FreeBitco.in לוקח אחריות על הרחבת אסימונים FUN באמצעות רכישת רוב

באמצעות סדרה של מיזמים, FreeBitco.in מנסה לקדם את האימוץ והניצול ההמוני של אסימון כיף במרחבי iGaming והגיימינג.

FreeBitco.in, אחד מאתרי ה- iGaming הגדולים של ביטקוין בעולם, רכש את רוב האחסון הקר שנותר של FunFair של אסימונים FUN, המטבע המקורי של מערכת האקולוגיה למשחקי FunFair. מחסן הקירור מחזיק 4.45 מיליארד אסימונים FUN ו FreeBitco.in רכשה 3.75 מיליארד אסימונים.

באמצעות רכישה זו, FreeBitco.in מתכננת להשקיע בפיתוח לטווח הארוך של האסימון.

“מאז 2013, מטרת FreeBitco.in תמיד הייתה לספק לחובבי המשחק המקוון חוויה חסרת חיכוך, שקופה והוגנת באמת”, נכתב בהצהרה של FreeBitco.in. “אין התאמה טובה יותר מסימן FUN שיעזור לנו לשפר משמעותית את המאמצים שלנו.”

אסימון FUN

מאז 2017, FunFair Technologies שואפת לספק חווית משחק הוגנת ומבוזרת מובטחת לשוק ההמונים באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין. אסימון FUN.

“למרות מספר ראשונות בתעשייה ואבני דרך משמעותיות בהוכחת מקרה השימוש, לאחרונה התברר כי FreeBitco.in פיתחה מקרה שימוש אחר ועדיף עבור אסימון FUN”, נכתב בהצהרה שפורסמה על ידי FunFair.

הודעה זו מתייחסת ל- FreeBitco.in תוכנית חברות פרימיום; תכונה המעודדת את משתמשי FreeBitco.in לקנות ולהחזיק אסימונים FUN להטבות משמעותיות. פעילות זו הניעה נפח ניכר לכלכלת האסימונים ללא הנטל של עסקאות משמעותיות ברשת.

“אין ספק שלקוחות FreeBitco.in מייצרים כרגע את עיקר הפעילות המסחרית של FUN סמלי ולא את לקוחות FunFair”, המשיך ההצהרה..

“בהתחשב בכך וכדי שכלכלת האסימונים תשמור על הצלחתה לאחרונה, FunFair הסכימה למכור את רוב אחזקות ה- FUN האסימון שלהם ל- FreeBitco.in.”

כֵּיף הוא אסימון ERC20 הרשום בבורסות הגדולות Binance, BitFinex, HitBTC, Changelly ו- OKEx, כמו גם בבורסות מבוזרות כמו Uniswap.

חזון FreeBitco.in עבור FUN

FreeBitco.in שואף לגדל את אסימון FUN כישות עצמאית באמצעות סדרה של פרויקטים קרובים.

“המטרה היחידה שלנו, נכון לעכשיו, היא לפעול להגדלת התועלת והערך של FUN”, אמר FreeBitco.in. “אנו מחויבים היטב לצמיחתה לטווח הארוך.”


לפיכך, FreeBitco.in נערך לבצע את היוזמות הבאות:

  1. צריבה אסטרטגית של אסימונים: FreeBitco.in מתכננת להשקיע חלק ניכר מהשורה התחתונה ברכישה ושריפה אסטרטגית של אסימונים FUN כדי להעלות את ערכם לאורך זמן.
  2. שיפור נזילות: FreeBitco.in פועלת להגדלת הנזילות של FUN בכל השווקים, ובכך להפוך אותה לנגישה וסחירה בקלות. יעיד על כך זרם מצטבר של 3 מיליון דולר בזוגי המסחר FUN / ETH ו- FUN / USDC לאחרונה ב- Uniswap, ובורסות אחרות אמורות לעקוב..
  3. בלוקצ’יין חדש: בהתבסס על בלוקצ’יין את’ריום, FUN התגאה בכך שהיא מהירה, פתוחה ומאובטחת. עם זאת, הצמיחה של DeFi ב- Ethereum דוחפת את מחירי הדלק כבר חודשים רבים, מה שהופך את אימוץ ה- FUN ליקר מדי עבור המשתמשים. FreeBitco.in בוחן באופן פעיל הזדמנויות להעביר את אסימון FUN לבלוקצ’יין חדש שהוא מהיר וזול יותר.
  4. ארנק ייעודי: FreeBitco.in עובדת על יצירת ארנק ייעודי למשתמשי FUN שיוכל לפעול בצורה חלקה בין פלטפורמות iGaming שונות. הארנק גם יעזור למשתמשים להמיר את אסימוני FUN שלהם למספר מטבעות קריפטו ופיאט.
  5. פיתוח יזום: FreeBitco.in מרכיב צוות פיתוח לבניית אפליקציות חדשניות הפונות לצרכן המבוססות על אסימון FUN, וכך נוצרים מקרי שימוש נוספים, חיזוק השירות וקידום האימוץ..
  6. יצירת שותפויות יעילות: FreeBitco.in מבקשת לבנות שותפויות יצרניות וקשרים עם גופי iGaming אחרים כדי לקדם את זהותה של FUN כמטבע עסקי בהימורים מקוונים..

הערה: זו אינה שותפות בין שני הארגונים, FreeBitco.in ו- FunFair Technologies. הרכישה והמיזם הנ”ל הם על פי שיקול דעתה הבלעדי של FreeBitco.in.

אודות FreeBitco.in

FreeBitco.in, שנוסד בשנת 2013, הוא אחד מאתרי משחקי הקריפטו הגדולים והקזינו המקוון השביעי בגודלו בעולם (מקור: SimilarWeb). FreeBitco.in נוצר כדי לקדם את השירות של ביטקוין ולהקל על האימוץ שלו. עם זאת, מאז הוא גדל בצעדי ענק.

מופעל על ידי ערימת טק אוטומטית לחלוטין, FreeBitco.in כוללת משחק קוביות HI-LO פשוט אך עוצמתי, בתוספת תחרויות, תגמולים, קופות ומשחק פופולרי למבורגיני..

עם 41 מיליון משתמשים, 52 מיליון ביקורים חודשיים והיקף הימורים של 600 מיליון דולר לשנה, השפעתה על קהילת הביטקוין משמעותית..

קישורים שימושיים

האתר הרשמי של FUN Token: https://funtoken.io

האתר הרשמי של FreeBitco.in: https://freebitco.in

טוויטר: https://twitter.com/FUNtoken_io

ערוץ מברק: https://t.me/officialFUNToken_channel

מברק צ’אט: https://t.me/officialFUNT אסימון

Reddit: https://www.reddit.com/user/FUN_token

מַחֲלוֹקֶת: https://discord.gg/e7vfgKbEKU

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map