חילופי MXC משנים את העתיד של תעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים באמצעות פיתוח תאימות

לפני העומס המטורף בשוקי המטבעות הקריפטוגרפיים שראו את ביטקוין (BTC) עולה על מחירו הגבוה ביותר אי פעם לקביעת שיאים חדשים בכל הזמנים, 23,800 דולר, נכון לזמן כתיבת שורות אלה, נושא פופולרי צץ בחלל – תאימות לביטחון. במהלך השנה, מספר בורסות קריפטוגרפיות ברחבי העולם, כגון BitMEX, הוקדו על ידי הרגולטורים הפיננסיים עקב תאימות רגולטורית ירודה ובעיות אבטחה..

הצד המכוער של תאימות KYC / AML

בתחילת אוקטובר, BitMEX, פלטפורמת סחר נכסי קריפטו, נתבעה על ידי משרד המשפטים האמריקני והוועדה האמריקאית לסחר בחוזים עתידיים בסחורות (CFTC) בגין הפרת חוק סודיות בנק. זמן קצר לאחר אישור כספי המשתמשים בבטחה בבורסה, יצאה ענקית של ביטקוין לאחר שבועיים הקרובים עם 46,200 BTC ו- 10,600 BTC שנמשכו מהבורסה ב- 2 באוקטובר וב- 7 באוקטובר בהתאמה..

לאחר סאגה ארוכה, כמה מנהלים בכירים של BitMEX כולל מנכ”ל שלה, ארתור הייז הושעו והודחו מכל הלב מתפקידיהם בבורסה. כאחת מההחלפות התמידיות הגדולות של הביטקוין, משתמשים, רגולטורים ורשויות ברחבי העולם בוחנים באופן חד יותר ויותר את חילופי הקריפטו ואת הקפדה על עמידה באבטחה ותקנות..

בין אם בארצות הברית, ביפן, בריטניה או בשווקים גדולים אחרים של נכסי קריפטו, העקביות של רשויות הרגולציה נעוצה בדרישות קפדניות של דרישות KYC ובמניעת מתן ערוצי הלבנת הון בלתי חוקיים ומימון טרור..

דרך חדשה לבחון תאימות

טכנולוגיה וחדשנות תמיד יעברו מהר יותר מהחוקים הקיימים ומכאן הצורך בהרמוניזציה. ספקי שירותי מטבעות קריפטוגרפיים תמיד מחדשים דרכים חדשות ליצור שוק מסחר בצורה ידידותית לציות במטרה לשמור על עצמם במסגרת הקנה הרגולטורים ולאפשר לשוק רחב יותר לסחור ולהשתמש במטבעות קריפטוגרפיים..

לדוגמה, חילופי MXC, אחת מעשרת הבורסות המובילות בסחר בחוזים עתידיים קואינגקו דירוגים, ידוע בקפידה על עמידה בתקנות KYC // AML העולמיות כדי להעניק חוויה חלקה וחלקה למשתמשים שלהם..

“תאימות וביטחון הם המפתח לקיום חילופי מטבעות יציבים ומתפקדים. המבחן הגדול ביותר העומד בפני שוק נכסי הקריפטו בשנת 2020 הוא לא מבחן השוק אלא כיצד לבצע את פעולת הציות לאבטחה ברחבי העולם “, אלכס ג’ה, מנהל הפעילות הגלובלית בבורסת MXC.

הושק בשנת 2018, MXC השיגה מספר רישיונות כולל רישיון MTR אסטוני, רישיון עסק כספי שירות ארה”ב, רישיון תאימות אוסטרלי, רישיון MSB קנדי ​​ורישיון תאימות שוויצרי. השגת רישיונות מקומיים לביצוע תאימות של פעולות נכסי קריפטו בפלטפורמה שלה אפשרה בסיס שוק רחב יותר עבור MXC Exchange במדינות אלה.

עם מספר רגולטורים נושמים צווארים של MXC Exchange, המשתמשים חשים בטוחים לסחור בפלטפורמה, עם קרוב למיליארד דולר בכמויות הנסחרות מדי יום..

שני אפונים בתרמיל: אבטחה ותאימות

קשה מאוד לערוך חילופי מטבעות מוסמכים אם הציות או האבטחה נכשלים. זו הייתה בעיה מרכזית בעולם הכספים המבוזר (DeFi) המשתולל, שלמרות בורסות מבוזרות (DEX) שהקיפו את מכשול הציות, האבטחה נכשלה ביישומים שוב ושוב..

בורסות ריכוזיות לא ביצעו ביצועים טובים יותר עם מטבעות קריפטוגרפיים בשווי מיליארדי דולרים שנגנבו בפריצות ברחבי הבורסות. עם זאת, כמה מרכזיות כגון Coinbase, Gate.io ו- MXC Exchange נקטו צעדים נוספים בכדי להבטיח פרוטוקולי אבטחה מרביים בפלטפורמות שלהם. האחרון כולל חברות הגנה על אבטחה של חמישה אנשים לאבטחת נכסי המשתמשים – KnownSec, SlowMist Technology, Palmim Technology, Beosin ו- Chainsguard..


עד כה, MXC Exchange טרם הפסידה מטבע אחד בפריצת אבטחה בפלטפורמה שלהם. שיאי אבטחה מרשימים כל כך קבעו את החליפין גבוה בדירוג ציון האבטחה של קוינטקו עם ציון כולל של 9.5. זה מגדיר את האבטחה הגבוהה יותר מאשר חילופי ידועים כמו Binance, Huobi, Gemini ו- Coinbase Pro.

MXCתמונה: דירוגי ציון אבטחה ברשת Coingecko

כדי לשפר את התאימות, האבטחה והשירותים שלהם ללקוחותיהם, MXC Exchange הודיעה גם על שותפות עם BlockRating, חברה המתמחה בדירוג נכסים דיגיטליים, צוותים, פרויקטים ובורסות. השותפות נועדה להגביר את השקיפות במערכת האקולוגית של הצפנה הַכרָזָה קורא.

ביקורות של צד שלישי

מלבד פרוטוקולי אבטחה חזקים, ספקי שירותי מטבעות קריפטוגרפיים נדרשים גם לבצע ביקורות קוד עקביות כדי לרחרח כל באג או בעיה. ביקורות אבטחה משפרות את תאימות הפלטפורמה ואת האבטחה הכוללת. חברת CertiK, חברת ביקורת חכמים חכמה, ראתה את אחוזי העלייה שלה עם העלייה בביקוש לשירותי ביקורת של צד שלישי במוצרי DeFi בשנת 2020.

MXC Exchange ניצלה את הסיכויים שלה עם “נחושת דליפת נחושת” ב- SlowMist Zone, חברת אבטחה של צד שלישי כשותפה לביקורת שלה. החברה מתמחה במודיעין איומים ובאבטחת גניבת קריפטו שמבטיחה שהבורסה פועלת בבטחה בכל עת.

יריית פרידה

ציות וביטחון הם אבני היסוד של כל חליפין טוב שמסמל הצמיחה המטורפת של MXC Exchange. תקני תאימות גבוהים לדרישות KYC / AML הם המפתח למניעת מקרים של הלבנת הון והפרת חוק סודיות בנק בבורסה. בנוסף, לבורסות קריפטוגרפיות יש סיכוי טוב יותר להתרחב לשווקים מקומיים אחרים במדינות רבות אם הם עומדים בתקני תאימות ואבטחה גבוהים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map