banner
banner

הגרלת הבלוקצ’יין המופעלת על ידי masternode BitWin24 חושפת את תוכניותיה לעתיד

הגרלות המותאמות לבלוקצ’יין עם masternodes אינן מושג חדש לעולם הקריפטו. Masternodes הם עותקים בזמן אמת של רשת בלוקצ’יין שמתוחזקים 24/7 על ידי מפעילי masternode. הם ממלאים מגוון של פונקציות שונות, כאשר הבולטות שבהן הן אימות בלוקים וביצוע עסקאות. בעלי Masternode מתוגמלים באחוז מהערך של כל בלוק שהם מאמתים ונדרשים להבטיח זמינות מלאה של התשתית הטכנית, כמו גם ביטחונות מינימליים בדמות מטבע הקריפטו המתאים, הקושר את האינטרס שלהם ליציבות הפיננסית של הרשת.

הגרלת בלוקצ’יין אחת חדשה באמצעות מאסטרנודס הגדילה את המשחק בכך שהציגה שלוש דרכים נוספות עבור משתתפיה להרוויח הכנסות חוזרות בטווח הארוך, ומצבה את עצמה כחדשנית בתחום ההימורים. BitWin24 מציעה אפשרות להרוויח כסף באמצעות מאסטרינות, קופות ההגרלה, חוזים בהימור, מערכת הפניות ותוכנית איירדרופ המשמשת כזרז להשקעות מוקדמות..

הדרך עד כה

הצוות שעומד מאחורי BitWin24 עוסק כבר יותר מחמש שנים בסצינת הקריפטו. לאחר שנים של פיתוח, BitWin24 הציגו את מאגר ה- masternode המנוהל הראשון בעולם הקריפטו עם הפרויקט הראשון שלהם GetNode. עבור אלה שאינם מכירים את ה- masternodes, מדובר בצמתים ברשת השומרים עותקים בזמן אמת של רשת blockchain, ובכך מסייעים לה באימות בלוקים ועסקאות בין פעילויות אחרות. GetNode היה הפרויקט הראשון שאגד כספים של מספר משקיעים קטנים יותר וניהל אותם, מה שאיפשר להם להיות בעלים של masternode ולהיכנס לשוק שקשה להגיע אליו אחרת בגלל דרישות של השקעות הון גבוהות ותשתית טכנית. מאז ההשקה של GetNode, קהילת בעלי ה- masternode גדלה למאות והביקורות שלהם היו חיוביות באופן גורף.

לאחר שמצא אפקטים מרובים של סינרגיה עם תפיסת ההגרלות, הצוות העלה את הרעיון ל- BitWin24, הגרלה מבוססת בלוקצ’יין שאפשרה שימוש במודריות, והציעה דרך לייצר הכנסות חוזרות תוך תמיכה בכלכלה ובתשתית הטכנית הנדרשת. על פעולותיה החיוניות. לאחר מספר שנים של פיתוח, הפרויקט הוכרז רשמית בנובמבר אשתקד לבסיס הלקוחות הקיים של GetNode ולמספר משקיעים מרכזיים. זמן קצר לאחר מכן, BitWin24 השלימה בהצלחה את המכירה הפרטית שלה, וגייסה מספיק כסף כדי לפרוס את היסודות להגרלה ולהפעיל את ארנק ה- BWI. הצוות התחיל במכירה מוקדמת של מאסטרודות ובניין הקהילה לאחר שהגיש בקשה לכל הרישיונות הדרושים כדי להפוך להגרלה שתואמת לחלוטין בכמה שיותר תחומי שיפוט, מה שמאפשר ל- BitWin24 למקד לשוק העולמי ולהגיע לאימוץ עולמי..

בחודש מרץ השנה, BitWin24 רשמה את כל masternodes ה- BWI הנוכחיים בפלטפורמת masternodes.online, יזמה את מכירת המטבעות הגלובלית שלהם והכי חשוב, השיקה את מערכת ההפניות WinChain ואת תוכנית ההימור דרך הארנק המקוון שלהם. ברצוננו לגעת בשניים מכיוון שהם מאפיינים ייחודיים המוצעים על ידי פרויקט BitWin24. 

תוכנית ההפניות המכונה WinChain מאפשרת לשגרירים להביא שחקנים חדשים ל- BitWin24 כדי להרוויח אחוז מהזכיות העתידיות מקופות הכנסות והכנסות ממכירת כרטיסים. כפי שהשם מרמז, התוכנית מאפשרת לשרשר את הפניות שלך ביחד, כלומר תוכל להרוויח עמלות מהפניות שהובאו למערכת האקולוגית על ידי הפניות הישירות שלך. מערכת זו יכולה לרדת לעומק 12 רמות בהמשך לתשלומי הקופה ו -3 רמות להכנסות ממכירת כרטיסים.

תוכנית ההימור המוצעת באמצעות הארנק המקוון BitWin24 היא דרך פשוטה עבור משקיעים קטנים וגדולים כאחד, שממציאה מחדש את המושג “hodl”. אנשים שרוצים להרוויח פסיבית הכנסה ללא צורך בהשקעה, משחקים בלוטו או מחפשים דרכים להביא אנשים ל- BitWin24 יכולים פשוט להפקיד מטבעות BWI בארנק. התהליך קל למדי ואינו דורש שום הגדרה, ידע מוקדם או מינימום השקעה בכדי להשתתף. המשתמש מפקיד סכום של מטבעות BWI לבחירתו לתקופת זמן מוגדרת (לדוגמא 3 חודשים) ומקבל את יתרתו בחזרה כולל 20% נוספים לאחר תום החוזה.. 

מה תכנן BitWin24 לעתיד

קיום כיוון ברור הוא המפתח כשמדובר בהחייאת פרויקט מורכב. תכנון טוב הוא אחד הדרישות הבסיסיות להצלחה, במיוחד בשוק בו התחרות היא קשה והמשתמש מצפה לרמה גבוהה של חדשנות ואמינות..

BitWin24 תכננה את מכירת הכרטיסים להגרלה הראשונה והשקת ההגרלה שתתקיים באוגוסט 2020. זמן קצר לאחר מכן, מטבע ה- BWI יירשם למסחר בבורסות מובילות וארנקים רבים כמו ביטרקס, בינאנס, קראקן, ביטפנדה, פולוניקס. , Livecoin, Bitlish ועוד. הצוות ימשיך לעבוד על הרחבת המערכת האקולוגית ופיתוח שווקים נוספים במטרה להפוך למובילת שוק בתחום ההגרלות וההימורים בשנת 2021. בעתיד הנראה לעין, BitWin24 הציבה יעד לפתח ממשק API עבור שילוב ה- BWI בהגרלות ובפלטפורמות ההימורים המובילות והקמתו כמטבע אוניברסלי לתשלומים.

מאפיין חשוב של BitWin24 הוא תוכנית ה- airdrop שלהם, אשר מתגמלת משקיעים שתרמו לפני סוף יוני השנה עם 10% מכלל הקופות העתידיות וההכנסות ממכירת כרטיסים. התוכנית כבר בשידור חי וכל מי שיהיה זכאי להשתתף בה יקבל את הפרסים באופן אוטומטי בכל חודש. 

למידע נוסף על פרויקט BitWin24 ב- https://bitwin24.com/en/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me