פורץ דרך זה של בלוקצ’יין פורץ דרך מאפשר לך להרוויח דולר על ידי מכירת נכסי NFT

מוסתר בין הודעה לעיתונות שפורסמה בתאריך 10 בנובמבר 2020 היא אחת ההתפתחויות המשמעותיות ביותר בהיסטוריה של הבלוקצ’יין: על ידי שותפות עם Tilia Pay, Upland.me, מטאורס נכסי וירטואלי המציעה בעלות אמיתית על חבילות נכסי NFT הממופות לכתובות אמיתיות, עשתה קפיצת מדרגה ענקית לקראת יצירת עולם הכלכלה הדיגיטלית האמיתית הראשונה

בתור המטאברס של כדור הארץ, אפלנד מטשטש ובסופו של דבר מוחק את הגבול בין העולם האמיתי לעולם הדיגיטלי. כעת מעלה אפלנד את ההצעה הזו עם נכס לדולר. על ידי השקעתה בשנתיים האחרונות בבניית מטאורס המציעה בעלות אמיתית על נכסים דיגיטליים באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין, Upland התקרבה באופן סימפטוטי למטרתם לבנות כלכלה דיגיטלית מבוססת שוק.. 

עד כה הם אפשרו רכישה של נכסים דיגיטליים באמצעות פיאט או קריפטו (באמצעות UPX) ולמכירה חוזרת ומשחק של אותם נכסים. Upland הקימה שוק חופשי אמיתי המבוסס על היצע וביקוש. הם אמנם מכירים בכך שהם אירחו ספקולנטים ואנשי סבל, אופטימיסטים ופסימיסטים, קונים ומוכרים כאחד, אך השותפות החדשה של אולנד עם טיליה פיי סימנה את היום בו אולנד הפכה לכלכלה מבוססת שוק אמיתית. למה?

מכיוון שב Upland ניתן כעת להמיר את ערך הנכסים הדיגיטליים שלך לצורת ערך אמיתי: דולרים אמריקאים.

צמרת הרמה מהווה כיום הרחבה של הכלכלה הבינלאומית. הערך העודף של מעורבות השחקנים עם המטאברס שלהם – מהנכסים שהם מחליטים לקנות, ועד למיקומם, ועד לרגע בו השחקנים החליטו לקנות אותם, כל אותן החלטות קריטיות שמניעות ומסעירות, ברמת מאקרו, את עקומות הביקוש של השוק החופשי של אולנד – ניתן להחזיר כעת בדולרים אמריקאים. Upland הוא המטאברס הבלוקצ’יין הראשון והיחיד שמציע יכולת זו.

המשתמשים של Upland יכולים למכור את נכסי הנכסים הווירטואליים שלהם ב- NFT באמצעות רשת התשלומים של Second Life, הנקראת Tilia Pay. שילוב זה תומך בפייפאל כמנגנון תשלומים ראשי. המשמעות היא ששחקנים יוכלו לקנות נדל”ן בעולם הווירטואלי של אפלנד ולמכור אותם בדולרים אמריקאים אמיתיים.

המכונה תוכנית הבטא של נכס לדולר, כבר אפשרה למכירות רבות בעלות ערך רב של נכסים דיגיטליים של Upland תמורת דולר ארה”ב. שלוש המכירות המובילות היו $ 1,000 דולר חתיכה. עד היום, השחקנים של אולנד בילו 29,250 דולר דולר אמריקאי על נכסים במטה-וורס, וההוצאה הממוצעת שלהם היא 39.50 דולר.

איך זה עובד?

בניגוד למשחקי בלוקצ’יין רבים אחרים, ל- Upland יש חווית משתמש נקייה וחלקה ברשת, ב- iOS וב- Android כדי למשוך את הקהל הרחב ביותר האפשרי. מכיוון שתוכנית נכס לדולר עדיין בגרסת בטא, היכולת למכור נכסים תמורת דולר פתוחה כרגע ל -100 צמרת גובה. עם זאת, מספר זה יגדל בזמן הקרוב והתכונה תהיה זמינה בקרוב לכל השחקנים. עם זאת, כל שחקן יכול לרכוש נכסים מבודקי הבטא תמורת דולר ארה”ב.

כך בודקי בטא של Upland מרוויחים כסף אמיתי באמצעות תיק הנכסים הווירטואליים שלהם:

  • שחקנים יכולים למכור את הנכסים שלהם למכירה בפלטפורמה בדולר ארה”ב.
  • המשתמש עובר תהליך KYC (דע את הלקוח שלך).
  • לאחר שנמכרת NFT של נכס, ה- Uplander יכול לשלוף את רווחי הדולר שלהם ישירות לחשבון Paypal הפרטי שלהם.

תגובת הקהילה

קהילת אפלנד בירכה על היכולת להרוויח כסף מהנכסים הווירטואליים שלהם בזרועות פתוחות. אכן היו כבר כמה מכירות גדולות! טירוף ההוצאות התחיל כאשר שחקן אחד, בכיר באופלאנד בשם ThankMeLater, מכר שלושה נכסים שונים תמורת 500 $ דולר כל אחד. הרוכש של שלושת הנכסים האלה הוא שחקן בשם Wulfinite, שהצטרף לאופלאנד חודשים ספורים לפני כן. הוא התראיין לגבי הרציונל שלו מאחורי רכישת הנכסים:

  • רח ‘מקליסטר 350 (מחיר מנטה ראשוני של 193,280 UPX, או ~ 193 דולר ארה”ב) נקנה מכיוון שהוא נמצא ליד בית העירייה.
  • מרכז המבקרים הקהילתי (מחיר מנטה ראשוני של 135,520 UPX, או ~ 135 דולר ארה”ב) נקנה בגלל מיקומי הנדירות שבמלאך איילנד.
  • רחוב 231 401 (מחיר מנטה ראשוני של 356,860 UPX, או ~ 356 דולר ארה”ב) נקנה עבור שטחו, מכיוון שווולפיניט מתכוון ליצור שם גן ילדים..

צמרת מעלה וטיליה

Tilia Pay יאפשר לשחקני Upland לסחור בנכסים וירטואליים, המבוססים על מיקומים בעולם האמיתי ומבוצעים על ידי אסימונים (NFT) שאינם פטרייניים, תמורת דולרים אמריקאים. זה הופך את Upland למשחק הבלוקצ’יין היחיד שמאפשר לשחקנים להמיר את הערך הכספי של נכסים וירטואליים לכסף אמיתי.


אפלנד ממשיכה לחוות זכיות משמעותיות. עם פעיל מאוד קהילה, יותר מ -10,000 משתמשים פעילים מדי יום, ומעל 40,000 משתמשים פעילים מדי חודש, Upland ממשיכה לצמוח משמעותית. מעולם לא היה זמן טוב יותר להיות Uplander, אז הצטרף עכשיו ודרוש בונוס הרשמה כפול מיוחד של 6,000 UPX: https://discover.upland.me/coingape_official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map