איך להרוויח כסף עם הביטקוין שלך?

לאחר שהתפוצץ שוק הקריפטו-מטח והביטקוין בשנת 2017, אנשים רבים נכנסים לשוק זה על מנת להרוויח כסף מהיר. מאמר זה מראה לך את הדרכים להרוויח כסף באמצעות הביטקוין שלך.

בהתחלה, יש ציטוט שנאמר: “אין דבר כזה ארוחת צהריים בחינם”, לא משנה באילו דרכים מאמר זה אמור לעלות לך כסף או זמן. אתה יכול לבחור את בסיס הדרך המתאימה למצבך.

  • מרוויח מיקרו

זו חייבת להיות הדרך הזולה, הקלה והיציבה ביותר להרוויח ביטקוין, אולם זו הדרך הגוזלת ביותר. באופן כללי, אתה ממשיך לבצע משימות קטנות כדי להרוויח סכום של אסימון שמתבסס על הזמן שאתה מבלה.

ישנן 2 פלטפורמות רווחי מיקרו מפורסמות הן adbit.top ו- coinbulb.com. בשני האתרים הללו תוכלו להרוויח ביטקוין אם תלחצו על הקישור לאתר ותראו את האתר למשך 30-60 שניות, תוכלו להרוויח כמות קטנה של ביטקוין. לדוגמא, עקוב אחר התמונה למטה, אם תלחץ על “זכור בונוס 100% חינם ב- BTC, עד 10 BTC עבורך ב Bexplus”וצפה באתר למשך 60 שניות, תוכל לקבל 29 סאטושי שהם 0.00000029 ביטקוין. עם זאת, לאחר חישוב, אם אתה צופה שוב ושוב באתר תוך שעה, אתה יכול לקבל 0.00001740 בלבד שזה בערך $ 0.07. אני לא בטוח אם זה שווה את הזמן שלך או מצד שני, את דמי החשמל להישאר במחשב שלך.

  • להיות סוחר קריפטו

זו הדרך המהירה ביותר להרוויח כסף באמצעות ביטקוין היא להפוך סוחר קריפטו. בעיקרון, קיימות 2 שיטות סחר עיקריות בשוק הקריפטו. האחד הוא מסחר נקודתי, והשני הוא מסחר בחוזים עתידיים.

סחר נקודתי הוא סוחרים שקונים ביטקוין במחיר נמוך ומוכרים אותו לאחר שהמחיר עולה.

סחר עתידי הוא מוצר נגזר המהווה הסכם לקנות או למכור סחורה, מטבע או מכשיר אחר במחיר קבוע מראש בזמן מוגדר בעתיד.. 

מסחר נקודתי הוא ישיר יותר שאתה צריך למצוא את המחיר הנמוך של האסימון ולחכות שהמחיר יעלה. המסחר בחוזים עתידיים זקוק ליותר טכניקות של המסחר. אתה צריך לא רק למצוא את הנקודה המתאימה להיכנס אלא גם לקבל תובנה מקצועית בשוק. בסיס למסחר נקודתי, מסחר בחוזים עתידיים יכול להרוויח רווח מהמחיר עולה לנפילה שיש לו יותר הזדמנויות להשיג רווח מהשוק.

כדי להפוך לסוחר מצליח, עליו להשקיע את הזמן העצום בכדי להבין כיצד לסחור ואיך לאזן רווח וסיכון. יש להם יכולות בניתוח השוק, קביעת אסטרטגיות יעילות.

  • קבל את חילופי טופס העמלה להפניה או מוסדות הצפנה אחרים.

בבורסות רבות או במוסדות הצפנה יש פרויקט הפניה. הם מעניקים תגמולים ללקוחות או לסוכנויות על משיכת לקוחות נוספים. אנשים לא צריכים להשקיע כסף כדי לקבל עמלה. אנשים צריכים להשקיע זמן בהצגת החילופים או המוסדות בפני חבריהם, עמיתיהם או אוהדיהם ולצבור אוהדים על ידי כישורי שיווק מתוחכמים.

  • קנו מוצרי מימון כדי להרוויח ריבית.

מאז שוק הקריפטו הופך לשור. יש הרבה מוצרי מימון של Crypto שעונים כדי למלא את הביקוש מהאנשים שלא טובים במסחר אבל לא רוצים למכור את האסימון במחיר הנמוך. הם חסרים שיטות להרחיב את מספר האסימונים שלהם.


מרבית המוצרים הפיננסיים מספקים דרך להרוויח עניין בסיכון נמוך יותר. אנשים צריכים רק לקנות את המוצרים הפיננסיים כדי להתעניין בתקופה מסודרת כמו שבוע, חודש או שנים. שיעור הריבית הרגיל נע סביב 20% עד 40%. למרות ששיעור ההחזר נמוך בהשוואה למסחר (אצל הסוחרים הטובים, יתכן ויהיה להם סיכוי להשיג 200% -300% תשואות על ידי מסחר). אבל זו עסקה טובה לאנשים שלא טובים במסחר.

Bexplus

עם זאת, אנשים עשויים להזדקק לגישה למספר פלטפורמות בכדי לבצע שיטות רווח אלה. המעבר בין פלטפורמות שונות מעלה את עלות הניהול. האם יתכן שיש פלטפורמה אחת הכוללת את כל השיטות יחד אשר נותנות לאנשים להרוויח רווח בו זמנית? כאן ברצוני להציג בפניכם את בורסת ההצפנה של Bexplus.

חילופי Bexplus

Bexplus הינה פלטפורמת נגזרים מובילה בעולם בתחום המטבעות קריפטוגרפיים, שמטרתה לספק שירותים פיננסיים מתקדמים למשקיעים גלובליים של סחר עתידי באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין..

נכון לעכשיו, Bexplus מציעה חוזים קבועים על BTC, ETH, LTC עתידי מסחר עם מינוף של עד פי 100, ועתיד נוסף על altcoins יירשם בפלטפורמה בעתיד.

זה מספק דרכים שונות לאוהבי הקריפטו להרוויח רווח ולא משנה איך משתנה השוק.

אתה עשוי לראות פרטים נוספים על ידי הקישור הבא:

מִסְחָר

Bexplus מציעה חוזים קבועים על BTC, ETH, LTC עתידי עם מינוף של עד 100x. אם תשקיע ביטקוין אחד לרכישת חוזה עתידי למיקום ארוך. אתה יכול להשיג 2 ביטקוין אם מחיר הביטקוין שלך עולה ל -1%.

https://www.bexplus.com/en/trade

ועדת הפניה:

למזמינים יש סיכוי לקבל תגמול של 10% -50% מכל פיקדון מהמוזמנים.

https://www.bexplus.com/en/account/activity_show

מוצר פיננסי (חשבון שמירה):

לארנק Bexplus יש שדרוג חדש, להפקיד בבטחה את הביטקוין שלך ב- Bexplus כדי להרוויח ריבית. הריבית היא עד 72%

https://www.bexplus.com/en/activity/interest

יש יותר בונוס לסוחרים:

בונוס של 100% עבור ההפקדה שלך

בונוס BTC 100% בחינם יישלח ללקוחות המפקידים וסוחרים חוזים עתידיים בבקספלוס. הפקד 10 BTC, תקבל 20 BTC זיכוי בחשבונך.

לפרטים נוספים: https://www.bexplus.com/en/cash_back

עקוב אחרי Bexplus ב:

Bexplus

אתר אינטרנט: www.bexplus.com

פייסבוק: https://www.facebook.com/Bexplusglobal/

מִברָק: https://t.me/bexplusexchange

Reddit: www.reddit.com/u/bexplus

לשיתוף פעולה עסקי: [מוגן בדוא”ל]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map