בורסת Huobi משיקה תכונה חדשה של “אופטימיזציה של שוליים נעולים” בחוזים העתידיים שלה בקריפטו

Huobi Futures, פלטפורמת המסחר בנגזרים בבעלות בורסת ההצפנה המובילה בעולם Huobi, הוכרז ההשקה של “פונקציית אופטימיזציה של שוליים נעולים” לשיפור ניצול הנכסים ולהפחתת מרווח המיקום עבור משתמשים עם חוזי עתיד קריפטו ארוכים וקצרים.

נניח שאתה מחזיק הן בפוזיציות ארוכות והן בפוזיציות קצרות של מטבע מסוים – נניח BTC, ללא אופטימיזציה, שולי הפוזיציה מחושבים בנפרד עבור פוזיציות ארוכות וקצרות. עם אלגוריתם האופטימיזציה של שוליים נעולים, השירות על אותם סוגי חוזי מטבע מוגדל, ובכך מקטין את מרווח המיקום עבור משתמשים עם מיקומים ארוכים וקצרים כאחד..

מרווח פוזיציה נמוך יותר על פני החוזים פירושו מרווח זמין יותר לסוחרים ומכאן ניצול קרנות גבוה יותר וסיכון נמוך יותר להפעלת פירוק..

תכונת האופטימיזציה הנעולה תציע למשתמשים 9 מטבעות קריפטוגרפיים ו -36 צמדי מסחר בחוזים עתידיים שבועיים, דו-שבועיים, רבעוניים ודו-רבעוניים..

במאמר זה אנו מתעמקים במה אופטימיזציה של שוליים נעולים ונותנים דוגמה כיצד הוא מוריד את מרווח המיקום שלך באותם חוזי הצפנה..

הבנת מרווח העמדה

שולי העמדה של סוחר מחושבים כשווי החוזה הכולל (מספר חוזים * שווי חוזה) חלקי יחס המינוף ומחיר החוזה. לדוגמא, שולי הפוזיציה לסוחר עם 10 חוזים של חוזים עתידיים BTC שעולים כל אחד $ 100 דולר (הערך הכולל הוא $ 1000) ומחירו של ביטקוין הוא 10,000 דולר, סוחר עם יחס מינוף של פי 25 (מינוף של עד פי 125 בהובי עתידיים) בעלי מיקום שוליים של:

כך; $ 1000/10000/25 = 0.004 BTC כשולי מיקום.

כעת, לאחר שאנו מבינים את מרווח המיקום, בואו נסתכל כיצד אופטימיזציה של מרווח נעול עוזרת לסוחרים להפחית את מרווח המיקום ומעניקה להם יותר נכסים לבצע עסקאות.

פונקציית האופטימיזציה הנעולה

Huobi Futures מציגה את מודל האופטימיזציה הנעולה פשוט מכוון להפחתת ההשפעה הכוללת של עמדות שונות על אותו חוזה קריפטו. פונקציית האופטימיזציה של השוליים הנעולים מייעלת את תועלת הנכסים על ידי מזעור ההשפעה של אותו סוג של חוזים עתידיים בפוזיציות שנלקחו. עיין בנוסחה הבאה:

מרווח נעול = (סה”כ שולי מיקום ארוכים וקצרים – סה”כ מרווח נעול של חוזים מאותו סוג של מטבע אחד) * יחס אופטימיזציה לחוזים עתידיים מאותו סוג – סה”כ מרווח נעול של כל סוגי החוזים של המטבע

עד כה מציע חובי ארבעה סוגים שונים של חוזים עתידיים, כולל חוזים שבועיים, דו שבועיים, רבעוניים וחד-רבעוניים. כדי להבין טוב יותר את הנוסחה הזו נוביל עם דוגמאות כיצד להשיג את השוליים הנעולים לחוזים עתידיים מאותו סוג כלומר המשתמש מחזיק בחוזים ארוכים וקצרים רק על אחד מארבעת הסוגים למשל. חוזים עתידיים שבועיים בלבד, ושוליים נעולים על משתמש המחזיק בחוזים ארוכים וקצרים של מטבע אך עם סוגים שונים של עתיד למשל. מדי שבוע ודו-רבעוני.


דוגמה לאופטימיזציה של שוליים נעולים

תאר לעצמך שמסי מחזיק 1000 חוזים ארוכים ו -800 חוזים קצרים של חוזים עתידיים BTC שבועיים, כל סחר ממונף פי 20. החוזים נסחרים במחיר של 100 $ לחוזה ומחירם של חוזים עתידיים שבועיים עומד כיום על 9,500 $.

באמצעות הנוסחה שלמעלה של שולי העמדה, שולי עמדת החוזה הארוכה נעים על 0.5263 BTC והפוזיציות הקצרות חוזים על 0.4210 BTC.

כדי לקבל את השוליים הנעולים, עלינו לחשב (i) את מרווח המיקום הארוך והקצר הכולל (ii) את השוליים הנעולים הכוללים של אותם * עתידיים מסוג (iii) את השוליים הנעולים הכוללים עבור כל העתיד * מסוג ו- (iv) שיעורים שהם 100% עבור חוזים עתידיים מאותו סוג ו- 50% עבור מספר חוזים עתידיים מסוגים.

שלב 1:

סה”כ שולי מיקום ארוך וקצר = סה”כ מרווח מיקום ארוך + סה”כ מרווח מיקום קצר

סה”כ L&מרווח מיקום S = 0.5263 + 0.4210 = 0.9473 BTC

הערה: זהו המרווח הכולל הנדרש לפני היישום של “אופטימיזציה של שוליים נעולים”.

שלב 2 :

השוליים הנעולים הכוללים עבור חוזים עתידיים מאותו סוג

אנו מחשבים את השוליים הנעולים הכוללים עבור אותם חוזים עתידיים על ידי לקיחת הערך המינימלי בין חוזי שולי הפוזיציה הארוכים והקצרים כלומר מינימום (0.5263, 0.4210) = 0.4210, שהוא שולי הפוזיציה הקצרה..

אם נניח שלמסי היו חוזים עתידיים שבועיים, דו-שבועיים ורבעוניים, השוליים הנעולים הכוללים שלו עבור חוזים עתידיים מאותו סוג יהיו;

שלב 3:

המרווח הנעול הכולל עבור כל החוזים העתידיים

בדוגמה שלנו, למסי יש רק סוג אחד של חוזה עתידי, החוזים העתידיים על BTC ולכן אין לו מרווח נעול לכל החוזים העתידיים כלומר TLMall = 0. עם זאת, אם מסי החזיק נניח השבועי, הדו-שבועי והרבעוני חוזים;

לאחר מכן מחסרים את שם ה- TLM מהערך המינימלי המתקבל במשוואה לעיל כדי לקבל את השוליים הנעולים הכוללים עבור כל חוזי הסוג..

שלב 4:

לבסוף, אופטימיזציה של הערך שהושג שלב 1 לאחר הפחתת הערך של שלב 2 וביצוע אופטימיזציה של הערך שהתקבל בשלב 3 כלומר..

כפי שנראה לעיל, מרווח המיקום הכללי הדרוש לחוזים ארוכים וקצרים בחוזים עתידיים BTC הן נמוך מהתוספת הקודמת של מרווחי מיקום יחיד. אופטימיזציית השוליים הנעולים מבטיחה כי שירות הכספים של המשתמשים מוגדל ומוריד את עלות המסחר הכוללת עבור המשתמשים – בחלק מהמקרים עד 50% מהעלות. סוחרים בתדירות גבוהה וסוחרים בגדול מרוויחים יותר מנגנון חדש זה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map