banner
banner

מדוע MXC מתוכננת להיות חילופי הקריפטו המובילים בעולם בעתיד

זינוק אסימון החליפין של MXC Exchange $ MX משך את תשומת ליבם של בלומברג לאחרונה. 8 בפברואר, בלומברג דיווח שמבוסס על שירותי נקודה, מינוף, חוזה, תעודת סל, מדד, חוזה, PoS ושירות OTC, MXC Exchange, ספקית שירות קריפטוגרפי חד-פעמית מכובדת, תמשיך לגדול ולהתפתח עם המערכת האקולוגית כולה. אסימון MX ($ MX) הגיע ל- שיא כל הזמנים ל 0.71 $.

על פי נתוני מחלקת Crypto ב- 6 בפברואר, בין חמשת אסימוני הבורסה המובילים, MX הייתה זו עם ההכנסות הגבוהות ביותר באותו יום, עם עלייה של יום אחד של 62%..

בשלושת הימים הבאים MX הגיע לשיא חדש בכל הזמנים של 0.8728 $, גידול מצטבר של 551.34 עד כה, הגידול הגבוה ביותר בהיסטוריה של 2028.78%..

חילופי MXCמקור: mxc.com

כידוע, הצמיחה של אסימוני החליפין נהנתה מהגידול הניכר בנפח המסחר של פלטפורמות המסחר בשוק השוורים. החל מהשעה 11:00 ב -10 בפברואר, אסימון ביננס BNB גדל ב -70.84% ​​במשך שלושה ימים רצופים, עם עלייה היסטורית מצטברת של 115680%; ל- Huobi token HT יש עלייה מצטברת של שלושה ימים של 241.88%, ועלייה מצטברת היסטורית של 1345.78%.

אנליסטים בתעשייה מאמינים:

“בין פלטפורמות המסחר המובילות בעולם, MXC Exchange זכתה להופעות נהדרות מבחינת רישומים בשנת 2020. זו הייתה הבורסה הראשונה שרשמה אסימונים של DeFi, אסימונים של Polkadot, NFT ו- Layer 2 ומאות פרויקטים באיכות גבוהה. למשתמשים תהיה הזדמנות להשקיע בעלות נמוכה יותר כדי להשיג רווחים גבוהים יותר. “

האדם ציין:

“פרויקטים אלה שנרשמו בימים הראשונים של שוק השוורים הגיעו לעלייה של מספר פעמים ואף עשרות פעמים בשנת 2021, כגון פרויקט DOT, DEX token UNI, SUSHI וסוגים אחרים של פרויקטים של DeFi, כגון AAVE, BADGER וכו ‘. הפרויקטים הללו משכו נפח מסחר עצום עבור MXC Exchange. “

“עם זאת, אם לשפוט לפי תרחישי היישומים הנוכחיים, הרווחים ההיסטוריים ושווי השוק של MX (100 מיליון דולר), הערך הנוכחי ושווי השוק עדיין לא תואמים להתפתחות הפלטפורמה, אנחנו עדיין יכולים לצפות לשאיבה גבוהה יותר.”

מדוע זה “ערך” במקום “מחיר”? מכיוון שערך אסימון הבורסה עולה עם התפתחות הפלטפורמה עצמה, זה כמו לקנות מניות של חברה.

מנקודת מבט אסטרטגית, MXC Exchange היא פלטפורמת מסחר המתמקדת בתאימות גלובלית. היא קיבלה רישיון רגולטורי בארצות הברית, אסטוניה, אוסטרליה, קנדה ושוויץ, כך שלפיתוח העסקי שלה תהיה הגנה מספקת על התאימות..

באמצעות שיתוף פעולה מעמיק עם חברות תשלומים כמו Simplex, Banxa, Moonpay, Menapay, Mercuryo וכו ‘, MXC Exchange הרחיבה את ערוצי התשלום התואמים במספר אזורים ותמכה במשתמשים מקומיים לרכוש נכסים דיגיטליים באמצעות VISA ו- MasterCard וכרטיסי חיוב..

MXC Exchange היא פלטפורמה ששמה דגש רב על חוויית המשתמש. מבחינת מוצרים, הפלטפורמה עשתה מאמצים בחוויית המסחר של מטבעות ונגזרים המוערכים בשוק. היא שדרגה ברציפות מערכות תעודת סל ממוקדות, ספוטים, מינוף ומערכות סחר בחוזים, ומיטבית ברציפות את אינדיקטורי המסחר המרכזיים כגון נזילות, מרווחי שוק ויעילות התאמה. בנוסף, הושקו מוצרי אינדקס העונים על צורכי המשתמשים ככל האפשר ומספקים למשתמשים חווית מסחר חד פעמית נוחה יותר..

מבחינת השוק, הפלטפורמה מתעקשת לשלוט בקפדנות באיכות פרויקטי הרישום, ובמקביל בוחנת פרויקטים איכותיים של קונספט אקולוגי כמו DeFi ו- Polkadot..

מאז אמצע 2019 הוצגו למעלה מעשרה פרויקטים של פולקדות, כולל KSM, EDG, PCX, RING, LINK, COMP, AVA, NEST, JST, YFI ועשרות פרויקטים DeFi איכותיים, כמו גם נכסי קונספט כמו NFT, אחסון, גווני אפור, שכבה 2 ובסיס מחדש. אסימונים אלה זמינים בשוק הספוט, מסחר ממונף, ETH, חוזים ובריכת כריית PoS וכו ‘נראה שתוכלו לסחור בכל אסימונים באיכות גבוהה בבורסת MXC..

מה הקשר בין ערך אסימון MX לפלטפורמת ההחלפה?

MX היא תעודת ההון העצמית של פלטפורמת המסחר MXC Exchange עצמה. ההיצע הכולל של האסימון הוא מיליארד. מכיוון שסכום הדפלציה נקבע על ידי נפח המסחר של הפלטפורמה – הבורסה תרכוש ותשרוף את דמי המסחר הנוצרים באמצעות נקודה, מינוף, תעודת סל, חוזה, מאגר כריית PoS מדי חודש..

יחד עם זאת, החזקת MX היא כמו החזקת מניות. המחזיקים יכולים ליהנות ממספר זכויות כגון הערכת נכסים והצבעה לרשימה. באופן ספציפי, מחזיקי MX יכולים ליהנות מניכוי עמלה בשיעור של 20% בעת מסחר בנקודות; הצבעה וחידוש נכסי הצפנה יכולים לקבל תגמולי עמלת עסקה; השתתפות בהגרלת ההסמכה או בונוס של פעילויות SpaceM ו- M-Day או בונוס על מספר הכרטיסים; השתתף בהימור של MX DeFi וקבל תגמולים נכסי כרייה מתאימים.

החל מיולי 2019, הפלטפורמה קנתה 100% מה- MX שהושגה כדמי מסחר ושורפת אותה מדי חודש. נכון לעכשיו, כ -390 מיליון MX נשרפו.

מאז שנת 2020, פלטפורמת המסחר של MXC Exchange ערכה בסך הכל 8 אירועי SpaceM ו- 16 M-Day, ויוזמת הצבעה לרשימה, חידוש ההצבעה ופעילות כריית MX DeFi מדי חודש. לבעלי MX יש סיכוי גדול יותר לזכות בהגרלת הנכסים ולזכות בתגמולים רבים יותר, וכן לזכות בתגמולים כגון דיבידנדים מדמי מסחר..

במקביל, כשערך MX ממשיך לעלות, מחזיקי MX, כמו בעלי מניות טסלה, קיבלו רווחי הערכה של “מניות”.

מנקודות מבט אלה, MXC Exchange היא כעת פלטפורמה קטנה אך עולה, אך היא עשויה להפוך לבינאנס הבאה, והאם $ MX יהפוך ל- BNB הבא של דולר? זה משהו שיכולנו לחשוב עליו.

כתב ויתור: זהו פוסט בתשלום ואין להתייחס אליו כאל חדשות / עצה. בצע מחקר משלך הקשור לחברה המקודמת או לכל אחת משלוחותיה או שירותיה המוזכרים במאמר. Coingape.com אינה אחראית לכל נזק או אובדן שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me