banner
banner

CPH Crypto מציעה גמישות מסחרית מוחלטת עם אפליקציה לנייד חדשה עבור iOS ו- Android

4 בינואר 2021, קופנהגן רק לפני כמה שבועות CPH Crypto, בורסת קריפטו בהנחה עמוקה בסקנדינביה המובילה, הודיעה על נסחר בשולי 10x במקום הצפנה כשירות האחרון שלה. החברה גאה להודיע ​​כי סוחרים יכולים כעת לעלות כלקוחות ולקיים את כל פעילויות המסחר באמצעות אפליקציית הסוחר הסלולרית החדשה של CPH Crypto הזמינה כעת כפלטפורמות אנדרואיד ו- iOS..    

APP Crypto Trader APP למסחר גמיש  

אפליקציית הסוחרים החדשה מאפשרת ללקוחות להתחיל לסחור לאחר מספר דקות בלבד של רישום ועליה. אפליקציית ה- Crypto Trader CPH מאפשרת למשתמשים לסחור בכל המטבעות הקריפטוגרפיים והזוגות הפופולריים ביותר, להפקיד במהירות, להעביר ולמשוך ביטקוין ו- USD בכל עת..

מנכ”ל CPH Crypto, יאן אנדרסן מתאר את ההתקדמות האחרונה, וקובע:    

“עברנו דרך ארוכה רק כמה חודשים מאז השקתו של סוחר האינטרנט CPH Crypto בספטמבר. המסחר בשוליים במקום הצפנה הושק בהצלחה ממש לאחרונה, וכעת האפליקציות שלנו מוכנות. אנו יודעים שזה חשוב ביותר עבור לקוחותינו מכיוון שהוא מציע להם גמישות מסחרית מוחלטת. הם יכולים לעשות הכל בסמארטפון ולהשתמש באפליקציות המסחר הנייד כמו המסחר הרגיל שלהם בשולחן העבודה. ”   

מסחר ללא הגבלה רק 39 דולר לחודש

על פי הפילוסופיה של CPH Crypto, על הסוחרים להתמקד רק באסטרטגיה שלהם ולא בעלויות כאשר הם סוחרים. לכן CPH Crypto מנוגד למגמה של דמי מסחר גבוהים בשוק הקריפטו ומציע עמלה קבועה בהנחה עמוקה של 39 דולר לחודש בלבד למסחר בלתי מוגבל. או עמלה של בלבד 0.04 נק ‘ לכל עסקה למסחר יחיד.

מנכ”ל יאן אנדרסן מסביר:   

בתחרות המסחר בשוק המניות והמט”ח המסורתית הורידה את העמלות לרמה נמוכה בעשור האחרון. אותו דבר צריך לקרות במרחב הקריפטו, אבל אנחנו רוצים שזה ילך מהר יותר, ובגלל זה השקנו את קונספט ההנחות שלנו בספטמבר. “   

פלטפורמות מסחר דומיננטיות עד 13X יותר יקרות 

חישובים אחרונים מתעדים בבירור כי חלק מהקריפטו הגדול ביותר פלטפורמות מסחר יקרות פי 13 עבור סוחרי קריפטו פעילים לשימוש מאשר CPH Crypto. 

כדי לקבל תצוגה מלאה של דמי המסחר של מתווך או בורסה מסוימים, אנשים צריכים לקחת את שתי העמלות ולהתפשט. סוחרים נוטים לשכוח את ההשפעה של המרווח על העלויות הכוללות, למרות שהמרווח נמצא לעתים קרובות במקום בו החלק החשוב ביותר מכלל העמלות מסתתר, במיוחד כאשר נסחר בבוררים או בורסות ללא עמלה..   

בדרך כלל מתווכים / בורסות אלה נוטים לפצות על היעדר עמלה בעמלות על ידי הגדלת התפרסות משמעותית – ההפרש בין מחיר ההצעה למחיר המכירה – מה שמאפשר להם להרוויח את המרווח שלהם בפריסה במקום. נוסף על כך, סוחרים לא צריכים לשכוח שעמלות גבוהות על ניהול כסף – כמו פיקדונות ומשיכה – מתווספות גם לעלויות הכוללות.

ביטוח פיקדון קריפטו ייחודי 

יאן אנדרסן מדגיש זאת CPH Crypto מציע את אותם שירותים ותכונות כמו 

פלטפורמות מסחר בינלאומיות מובילות, באומרו:

“אנו מציעים מסחר בשוליים פי 10 בנקודות הצפנה, רמת זרימה עמוקה של מוסדות ונזילות שוק, הצעות מחיר בזמן אמת, מרווחים צפופים וסטנדרטים אמיתיים לביצוע הטוב ביותר. ומהיום גם האפליקציות לנייד שלנו זמינות, ” 

יאן ממשיך: 

בנוסף לכל אלה, CPH Crypto מציע עמלות נמוכות במיוחד; ותכונה ייחודית נוספת היא ביטוח פיקדון הקריפטו שלנו, שיחד עם העמלות הנמוכות הופך את CHP Crypto לשחקן ייחודי באמת בשוק המסחר בקריפטו. ” 

מה שהביטוח עושה הוא להבטיח את כל ההפקדות של הלקוחות במטבעות קריפטוגרפיים, מה שאומר, למשל, שבמקרה הלא סביר של פריצה לפלטפורמת המסחר, כל פיקדונות הלקוחות במטבעות קריפטוגרפיים יהיו מבוטחים. כדי להוכיח את ההבדלים הקיצוניים בעמלות בין CPH Crypto לארבע פלטפורמות מסחר דומיננטיות בעולם, CPH Crypto ערכה קו השוואת מחירים בהתבסס על דוגמאות קונקרטיות.  

כל אחד יכול להוריד את האפליקציה CPH Crypto Trader עכשיו גוגל פליי אוֹ iOS ונצל כמה מהעמלות הנמוכות ביותר בענף. 

ללמוד ‘יותר בקר ב- CPH Crypto –  www.cphcrypto.com

עקוב אחר CPH Crypto בטוויטרhttps://twitter.com/cph_crypto

מצא את CPH Crypto בפייסבוקhttps://www.facebook.com/cphcrypto

פרטי יצירת קשר בתקשורת

שם איש הקשר: יאן אנדרסן

דוא”ל ליצירת קשר: [מוגן בדוא”ל]

CPH Crypto הוא המקור לתוכן זה. הודעה לעיתונות זו נועדה למטרות מידע בלבד. מטבע וירטואלי אינו מטבע חוקי, אינו מגובה על ידי הממשלה, וחשבונות ויתרות ערך אינם כפופים להגנת הצרכן. מטבעות מטבעות ואסימונים הם תנודתיים במיוחד. אין ערובה לערך יציב, או לכל ערך בכלל.

על Bitcoin PR Buzz: Bitcoin PR Buzz משרת בגאווה את צרכי הפצת ההודעה לעיתונות הקריפטו של חברות סטארט-אפ בבלוקצ’יין מעל 8 שנים. קבל את שלך הפצת הודעה לעיתונות של ביטקוין היום. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me