האקוסיטם הקואיליאני המביא את טכנולוגיית הבלוקצ’יין לעולם

10 שנים עברו מאז הולדת הביטקוין והשימוש הראשון בבלוקצ’יין, טכנולוגיה שלא הפסיקה להתפתח, ואין זה פלא. Blockchain פתחה עולם עצום של הזדמנויות הן לחברות גדולות והן למשתמשים בודדים, לא רק לפיתוח יישומים חדשים או שיפורים במערכות מחשב אלא לאפשרות להשיג תגמולים באמצעות כריית מטבעות קריפטוגרפיים, ובכך ליצור שוק תחרותי יותר מדי יום. . במובן זה אנו רואים שמשתמשים בודדים הושארו בהדרגה משוק הכרייה “המסורתי” של מטבעות קריפטו, ולכן אנו רוצים להציג בפניכם את מערכת אקולוגית בקואיליאן.

מה זה קואיליאן?

Kuailian היא מערכת אקולוגית מבוזרת המציעה לנו כלים לגשת לעולם המטבעות הקריפטוגרפיים בצורה פשוטה (קנייה והחלפה של מטבעות קריפטו בבנק הקריפטו שלה).

רשום באסטוניה, אחת המדינות המתקדמות בעולם בכל הנוגע לבלוקצ’יין, Kuailian מביא משאבי שוק המבוססים על טכנולוגיית בלוקצ’יין לכלל משתמשיה, ומשתלט על ניהול כל המערכות, ובכך מאפשר גישה לשירותים השונים ללא צורך להיות בעל ידע רב וכמויות גדולות של מטבעות קריפטוגרפיים.

התכונות העיקריות של Kuailian

אין ספק שקשה מאוד לבחור במאפיין יחיד שיכול להגדיר מערכת אקולוגית כמו זו של קואיליאן, אולם יש להדגיש את הכנות והשקיפות בה החברה פועלת ואכן בצורה חריגה, שכן הודות לטכנולוגיית הבלוקצ’יין עצמה, היא מאפשר לנו להתייעץ עם הפעילות והתנועות של החברה בזמן אמת. על ידי הקדשת זמן רב ככל שיידרש, תוכל לעקוב אחר כל התנועות והפעולות ולוודא שמטבעות קריפטוגרפיים עובדים ומייצרים תוצאות (זכור שרשומות הבלוקצ’יין הן ציבוריות ובלתי ניתנות לשינוי).

בנוסף, תוכלו לעיין ברשומות המשפטיות של החברה באסטוניה ובשני הרישיונות שהונפקו על ידי הרגולטור הפיננסי של אותה מדינה.

הפעלת הבריכה החכמה שלה והוכחת הטכנולוגיה

עם הופעתו של הביטקוין החלו Proof of Work או הוכחה לכריית עבודה, שם יש צורך בציוד מחשב רב עוצמה שמתיישן תוך זמן קצר, וכמו כן, כרוך בהוצאות אנרגיה אדירות בכך שהם עובדים ללא לאות יום אחר יום. אך לא כל המטבעות הקריפטוגרפיים משתמשים במערכת אימות זו, במקרים אחרים נעשה שימוש בכרייה הנקראת הוכחת יתד או הוכחת השתתפות, שם כדי לאמת פעולות עליכם להיות ברשות כמות קבועה מראש של קריפטו שעובדת עם מערכת זו. תחת הנחת יסוד זו, Kuailian עוזר לנו על ידי יצירת חילופי מטבעות קריפטוגרפיים גדולים המאפשרים אימות פעולות ויצירת תגמולים עבורו.

אבל האבולוציה הטכנולוגית לא מפסיקה (וגם האבולוציה של קואיליאן). הרשתות המודרניות והחזקות ביותר משתמשות בפרוטוקולים חדשים של קונצנזוס. אנשים רבים כבר יודעים שקואיליאן עובד עם מאסטר צמתים, אשר לסיכום הם מאמתים של פעולות בעלות ביצועים גבוהים ואחד המוצרים העיקריים איתם הם עובדים, אך כיום בקואיליאן נתמכות טכנולוגיות קונצנזוס שונות כגון:

הוכחת יתד, הוכחת יתד מוסמכת, הוכחת סף יתד, Masternodes, נתח רווח, הוכחת הסכמה, הוכחת היסטוריה, הוכחת סמכות, Tendermit, כביש מהיר, סובלנות תקלות ביזנטית (BFT), ללא BFT, הצגה, רב- BFT BFT, BFT אסינכרוני – קספר עתידי ואורובורוס.

זה המקום שבו מתגלה יכולתו של קואיליאן להנגיש לאנשים רגילים משהו שאחרת היה … בלתי אפשרי. הן עבור כמות המטבעות הקריפטוגרפיים הדרושים והן עבור הידע הנדרש לפריסתו. לפיכך, Kuailian משתמש באסטרטגיית ההימור לטווח ארוך של 1000 יום והימור דרך פשוט (Stake / Unstake), אשר ישולב בקרוב..


אוטומציות בקואיליאן

Kuailian קיבצה וחילקה את הצמתים הראשיים, כך שהם נגישים לכולם, ובכך מאפשרים גישה לחלק מהתגמולים שנוצרים על ידי הבריכה החכמה שלהם..

לאחר מכן נסביר כיצד תהליך הכניסה-פשוט לקואיליאן הוא.

  1. צור חשבון Kuailian.
  2. השלם את ה- KYC (מכיוון שאנחנו מדברים על חברה הרשומה כחוק באיחוד האירופי) ושלם את דמי הרישום (50.95 $ ששולמו באיתר).
  3. קנו את ה- Kuais שאנחנו רוצים, במחיר של 100 $ כל אחד (בתשלום באיתר). Kuai הוא לא אסימון והוא לא מטבע קריפטוגרפי, הוא יחידת המדידה של יכולת ההימור של רישיון להפעלת התוכנה, במשך 1,000 יום. ככל שיש יותר רישיונות, כך ההחזרים גבוהים יותר.
  4. ציין את ארנק Ethereum היכן אנו רוצים לאסוף את חלוקת ההטבות היומית.

יש לציין את השימושיות של הקויאים. מצד אחד, הוא נגיש לכולם בזכות העלות הנמוכה שלו, ומצד שני הוא מצליח לתעל את מטבעות הקריפטו של המשתמשים לבריכה החכמה, כלומר המערכת שקויאליאן פיתחה לניהול אוטומטי של מטבעות קריפטוגרפיים למשתמשים. וצמתים ראשיים. לפיכך, מושג שבכל שבוע ניתן לפרוס צמתים ראשיים חדשים באמצעות הרישיונות החדשים שנרכשו על ידי משתמשים חדשים וקיימים כאחד.

כל התרומות מנוהלות על ידי מערכת Machine Learning, שתפקידה הוא לא רק להרכיב מאסטר צמתים באופן אוטומטי אלא גם מנתח את שוק המטבעות הקריפטוגרפיים בכדי לקבוע שמאד צמתים הם הרווחיים ביותר ובעלי נזילות מספקת כדי להיות מסוגלים לחלץ ללא בעיות את התגמולים שנוצרו ו באותו זמן שניתן לחסל את צמתי המאסטר עצמם, וכך להעביר את התגמולים וגם את צמתים הראשיים לביטקוין או לאתרום

אחרון חביב, יש לציין כי ההטבות המופקות מתרומות משתמשים מופצות מדי יום באופן אוטומטי ישירות לארנק המשתמש. יתרון גדול מכיוון שלרוב עלינו להתמודד עם ממשקים הדורשים כמות מינימלית של משיכה, עיכובים בעת ביצוע תשלומים באופן ידני או אפילו תלויים בהרשאה לקבל, בסופו של דבר, כסף משלך. Kuailian בהתחייבותה הברורה לשקיפות, מציעה מערכת פיזור אוטומטית שפותחה ברשת Ethereum או המכונה בדרך כלל חוזה פיזור חכם, שתפקידה להפיץ מדי יום וללא אפשרות לרמאות או שגיאות, היתרונות בקרב המשתמשים והכי חשוב, הכל גלוי דרך בלוקצ’יין את’ריום.

תוספת: גם לבריכה החכמה וגם לבנק Kuailian וגם לשאר השירותים יש מערכת שיוך, שלפיה כל הפניה שהופכת למשתמש ב- Kuailian תניב רווחים למי שהיה המארח שלה..

בנק Kuailian והחידושים הבאים

בשאיפה ליצור מערכת אקולוגית שלמה, Kuailian יכולה לספק שירותים פיננסיים בהינתן הרישיונות שלה ושיתוף הפעולה שלה עם שותפים שונים בתחום. כרגע יש לה שירות החלפת מטבעות חליפין עם מטבעות “FIAT”, אך הם מתכננים להוסיף ארנק משלהם, כרטיס חיוב, מסופי תשלום דיגיטליים, בין שירותים פיננסיים אחרים..

בנוסף, הבריכה החכמה לא מפסיקה להתפתח ופיתוח אפשרויות חדשות, כגון מסחר בתדרים גבוהים (HFT) או מערכות בוררות; כולם מנוהלים על ידי אותה מערכת למידת מכונה השולטת במערכת האקולוגית.

 מערכת אקולוגית הולכת וגדלה

Kuailian היא לא רק מערכת אקולוגית פיננסית, היא מרחיקה לכת הרבה יותר, בדיוק כמו טכנולוגיית הבלוקצ’יין. המטרה העיקרית של Kuailian היא לקרב את משאבי השוק הקיימים המבוססים על טכנולוגיית הבלוקצ’יין, להפוך אותם ליעילים יותר, שקופים יותר ועם חווית משתמש שלא נראתה מעולם, הודות לטכנולוגיית הבלוקצ’יין. בקרוב מאוד הוא ישולב במערכת הנסיעות Kuailian, שירות שמחוץ למגזר “הפיננסי”, אך ללא ספק יסמן שוק הנסיעות לפני ואחרי, מה שהופך את Kuailian לסטנדרט בעולם הבלוקצ’יין..

סיכום

אם אתם מחפשים חברה ההופכת את כניסתכם לעולם הבלוקצ’יין ומטבעות הקריפטוגרפיים לנגישה יותר וקרובה יותר … קוייליאן הוא בעל בריתכם הטוב ביותר.

קישורים רשמיים

  1. אינטרנט: https://kuailiandp.com/
  2. רשמי אינסטגרם: https://www.instagram.com/kuailiandpofficial/
  3. חבר רשמי בברית אתריום הארגון: https://entethalliance.org/members/#k

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map