banner
banner

מהו מסחר במינוף ביטקוין וכיצד להשיג רווחים?

לפני שנבין מהו מסחר במינוף ביטקוין, כדאי לדעת מהו מסחר עתידי בביטקוין. חוזים עתידיים, הנקראים גם חוזים עתידיים, הם הסכם לרכישה או מכירה של נכס פיזי, כמו מטבע, סחורה וכו ‘, או נכס פיננסי, כמו קריפטו מטבע (bitcoin), אג”ח במחיר קבוע מראש בזמן עתידי מוגדר.. 

לגבי חוזים עתידיים בביטקוין, החוזה יתבסס על מחיר הביטקוין, וסוחרים יכולים לשער את מחיר הביטקוין בעתיד על ידי עמדות געגוע או קיצור. סחר עתידי בביטקוין מאפשר לסוחרים להרוויח את רווחיהם, לא משנה אם ספקולציות שמחיר הביטקוין עולה או יורד. וסוחרים יכולים להשיג רווחים גדולים גם בשוק סוער. בניגוד לחוזה העתידי המסורתי, חוזה תמידי הוא מוצר נגזר חדשני שאין לו תאריך תפוגה. במילים אחרות, סוחרים יכולים להחזיק בתפקיד כל עוד הם רוצים אם לא נאלצים להתפרק. 

בדרך כלל, נעשה שימוש במסחר עתידי בביטקוין עם מינוף, שיכול להגדיל את כוח הקנייה של הסוחר ולהכפיל את הרווחים שלו על ידי הלוואה של מינוף פי 10, פי 25, או אפילו פי 100. זה נקרא מסחר במינוף, כדי להשקיע קטן אך להרוויח יותר רווחים.

לדוגמה, אתה משתמש ב- BTC אחד כדי לפתוח חוזה כאשר מחיר הביטקוין הוא 10,000 דולר. עם שימוש במינוף פי 100, החוזה שלך יהיה שווה 100 BTC.  

בשוק השור כאשר המחיר יעלה ל -11,000 דולר ותחזיקו BTC במסחר עתידי, תקבלו:

100 BTC * ($ 11,000 – $ 10,000) / $ 11,000 = 9.1 BTC

בשוק הדובים כאשר המחיר יירד ל -9,000 דולר ותקצר BTC במסחר בחוזים עתידיים, תקבל:

100 BTC * ($ 10,000 – $ 9,000) / $ 9,000 = 11 BTC

עם זאת, מסחר במינוף מגדיל את פוטנציאל הרווחים כמו גם את הסיכון. חשוב לעקוב אחר העמדות שנפתחו על מנת למנוע הפסדים גדולים. אתה יכול להגדיר רווח של Take-Stop, Stop-Loss או להשתמש בכלי ניהול סיכונים אחרים כדי להבטיח את הרווחים שאתה מקבל ולהוריד את הסיכונים שאתה עלול לסבול מהפסד.. 

כיצד להשיג את הרווחים שלך בסיכון נמוך יותר?

  • תכנן את המסחר שלך וסחר את התוכנית שלך

ישנם שני כלים עיקריים לניהול סיכונים לסוחרים לתכנן מראש בעת המסחר, Stop-loss (S / L) ו Take-profit (T / P). סוחרים מצליחים יודעים את חשיבות התכנון בעוד שסוחרים לא מצליחים נכנסים לעיתים קרובות לשוק מבלי שיש להם מושג מתי למכור ברווח או הפסד. סוחרים מתקדמים יודעים באיזה מחיר הם מוכנים לקנות ולמכור. והם נוטים לשקול את התשואות שהתקבלו כנגד ההסתברות ששוק הביטקוין יגיע ליעדים שלהם. אם התשואה המותאמת גבוהה מספיק, הם מבצעים את המסחר.

לעומת זאת, בוסר סוחרים לעיתים קרובות נכנסים למסחר מבלי שיהיה לך מושג לגבי הנקודות בהן הם ימכרו כדי להשיג רווח או לעצור הפסד, אך מובילים על ידי רגשות שמשתלטים ומכוונים את עסקיהם. הפסדים לעיתים קרובות מפתים סוחרים להחזיק מעמד ולקוות להרוויח את כספם בחזרה, בעוד שרווחים יכולים לפתות אנשים להחזיק בחוזה את הרווחים עוד יותר.

  • סחר בהשקעה קטנה 

לעולם אל תכניס את הביצים שלך לסל אחד פשוט אומר שלא תשים את כל הכסף שלך במצב. אתה מגדיר את עצמך להפסד גדול אם תשים את כל הכסף שלך במצב אחד. זכרו תמיד לחלק את ההשקעות שלכם. לא רק זה עוזר לך לנהל את הסיכון שלך, אלא גם מספק לך הזדמנות לסגור תפקיד כשאתה מגלה שאתה משער בכיוון הלא נכון של השוק..

איפה להתחיל את התרגול והמסחר?

Bexplus, פלטפורמת מסחר נגזרת של קריפטו מובילה הן למתחילים והן לוותיקים, מציעה סחר חוזר עתידי פי 100 בחוזים נצחיים על BTC, ETH, LTC, EOS, XRP וכו ‘. עם ממשק אינטואיטיבי וסימולטור מסחר, המשתמשים יכולים להכיר את שוק החוזים העתידיים של קריפטו. ותרגל את האסטרטגיות שלהם לפני תחילת המסחר בזמן אמת. 

  • נסחר עם 10 BTC בחשבון ההדגמה שלך

לאחר שנרשמת בהצלחה עם כתובת הדוא”ל שלך וקוד האימות שלך, חשבון מסחר ו- חשבון הדגמה ייווצר באופן אוטומטי. 10 BTC נמצא בחשבון ההדגמה ואתה יכול להתחיל להתאמן בכל עת שתרצה. כמו האמרה הישנה, ​​תרגול מושלם, מומלץ לכל סוחר להשתמש בסימולטור המסחר לפני תחילת העבודה.

Bexplus מפעילה פעילות למשתמשים כדי להשיג יותר רווח על ידי הרחבת הכספים שלהם. לאחר הפקדת 1 BTC, 2 BTC יזוכו לחשבונך. הבונוס אינו ניתן למשיכה אך ניתן למשוך את הרווח שהפיק. בונוס הפקדה של 100% שמוכן עבורך.

אם אתה מחזיק ביטקוין אך ברצונך להתאמן עם סימולטור מסחר תחילה, תוכל עדיין להשיג רווחים אמיתיים בינתיים. Bexplus מספקת למשתמשיה ארנק ללא סיכון ליהנות מהם עד 30% ריבית שנתית. כל ה- BTC המאוחסן בארנק מאובטח ומוגן ביותר. והמערכת שלנו תחשב באופן אוטומטי את ההכנסות של אתמול על בסיס יומי, והכנסות הרווחים מאתמול יוסדרו ביום הראשון של החודש הבא..

עקוב אחרי Bexplus ב:

אתר אינטרנט: בורסת ביטקוין – מינוף 100x

מִברָק: צרו קשר עם @bexplusofficial

חנות האפליקציות של אפל: Bexplus – רווח מקריפטו ב- App Store

גוגל פליי: מסחר בביטקוין & מסחר בשוליים – אפליקציית Bexplus

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me