סטודיו DGH Venture של טים דרייפר מגבה את קלמינט יחד עם Amesten Capital, פלטפורמת NFT המבוססת על Tezos

לוס אנג’לס & בנגלור – 18 בפברואר 2021 – סטודיו מיזם הבלוקצ’יין בלוס אנג’לס וקרן, דרייפר גורן הולם היום מודיעה על גיבויה של פלטפורמת NFT מבוססת Teos קלמינט ביחד עם אמסטן קפיטל שמשיק היום. זה לא רק מסמן את ההשקעה הראשונה של דרייפר גורן הולם בחלל האמנות הדיגיטלית אלא גם את ההשקעה הראשונה שלהם בסטארטאפ מבוסס הודו..

אסימונים שאינם פטריות (NFT) הם ייצוגים דיגיטליים סחירים של אמנות בבלוקצ’יין. רשתות ה- NFT ראתה משיכה מאסיבית מקהילת המטבעות הקריפטוגרפיים ומעבר לה בשנה האחרונה, כאשר אמנים אימצו את הטכנולוגיה המעצימה. מכירות ה- NFT ממוצעות מעל 50 מיליון דולר במכירות לחודש.

ההשקה וההשקעה של קלמינט מניע בזמן מושלם כאשר אנו רואים צמיחה נפיצה בתחום ה- NFT. כאשר פלטפורמות מבוססות את’רום צוברות נפח מוחץ, המכשול הגדול ביותר לאימוץ הוא דמי הגז של אתריום שהם בממוצע. 3,000 יותר יקרים מאלה של Tezos. הטבעה על Tezos הוכיחה את עצמה כאלטרנטיבה חסכונית לרשת המוצפת ומשמשת דרך משתלמת ליצירתי מודעים יותר לתקציב למנף את הכוח מאחורי NFT מבלי לשבור את הבנק.. 

הופעת הבכורה הגדולה של קלמינט היום מתחילה באוסף של MAIKEUL, אמן עכשווי מפריס, צרפת עם רקע בעיצוב המציג את יצירות האמנות שלו בגלריות ברחבי העולם. מחר, 19 בפברואר, קלמינט תפתח ליותר מ -50 אמנים, חלק קטן מאלה שהגישו בקשה עד כה, לטבוע ולמכור את עבודתם בשוק. קלמינט מקבלת כעת בקשות אמן כאן.

סאצ’ין ג’יין, שותף מייסד ב- Amesten Capital הוסיף כי:

“כשהמערכת האקולוגית ההודית פורחת, אני בטוח שהיא תהפוך בקרוב למוקד למשלוח מוצרי בלוקצ’יין איכותיים. אנו שמחים לקבל את דרייפר גורן הולם כמשקיע משותף עם אמסטן קפיטל, “

“זה לא רק יעצים את קלמינט אלא את כל המערכת האקולוגית של הבלוקצ’יין עם דחיפה נחוצה מאוד. אנו מאמינים כי אנו הולכים לכיוון הנכון והטוב ביותר בעולם מגיע אלינו. אנו באמת מבורכים ומצפים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם DGH על המסע המלהיב הזה. “

אלון גורן, השותף המייסד ב- Draper Goren Holm אמר כי:

“אנו שמחים מאוד להכריז על השקעה זו מסטודיו הוונצ’ר שלנו בצוות קלמינט וכן על הצ’ק הראשון שלנו להודו יחד עם אמסטן קפיטל – קרן הבלוקצ’יין המוקדמת המובילה בהודו ו- NFT בהודו,”

“החזון שלנו הוא עתיד מבוזר, חסר גבולות ומופץ בו אמנים, יזמים וכולם יכולים להתמודד באופן חופשי, לא משנה היכן בעולם הם נמצאים. רשת טזוס מאפשרת זאת ואנו חשים כי חובתנו להגביר את ההזדמנויות הללו. “

יוסף הולם, שותף מייסד ב- Draper Goren Holm, הוסיף,

“סאנדייפ והצוות כולו בקלמינט בנו פיתרון מרשים בזמן המושלם מכיוון שמצטרפים חדשים של את’ריום לומדים יותר על הרשת ומתקשים להצדיק את הגז הגבוה והסיכונים של עסקאות כושלות ברשת את’ריום. בעוד שאנו ילידי הקריפטו יכולים לנשוך את הכדור ולשאת ברשת צפופה, זה יחניק את האימוץ ההמוני של משתתפים חדשים בשוק וקלמינט ממוקם בצורה מושלמת לתפוס את המטען הזה. “

סאנדייפ סאנגלי, מנכ”ל בקלמינט, אמר,

“אנחנו כל כך שמחים שיש לנו את דרייפר גורן הולם. כאשר הצוות שלהם משקיע באופן פעיל בצמיחה ופיתוח של כל המערכת האקולוגית של Tezos, לא יכולנו לחשוב על קבוצת משקיעים טובה יותר לעבוד איתה מאשר איתם “.


“אמסטן קפיטל מגבה חברות סטארט-אפ בבלוקצ’יין בהודו בצורה אגרסיבית מאז השנה שעברה ותמיכתן סייעה בבניית קלמינט מאפס, אנו מצפים לתמיכתם הרציפה ככל שנרחיב עוד יותר.”

אודות Amesten Capital:

הון אמסטן הוא קרן השקעות זרעים המתמקדת בהאצה ובדגירה של סטארט-אפים בשלב מוקדם, במיוחד על מערכת אקולוגית בלוקצ’יין הודית. חברות הפורטפוליו כוללות את Nord Finance, סמטת NFT, Fusible, רשת Easyfi, MahaDAO, Oddz Finance, Delta Delta, Fab box ועוד.. 

על דרייפר גורן הולם:

דרייפר גורן הולם, שותפות בין טים דרייפר, אלון גורן ויוסף הולם, הוא אולפן מיזמים המתמקד בהאצה ובדגירה של סטארט-אפים של בלוקצ’יין ופינטק בשלב מוקדם, ובמקביל מייצר אירועי בלוקצ’יין ומובילי מטבעות קריפטוגרפיים, פסגת ה- Security Token ו- LA Blockchain Summit. . חברות הפורטפוליו כוללות את Tezos Stable Technologies, Totle, Ownera, Innovesta, LunarCrush, Degens, Giftz, Vertalo, Coinsquad, CasperLabs, Element Zero ועוד..

כתב ויתור: עשה מחקר משלך הקשור לחברה המקודמת או לכל אחד משלוחותיה או שירותיה המוזכרים במאמר. Coingape.com אינה נושאת באחריות כלשהי לנזק או לאובדן שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map