banner
banner

FORSAGE להשקת תוכנית ה- xGOLD שלה ב- ETH

זבל – אחד הפרויקטים המדוברים ביותר בתחום ה- MLM של שנת 2020, מתכונן להשקת תוכנית השיווק של xGOLD באת’ריום. כזכור, תוך חודשיים בלבד לקיומה של התוכנית בבלוקצ’יין TRON, קהילת FORSAGE גדלה ב -55%. מעל 100 אלף משתמשים חדשים. משתתפי xGOLD הרוויחו 16 מיליון דולר! חברי קהילת FORSAGE בכלל הרוויחו כמעט 500,000,000 $ תוך 6 חודשים מקיומו של הפרויקט בבלוקצ’יין Ethereum בלבד. ניתן להוכיח נתונים אלה בקלות על ידי נתונים סטטיסטיים משירות אתרסקאן.

חובבי קריפטו שלמדו את זבל תופעה, ניתחו את הנתונים הסטטיסטיים של החוזה החכם על Ethereum. הם גילו כי חברי הקהילה FORSAGE הרוויחו יותר מחצי מיליארד דולר מאז אביב 2020 בגרסת הבלוקצ’יין ETH, מלבד הכנסתם בבלוקצ’יין TRON..

החוזה החכם של FORSAGE ETH הוא נחלת הכלל, ולפיכך למצוא אותו באתרסקאן זה לא עניין גדול. כדי לבדוק את החוזה עצמו, וכל העסקאות שעוברות עליו, עבור אל https://etherscan.io/txs?a=0x5acc84a3e955Bdd76467d3348077d003f00fFB97

עד כה מספר העסקאות כבר קרוב ל -3.5 מיליון, וכל 700-800 עסקאות, כל אחת מסכומים שונים, מתווספות כל 24 שעות. הם כוללים עסקאות קטנות מ- 0.05 ל- 0.8 ETH, עסקאות בגודל בינוני בין 1.6 ל- 6.4 ETH, ועסקאות גדולות של מעל 50 ETH. ראוי לציין כי הכסף אינו מאוחסן בחוזה החכם FORSAGE. במקום זאת, כל תשלום עובר ישירות לשותף. כלומר, כל סכום שנשלח לחוזה החכם הופך להכנסה של חבר בקהילה.

ב- FORSAGE, כל הכספים מנוהלים על ידי חוזה חכם אוטומטי, וניתן לעקוב אחר כל העסקאות. כרגע אנחנו מדברים על גרסת הפלטפורמה בבלוקצ’יין את’ריום, אך קיימת גם גרסה של הפלטפורמה ב- TRON, בה הושקה תוכנית שיווק ייחודית, xGOLD, באוקטובר 2020. xGOLD עלתה על שיאי הביצועים הקודמים. ב- FORSAGE. היום כולם מתכוננים לתקליטים חדשים ב- ETH!

כעת נערכים מחברי הרעיון להשקת ה- xGOLD בבלוקצ’יין את’ריום, מה שיגדיל עוד יותר את הפופולריות של פלטפורמת FORSAGE ב- ETH, ובהמשך – רווחי המשתמשים שלה.

בעבר, היית יכול לגשת ל- xGOLD רק בבלוקצ’יין TRON, אך זה עומד להשתנות. עקב קשיים טכניים בעבר היה בלתי אפשרי ליישם את xGOLD ב- ETH, אך בסופו של דבר המפתחים הצליחו לעשות זאת. מהות השיווק תישאר זהה – זהה לחלוטין למה שהתרגלנו. עם זאת, ההכנסות יהיו גבוהות משמעותית מכיוון שקהילת את’ריום גדולה יותר.

הסיבה שלא ניתן היה להשיק את xGOLD ב- ETH הייתה הדרך בה עובדים חוזים חכמים ברשת ETH. כל עסקאות הבלוקצ’יין נרשמות בספר חשבונות מבוזר, ויש לאחסן אותן במיליוני עותקים לנצח. כדי לאפשר את שפת התכנות אופטימיזציה ופשוטה ככל האפשר על ידי מפתחי Ethereum. מגבלות טכניות אלה אי אפשרו ליישם את xGOLD ב- ETH. בגלל השאילתות המורכבות ממערכי נתונים גדולים, העסקאות יהיו כבדות ויקרות (יקרות יותר מהעסקאות הרגילות בין הארנקים). הניסיון שצברו המפתחים במהלך הטמעת התוכנית ב- TRON סייע למיטוב הבקשות ככל האפשר. זה אפשר להם להשיק את התוכנית במלוא הפונקציונליות שלה, וביטול נושא דמי העסקה הגבוהים באופן בלתי סביר עבור חברי הקהילה.

  • שלוש תוכניות שיווק FORSAGE מאוזנות לחלוטין. x3 מניב את התוצאות המהירות ביותר עבור השותפים הפעילים ביותר, x4 יכול להיקרא אסטרטגיית אמצע טווח שכן היא מאפשרת להשיג רווח של 100% מהקו השני במקרים מסוימים. xGOLD היא אחת האטרקטיביות ביותר עבור רוב המצטרפים החדשים – היא מציעה את רוב התכונות הנוספות, כולם יכולים להרגיש חלק מצוות גדול, שבו אנשים צומחים יחד. בדרך זו כל התוכניות קשורות זו לזו. זו נקודה חשובה מאוד. אם שיווק FORSAGE היה מתגמל רק את השותפים הפעילים ביותר, מתחילים היו מהססים להצטרף, – אומרים מחברי התוכנית בסרטון הרשמי שלהם שנמצא בקישור: https://youtu.be/cpXDvVGL794, שם הם מסבירים כמה חשוב היה להם להשיק את xGOLD ב- ETH.

xGOLD בקצרה. בהשוואה לתוכניות שיווק אחרות, xGOLD מציעה מספר מוגבר של זליגות ומסלולי אינטראקציה בין צוותים משופרים. כל סניף מקבל חוזה חכם משלו כשהוא נרשם.

העלייה בעלות החריצים ב- xGOLD היא סופר פשוטה: כל חריץ עולה כפליים מהקודם. העלייה הולכת אך ורק על פי הרצף המספרי של פיבונאצ’י, כלומר יחס הזהב.

אין שום הפתעה שהייתה דרישה לתכנית שיווק מסוג זה שתפעל על בלוקצ’יין את’ריום, שנפוצה יותר כיום. הרשת שקופה, מבוזרת ככל האפשר, והכי חשוב, היזמים מצאו את הדרך המושלמת לייעל את העסקאות בפלטפורמה. לאחר השקת התוכנית ב- Ethereum, כל משתמש יקבל חוזה חכם משלו, וידאג ש- xGOLD יעבוד עבורם ב 100% כראוי..

זה סיכוי מדהים לאור ההשקה של רשת ETH 2.0, ותרחיש נטול סיכונים בשל התכונות הטכניות של הבלוקצ’יין. אנו מצפים לצמיחה מוחשית של רווחיות לכל משתתפי FORSAGE בגלל זרם פעיל של משתמשים חדשים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me