יחסי ציבור: ההבדל בין כסף מסורתי, DICE ומטבעות מטבע אחרים

עם הטכנולוגיה הכניסה לכלכלה המודרנית, אנו ממשיכים למצוא דרכים להפוך מטבעות מסורתיים למטבעות דיגיטליים. ביטקוין בשנת 2009 הציגה לראשונה את קוד המקור שלה שהביא למהפכה בתעשיית התשלומים המיקרו. בעוד שכסף פלסטי בצורת כרטיסי חיוב / אשראי וארנקים דיגיטליים אומץ באופן נרחב, מטבעות קריפטוגרפיים קיבלו הסכמה רגילה מכיוון שהציעו פתרון חסכוני ומהיר להעברות כספים ברחבי העולם. למרות שמרחב הקריפטו ראה כמה מטבעות דיגיטליים שמנסים לפתור בעיות שונות, הטכנולוגיה שלהם עמדה בפני כמה חוסר יעילות שהחזיקו את הפוטנציאל של אימוץ אסימונים כאלה ברחבי העולם..

DICE Money, מטבע קריפטוגרפי חדש-עידני, מציג כלכלה דיגיטלית שאינה פועלת על פלטפורמת בלוקצ’יין מסורתית אך בו זמנית שומרת על התכונות והיתרונות של מטבעות קריפטוגרפיים. ביטול חסרונות מהמודל הקיים של גיוס התרומות של ICO, DICE מציע מודל תומך עצמי בו משתמשים כורים אסימונים דיגיטליים כדי לתמוך באנשים פרטיים, עסקים ו / או ארגונים חברתיים לגייס כספים. נותר רעש בנוגע למטבעות פיאט ואסימונים דיגיטליים, לכן בואו לפענח את האופן שבו חנויות הערך הללו נבדלות ונחקור עוד כיצד DICE Money בולטת תוך שילוב התכונות הטובות ביותר של שניהם.

ההבדל בין כסף מסורתי למטבעות מטבעות אחרים

כסף מסורתי

במילים פשוטות, ניתן להשתמש בכסף לרכישת מוצרים או שירותים וגם לחסוך או להשקעה. היא מסוגלת לבצע את כל הפונקציות הללו בגלל סגולות טריוויאליות כמו ‘מאגר ערך’, ‘אמצעי חליפין’, ‘יחידת חשבון’ ו’סטנדרט תשלום נדחה ‘.

בנוסף, זה תמיד היה מגובה על ידי רשות מרכזית, כאשר האספקה ​​שלה קבועה על ידי גורם בעל כוח רב זה. זה יכול להיות באחת הצורות הבאות-

מטבע אמיתי

נכסים מוחשיים או בלתי מוחשיים בעלי ערך מהותי, למשל, מניות זהב, נחושת, כסף ומניות. לנכסים אלה ערך מבוסס על שיטות מדידה ושיעורים ספציפיים.

מטבע פיאט

צורת הכסף הנפוצה ביותר היא פיאט. שלא כמו מטבע אמיתי, הוא אינו מגובה בנכס מוחשי או מוחשי והוא לרוב שטר נייר או מטבע מתכת לא יקרה. ערך זה נובע מכך שממשלות מכריזות על כך כמכרז חוקי להתקבל כאמצעי תשלום “לכל החובות הציבוריים והפרטיים.” דוגמאות כוללות USD, EUR, GBP ו- JPY בין מספר מטבעות אחרים. מטבע כזה מסתובב בדרך כלל בכלכלה לאומית מסוימת ומוסדר על ידי בנק מרכזי כדי לשמש כשטר חוב שהונפק על ידי רשויות הממשלה בהתאמה..

מטבע דיגיטלי

המטבעות הדיגיטליים דומים למטבע הפיאט, וההבדל הקריטי הוא שבעוד שמטבעות הפיאט הם מוחשיים, המטבעות הדיגיטליים הם בלתי מוחשיים ויש להם קיום דיגיטלי. דוגמאות כוללות כסף בצורת כרטיסי חיוב / אשראי, ארנקים דיגיטליים כגון Paypal וכדומה.

מטבעות מטבעות

מטבעות מטבעות הם נכסים דיגיטליים וצברו פופולריות בתקופה האחרונה עם דוגמאות הכוללות ביטקוין, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple. הם תוכננו לשמש אמצעי חליפין ובסופו של דבר להחליף את הכסף המסורתי. אין רשות מרכזית השולטת במטבעות קריפטוגרפיים; במקום זאת, הם מאובטחים על ידי אלגוריתמים הצפנתיים על גבי ספר חשבונות מבוזר. הטכנולוגיה המעצימה מטבעות כאלה היא בלוקצ’יין – מאגר עסקאות פיננסי ציבורי.

כסף לקוביות– שילוב התכונות הטובות ביותר של כסף מסורתי ומטבעות קריפטוגרפיים:


DICE Money הוא מטבע קריפטוגרפי חדש-עידן שפותח כדי לשלב את התכונות הטובות ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים ומטבעות פיאט. בדומה למטבעות קריפטוגרפיים, אסימונים של DICE נשכרים (או נוצרים) ללא רשות מרכזית או צדדים שלישיים מהימנים. בנוסף, ניתן להשתמש באסימונים של DICE לרכישת מוצרים או שירותים או אפילו לתרום למטרות חברתיות או להועבר לחברים ובני משפחה. כמו מטבעות קריפטוגרפיים, גם פלטפורמת DICE מבוזרת. עם זאת, זה שונה בכך שהוא יעיל יותר, מהיר יותר ופחות יקר על ידי שימוש בחשבונות מרובים, במקום ספר חשבונות יחיד.

בדומה למטבע פיאט, הבעלים בפלטפורמה יכולים לבצע אסימונים של DICE אפילו במצב לא מקוון, בצורה חלקה בחנויות המקבלות נכסים דיגיטליים כאלה..

עם תכונות דומות המשלבות את הכסף המסורתי ואת המטבעות הקריפטוגרפיים הדיגיטליים, DICE נבדל ממטבעות קריפטוגרפיים קונבנציונליים על רקע שונה. שלא כמו מטבעות קריפטוגרפיים שדורשים ארנק מיוחד לאחסון, אסימונים של DICE אינם זקוקים לארנקים כאלה וניתן לאחסן אותם בצורה של קובץ בינארי, בדוא”ל או במצב לא מקוון כפתק מודפס או כונן הבזק מסוג USB..

בנוסף, לראשונה ב- cryptoverse, DICE מאפשר למשתמשים לכרות אסימונים של DICE במצב לא מקוון ומאפשר הזדמנויות פינטק מרתקות רבות. עם כרייה לא מקוונת, למשתמשים יהיה אבטחה מחודשת עם אפשרויות בטוחות יותר ללא חשש מפני קריפטו, שם מישהו אחר משתמש בחשאי במשאבים שלך בכריית מטבעות קריפטוגרפיים..

המתאימים היטב לאימוץ ללא זעזועים ככסף היומיומי, המשתמשים יכולים להשתתף בפלטפורמה המהפכנית המפשטת את גיוס הכספים בצורה הכלכלית ביותר, תוך שהם מציעים שער למיליונים להתחבר לפלטפורמה מבחינה חברתית. שילוב של התכונות הטובות ביותר של מטבעות קריפטו ומטבעות מסורתיים. קוביות יש פוטנציאל להתפתח כמטבע דיגיטלי מקובל מאובטח באמצעות קריפטוגרפיה.

למידע נוסף על DICE או כיצד זה יכול לעזור לעסק שלך לגייס כספים לבקר אצלם אתר אינטרנט או שאתה יכול לקרוא את הנייר הלבן כאן.

איש קשר לתקשורת:

שם: דיליפ צ’נדר

אימייל:    [מוגן בדוא”ל]

אתר: www.dice.money

מברק: https://t.me/DICEMoney

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map