רשת Dvision משתלבת עם Chainlink כדי להביא חלוקת תגמולים אקראית הוגנת ומחיר NFT למערכת האקולוגית שלהם

7 בינואר 2021, סיאול, קוריאה – רשת Dvision מערכת התוכן האקולוגית VR מבוססת דרום קוריאה הודיעה על שילוב הטכנולוגיה שלה עם פתרון ה- Oracle של בלוקצ’יין המוביל בשוק. עדכוני המחירים המבוזרים של Chainlink יאפשרו למשתמשי רשת Dvision לאמוד במדויק את עלות יצירת פריטי NFT בשוק ה- VR שלה. בנוסף, הפונקציה האקראית המאומתת של Chainlink (VRF) תאפשר הפקה אקראית מאובטחת והוגנת להפליא של תגמולים ברשת למשתמשיה.. 

מהי רשת Dvision? 

רשת Dvision הוא מטאורס חדשני של חלונות VR בבלוקצ’יין, השואף לקבוע את הסטנדרט החדש של האפשרי לחוויית המשתמש ב- VR. על ידי ניצול הפוטנציאל האקספוננציאלי של טכנולוגיות Blockchain ו- VR, רשת Dvision תיצור מערכת אקולוגית וירטואלית חסרת תקדים וכוללת לעסקים, מעצבים ומשתמשים רגילים.. 

תחנת הכוח הדרום-קוריאנית שואפת להקים מערכת אקולוגית VR יעילה עם תפיסה חדשה, העוסקת בבעיות המתעוררות בתעשיית ה- VR. Dvision מציע פיסות תוכן באיכות גבוהה ב- VR-City, והתאמה אישית של המרחב הווירטואלי ב- VR-Space ומרחיבה למעשה את המערכת האקולוגית של VR באמצעות ה- VR-Market שלה, ומציגה את המערכת האקולוגית NFT חסרת התקדים שלה..

אורקלות בלוקצ’יין וחוזים חכמים: התאמה מושלמת?

אורקלי Blockchain הם מכשירים או תוכניות המאפשרים לאנשי קשר חכמים (ברשת) לתקשר עם נתונים ומערכות מחוץ לרשת מחוץ לבלוקצ’יין המקורי שלהם. קשר זה מאפשר לחוזים החכמים לבצע פונקציות ברשת על סמך נתונים ואירועים בעולם האמיתי כמו ממשקי API ברשת, רשתות IoT ורשתות ממוקדות נתונים בבלוקצ’יין.. 

יכולת חדשה זו להשתמש בנתונים חיצוניים ביישומי חוזים חכמים היוותה פריצת דרך אדירה, והרחיבה מאוד את כמות מקרי השימוש האפשריים ברשתות חסימות. האזהרה היחידה עם מערכת יחסים אופטימלית זו היא שהאורקל אחראי לביצוע החוזה החכם ועליו להיות ברמת אבטחה ואמינות השווה לבלוקצ’יין הבסיסי.. 

אורקל מבוזרת של Chainlink

אורקל בלוקצ’יין מבוזר של Chainlinks משתמש במסגרת גמישה ייחודית המונעת כל נקודת כשל אחת, תוך מתן אפשרות למשתמשים לקבל נתונים ממקורות חיצוניים. ההתערבות הראשונית עם רשת חטיבה ימנף קישורי שרשרת מוצלחים מאוד הזנות מחירים מבוזרות כפתרון האורקל העיקרי בשוק ה- NFT. 

הזנות מחיר של Chainlink ישמשו לחישוב דמי הגז המדויקים שנגרמו בעת יצירת NFT, כדי להבטיח למשתמשים גישה לנתונים מדויקים ועדכניים לגבי העלויות האמיתיות של השימוש ברשת. עדכוני המחירים של קישורי שרשרת נבחרו באופן בלעדי על מאפייניהם הטובים ביותר בכיתה, כולל:

  • נתונים באיכות גבוהה: נתוני המחירים מקורם בצבירת נתונים פרמיום מחוץ לרשת, מה שמוביל למחיר שוק מותאם לנפח המצטבר ממאות בורסות לעומת כל בורסה אחת..
  • מבוזר: הזנות מחירים מבוזרות הן במקור הנתונים והן ברמת האורקל, ומספקות שירותי אורקל זמינים מאוד ועמידים בפני מניפולציות.
  • צמתים מאובטחים: כל צמתי האורקל מנוהלים על ידי DevOps ידועים ומנוסים של Blockchain, ומביאים למשתמשים שירותים אמינים למשתמשים.

רשתות Dvision מספקת תגמולי משחק אקראיים הוגנים

רשת Dvision תשתלב Chainlink VRF להניע חלוקת תגמולים מבוססי סיכוי למשתמשים שמבצעים משימות מסוימות. Chainlink VRF הוא פיתרון של יצירת מספרים אקראיים ברשת (RNG), שצמתים האורקליים, הגופים החיצוניים או אפילו מפתחי Dvision יכולים להתעסק איתו..

שינוי זה מייצג התקדמות אדירה במרחב, ומאפשר מקור אקראי בטוח הניתן לאימות של כל משתמש אשר יכול לבדוק באופן עצמאי. כעת ניתן להוכיח פריטים במשחק או תכונות NFT כקבועים באופן אקראי ומופצים, ומבטיחים שלכל משתמש יש סיכוי הוגן לקבל תגמולים.  

מנכ”ל רשת דיוויזיון, יונג היון איום נָקוּב: 


“על ידי שימוש ב- Chainlink כדי לגשת לעדכוני מחירים אמינים ולקבוע את התפלגות תגמולי ה- NFT האקראיים, למשתמשי Dvision יש הבטחות שהמוצרים הדיגיטליים שנוצרו על ידי המשחק שלהם יתבססו על מערכות הוגנות להפליא, ויהיו ניתנים להחלפה בשוק הפתוח עבור הוגן- ערכי שוק ונשלטים על ידי מודלים כלכליים קבועים ויציבים, ” 

Dvision ו- Chainlink: חזון מבוזר

ערכי הליבה התומכים באורקל הבלוקצ’יין של Chainlink מתיישרים באופן מושלם עם החזון של רשת Dvision, שמטרתה לבנות פלטפורמת בלוקצ’יין מבוזרת באמת. Dvisions אינטגרציה חדשה עם קישורי שרשרת פונקציות אקראיות המאומתות והזנות מחירים מבוזרות הן מחליף משחק לתעשיית ה- VR, עם רמה חדשה שנמצאה של אמון וביטחון לא רק למערכת האקולוגית, אלא לתעשיית ה- VR כולה.. 

ללמוד ‘יותר בקר ברשת Dvision – https://dvision.network/

הצטרף לקהילה בטלגרם [EN]https://t.me/dvisionnetworkglobal

הצטרף לקהילה ב- Kakao [KOR]https://open.kakao.com/o/gBOQAQlc

קרא על רשת Dvision on Mediumhttps://medium.com/dvisionnetwork

מצא בפייסבוקhttps://www.facebook.com/Dvision-Network-119255129870212

פרטי יצירת קשר בתקשורת

שם איש קשר: בוברון ג’וידינוב

דוא”ל ליצירת קשר: [מוגן בדוא”ל]

רשת Dvision היא מקור התוכן הזה. הודעה לעיתונות זו מיועדת למידע בלבד. מטבע וירטואלי אינו מטבע חוקי, אינו מגובה על ידי הממשלה, וחשבונות ויתרות ערך אינם כפופים להגנת הצרכן. מטבעות מטבעות ואסימונים הם תנודתיים במיוחד. אין ערובה לערך יציב, או לכל ערך בכלל

על Bitcoin PR Buzz: Bitcoin PR Buzz משרת בגאווה את צרכי הפצת ההודעה לעיתונות הקריפטו של חברות סטארט-אפ בבלוקצ’יין מעל 8 שנים. קבל את שלך הפצת הודעה לעיתונות של ביטקוין היום. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map