כיצד להרוויח כסף בקריפטו כאשר הוא נופל

לכל מי שמוצא את עצמו מתוסכל מחוסר הצמיחה בביטקוין ובמטבעות אחרים בשנה האחרונה, הנה פיתרון לייצור הכנסות בשוק הקריפטו ולא משנה לאיזה כיוון הוא הולך וגם אם השוק שטוח או יורד.

אחד האלמנטים המאכזבים ביותר של סחר במטבעות קריפטוגרפיים בשנה-שנתיים האחרונות הוא חוסר הרווחיות הקיימת ברוב הבורסות כאשר השוק נע לצדדים או יורד..

שלא כמו מתווכים מסורתיים רבים, מרבית הבורסות הללו אינן מספקות לסוחרים את האמצעים להיכנס לפוזיציות קצרות או לסחור בתנועות קטנות בשווקים בגלל עמלות מוגזמות על עסקאות שהופכות אותן לסכנות מדי..

סביר להניח שבנקודת זמן מסוימת, משקיע או סוחר מטבע קריפטוגרפי הושאר מחזיק מטבעות שערכם יורד, או שהם החמיצו את ההזדמנות לבצע עסקאות רווחיות מכיוון שלא היו מקוונים בזמן הנכון. אחרי הכל, אף אחד לא יכול להיות מקוון 24/7 כדי לפקח על ההתאמות ההפכפכות של הקריפטו הנסחרות מסביב לשעון מדי יום.

למרבה המזל, יש פיתרון פנטסטי עם מתווך המאפשר לסוחרים לפתור כל אחת מהבעיות הללו ולהמשיך להרוויח כסף בין אם הם מקוונים ובין אם לא, כמו גם לאיזה כיוון שוקי הקריפטו נעים – כולל הצידה.

סחר אולימפי, מתווך מקוון עולמי הפועל בעשרות מדינות ותומך ביותר מ -12 שפות שונות, מציע לסוחרים אפשרות להרוויח לעיתים קרובות ובעקביות במגוון שווקים, כולל מטבעות, סחורות ומניות. עם זאת, הפלטפורמה הייחודית שלהם תהיה מושכת במיוחד עבור סוחרי הצפנה בגלל הגמישות שלה.

להלן מספר דרכים בהן ניתן להרוויח מדי יום מנכסי בלוקצ’יין ללא קשר לשפל ולזרמי הקריפטו המתסכל סוחרים רבים:

ראשית כל, הפלטפורמה מחולקת לשתי שיטות מסחר שונות – מסחר בזמן קבוע ומט”ח, אך הצפנה זמינה בשניהם.

מנגנון הסחר בזמן האולימפי טרייד מציע תשואה של עד 92% על השקעות תוך דקה בלבד ועד מספר שעות. מי שסוחר ביטקוין ומטבעות אלט כבר כמה שנים מכיר היטב את היפוך המגמות בשוק. הדבר הקשה תמיד היה כיצד לנצל את המהפכים הללו, במיוחד ירידות.

מערכת סחר בזמן קבוע באולימף טרייד מאפשרת לסוחרים דרך להרוויח פשוט על ידי חיזוי הכיוון בו מטבע יעבור פנימה. התבונן בתמונה למטה.

זהו טבלת 15 הדקות של Litecoin. ליטקוין פרץ את רמת ההתנגדות האחרונה (קו צהוב), אך איבד את המומנטום זמן קצר לאחר פריצת הדרך. תחזית ירידה של 50 דולר במחיר הליטקוין לזמן קבוע של 15 דקות הביאה לכך שהאולימפ טרייד הציעה תשואה של 80% על סחר הזמן הקבוע עבור לייטקוין. המסחר יכול היה להיפתח עם $ 1 דולר בלבד.

כעבור 15 דקות והמחיר אכן ירד. גם אם הירידה במחיר לאחר 15 דקות לא הייתה משמעותית במיוחד, היא עברה לכיוון החזוי. התבונן בפירוט בהמשך.


פרטי המסחר בצד שמאל שבהם הוא מראה שהרווח היה 40 $ הנחה מהשקעה של 50 $ (חץ 1) והמחיר לא זז כלל (הוא ירד בערך ב -4.04). עם זאת, עם פלטפורמת המסחר הקבועה באולימף טרייד, ניתן היה להשיג רווח מהיר.

עכשיו בואו נסתכל על אולימפ סחר הצד במט”ח להראות דרכים אחרות לבצע עמדות לייצור כסף בקריפטו. ההבדל הוא שבשיטה זו, סוחרים אינם צריכים לנעול פרק זמן מסוים ויכולים לפתוח ולסגור עמדה מתי שהם רוצים..

בדיוק כמו במסחר זמן קבוע, ניתן לפתוח עמדות מסחר לתנועה כלפי מעלה או מטה. בצילום המסך למטה בתרשים של שעה לביטקוין, התקבלה ההחלטה לפתוח סחר של Down עבור 100 $ דולר מכיוון שהסוחר האמין שביטקוין ייפול בשלב כלשהו במהלך היום מרמת 9150 $..

אם מסתכלים על החץ האדום הראשון, אפשר לראות את ההשקעה של 100 דולר ומימין “x10”. אחת התכונות הטובות ביותר בפלטפורמת המט”ח של אולימפ מאפשרת סחר אולימפי להכפיל 100 דולר ב -10, ולהגדיל את המיקום לסחר של 1000 דולר. החשוב מכל, זה לא כמו מינוף מסורתי כי לא ניתן להפסיד יותר מההשקעה של 100 דולר.

לכן, המסחר יכול להיות פתוח במשך כל היום בהמתנה שהמחיר יירד לנקודה בה הוא רווחי. דבר נהדר נוסף הוא שאפשר להתרחק מהמחשב בלי לדאוג לסחר מכיוון שניתן להזין סכום Take Profit וסכום Stop Loss.

מבט על פרטי הסחר שלהלן, סחר אולימפי מראה בבירור ומלפנים מה יהיו העמלות לסחר של $ 1000, כפי שמוצג בחץ הראשון: $ 7.5. בנוסף, נקבע סכום Take Profit של $ 40 (חץ אדום שני), כלומר בכל עת שהמיקום יגיע לנקודה בה הוא $ 40 ברווח, הוא ייסגר וינעל רווחים אוטומטית.

לעומת זאת, אם המסחר יתקלקל מכיוון שמחירו של ביטקוין יעלה משמעותית, ה- Stop Loss של 20 דולר יתחיל וייסגר אוטומטית את העמדה כך שלא ניתן יהיה להפסיד יותר מ -20 דולר במסחר. ניתן לסגור את התפקיד באופן ידני בכל עת על סמך התנהגות השוק.

לאלה שסחרו בקריפטו מזה זמן מה או אפילו אצל סוחרים מתחילים רבים, קל להבין כיצד תכונות אלה הופכות את אולימפ טרייד מכל מתחרותיה. סוחרים יכולים כעת להרוויח כסף משווקי הבלוקצ’יין באמצעות הניסיון שלהם ללא קשר לאופן שבו השווקים מתנהגים כרגע.

כמובן, ישנם כמה יתרונות גדולים אחרים של פלטפורמת הסחר באולימף ששווה לבדוק מלבד מטבעות קריפטוגרפיים, כמו פיקדון מינימלי קטן (10 דולר בלבד לפתיחת חשבון), ללא עמלות על הפקדות או משיכות מחשבון, חשבון הדגמה בחינם וכלים אנליטיים מקצועיים כמו פיבונאצ’י, להקות בולינגר, מתנדים, ועוד.

למי שרציני לסחור במטבעות ביטקוין ואלט, כדאי לנסוע לאתר שלהם כדי לבדוק זאת.

זו הודעה לעיתונות בתשלום. בצע מחקר משלך הקשור לחברה המקודמת או לכל אחת משלוחותיה או שירותיה המוזכרים בהודעה לעיתונות. Coingape.com אינה נושאת באחריות כלשהי לנזק או לאובדן שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map