banner
banner

יחסי ציבור: כיצד להשתמש ב- DYP כדי להרוויח החזר ROI של דה-פי

בכל הנוגע לאבטחת החזר ROI בריא בשוק DeFi, מדובר באיזו פלטפורמה תבחר ובמאפיינים שלה. מאוחר, אירע פיצוץ בפעילות DeFi. DeFi, או מימון מבוזר, הוא מונח שנוצר לתיאור הפעולה של המרת שירותים פיננסיים מרכזיים מסורתיים לבלוקצ’יין. הדבר המרגש ב- DeFi הוא שהוא מספק למשתמשים שלל הזדמנויות חדשות. 

המשקיעים דיברו וכולם עוסקים ב מהפכת DeFi. משתמשים נהנים מהיכולת להרוויח ריבית ותשואות אחרות ללא צורך לסחור בנכסיהם. שירותי DeFi מכסים כיום מגוון רחב של פונקציות. בנוסף, לא כל פלטפורמת DeFi נוצרת שווה. השוק כבר ראה את חלקו של הרמאים. 

כדי להגן על המטבע הקריפטוגרפי שלך שנצבר קשה, עליך לעמוד בפרויקטים בעלי מוניטין בתחום. לעולם אל תיכנס לפלטפורמת DeFi המבטיחה לך תשלומים מגוחכים. פלטפורמות אלה הן בדרך כלל רמאות שמנסות לנצל את ה- FOMO של המשקיעים החדשים (פחד להחמיץ). החששות הללו עולים ככל שמחיר המטבעות הקריפטוגרפיים עולה. 

למרבה המזל, קיימות בשוק גם פלטפורמות שראויות לשבחים על ביטחונן, יציבותן וגישתן הייחודית לחלק מהבעיות העומדות כיום בפני תחום DeFi.. פרוטוקול תשואת DeFi (DYP) היא הדוגמה המושלמת לחברה כזו. DYP מבקשת לספק למשקיעים יותר הזדמנויות וביטחון מאשר פלטפורמות מוקדמות. כך עובד DYP. 

איך עובד DYP.Finance?

DYP נבנה על גבי בלוקצ’יין הדאפ הגדול בעולם, Ethereum. כפלטפורמה מבוססת Ethereum, משתמשי DYP נהנים מהדדי פעולה מקסימליים בשוק. אתה יכול לאחסן את אסימוני ה- DYP שלך בכל ארנק תואם ל- ERC-20. אתה יכול גם להשתמש באסימונים שלך בפלטפורמות אחרות של DeFi התומכות במכשירים פיננסיים ייחודיים אלה. למען האמת, DYP נבנה באמצעות שפות התכנות HTML5, CSS3, Bootstrap ו- Solidity.

 DYP.Finance מביא יתרונות אמיתיים למשתמשים

DYP מציג כמה תכונות מגניבות שיעזרו לך להגביר את התשואות שלך. מערכת אקולוגית זו של דפי דיפלציה מהדור הבא מספקת לך ממשק קל לניווט. מכאן, משתמשים חדשים יכולים למצוא בקלות את הפונקציות השימושיות ביותר בפלטפורמה. יש לציין כי DYP מספק פרוטוקולי חקלאות, כרייה ותשואה לציבור.

 בריכת כריית DYP

בריכת הכרייה DYP היא אחת התכונות הפופולריות ביותר ברשת. בריכות כרייה מאפשרות לקבוצות כורים לעבוד יחד כדי להוסיף בלוקים לבלוקצ’יין. רשתות אלו מספקות ללקוחות מייצרים מרובים את היכולת לתרום לייצור בלוק. התגמולים מתחלקים בין כל חברי הבריכה התורמים על בסיס השתתפותם החישובית.

סולו מול בריכות

חשוב לציין, בריכות כרייה מהוות את הסיכויים הטובים ביותר לכריית בלוק. לשם השוואה, כריית סולו, זה יכול לקחת יותר משנה לפני שתמצא חסימה אחת. עיכוב זמן זה יכול להיות ארוך עוד יותר, תלוי באסדת הכרייה שלך. בריכות מבטיחות שתקבל החזר השקעה קבוע וצפוי עבור המאמץ שלך.

חברי בריכת כריית DYP נהנים גם מכמה יתרונות נוספים. באופן ספציפי, משתמשים אלה מתוגמלים מדי חודש בבונוס של 10% מההכנסה החודשית של ה- ETH של הבריכה. באופן זה, משתמשי DYP ממקסמים את מאמצי הכרייה שלהם ורואים תגמולים גבוהים יותר עבור השתתפותם בבריכה מאשר מבני בריכת כרייה קודמים..

יתרונות בריכות הכרייה

ישנם הרבה יתרונות שנצברו מהצטרפות לבריכת כרייה. ראשית, יש הרבה פחות עלות הפעלה הקשורות לכרייה מבריכה. אין צורך שתצא לרכוש אסדת כרייה יקרה. אם אתה רוכש אסדה בעלת עוצמה גבוהה, תוכל להשתמש בה גם כדי להצטרף לבריכת הכרייה.

תקן השוק הנוכחי הוא אסידות כריית ASIC (שבב משולב ספציפי ליישום). מכשירים אלה יכולים לרוץ כמה אלפי דולרים והם רעבים להפליא. מסיבה זו, רוב הכורים מחפשים מקומות עם עלויות חשמל מתחדשות או מוזלות מאוד. 

חקלאות תשואה

חקלאות תשואה היא עוד תכונה מרגשת שמשתמשים מקבלים גישה אליה כאשר הם נכנסים ל- DYP. חקלאות תשואת DYP מטופלת על ידי חוזי חקלאות אוטומטית בתשואה במערכת האקולוגית של DYP. הפלטפורמה תומכת כיום בחקלאות תשואה של נכסים אלה: 

  • DYP / ETH
  • DYP / USDC
  • DYP / USDT
  • DYP / WBTC 

פרוטוקולי חקלאות תשואות מקלים על משתמשים חדשים להשיג תשואה. מסחר לעומת, חקלאות תשואה היא אפשרות טובה יותר עבור המשתמש הממוצע. יש הרבה פחות תנודתיות והפתעות. בנוסף, התגמולים שלך משולמים אוטומטית באמצעות חוזים חכמים. באופן זה, לא נדרשת התערבות אנושית העלולה לעכב את הרווחים שלך.

ממשל

כל רשת ה- DYP משתמשת במבנה ממשל ייחודי שנועד לתת למשתמשים שליטה רבה יותר בכיוון הרשת. כמו ברוב פלטפורמות DeFi, אתה יכול להחזיק באסימון הממשל של הרשת, במקרה זה, DYP, כדי לקבל יותר אמירה בתהליך ההצבעה. במערכת האקולוגית של DYP, מנגנון הממשל הולך צעד קדימה. זה מאפשר למשתמשים להחליט מה לעשות עם אסימונים נוספים של DYP שנותרו מפרוטוקול האנטי מניפולציה של הרשת.

אנטי מניפולציה

המפתח של DYP השקיע מאמצים רבים בכדי ליצור פלטפורמה נטולת הפרעות לווייתנים. כדי לבצע משימה זו, הרשת ממירה באופן אוטומטי מספר מוגדר של DYP ל- ETH מדי יום. המרה זו מפחיתה את ההיצע במחזור DYP בשוק ועוזרת לשמור על הערך של האסימון. בנוסף, כל תגמולי ההימור על DeFi משולמים ב- ETH ישירות במקום אסימון הממשל של הרשת כמו בתחרות..

DYP – קח את ההשקעה שלך ברמה גבוהה יותר

הבנה כיצד להשתמש ברשת DYP כדי למקסם את החזר ה- ROI שלך היא דרך מצוינת להשיג הצלחה רבה יותר באסטרטגיית ההשקעה שלך. פרוטוקולי דפלציוניה עולים בקהילת DeFi. עם זאת, אף אחת מהפלטפורמות הללו לא מציעה משהו כלול ומתקדם כמו האפשרויות ש- DYP מביא לשולחן. מהסיבה הזו, DYP המשתמשים בטוחים ליהנות מחוויה רווחית כאשר הם משתמשים בפרוטוקול ייחודי זה לקידום אסטרטגיית ההשקעה שלהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me