הפרויקט לגבהים חדשים..


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map