כיצד נוכל להפוך פרסום מקוון לאינדוק למשתמשים?

כמעט בלתי אפשרי לגלוש באינטרנט בלי לראות פרסומות. ממודעות ממוקדות בקפידה העוקבות אחר משתמשים דרך עוקבי קובצי cookie, וכלה במודעות כלליות בשירותי הזרמת וידאו כמו יוטיוב, רבים מוצאים את עצם הניווט באינטרנט בצורתו הנוכחית מעצבן ומסיח את הדעת.. 

לפי כמה הערכות, המשתמש הממוצע הגולש באינטרנט נחשף ל -5,000 מודעות עצומות ביום. זה הניע כמעט רבע של משתמשי האינטרנט לפנות לחוסמי מודעות, תוספות מבוססות דפדפן המונעות הצגת מודעות, לחוויית גלישה נקייה יותר. 

גם מי שלא מספיק בקיאים בטכנולוגיה כדי להשתמש בחוסם מודעות יכול תמיד לצאת מדף אינטרנט אם הוא מרגיש שהוא עמוס במודעות, ולמשתמשים שמונעים מהם להשתמש באתרים אלא אם כן הם מבטלים את חוסמי המודעות שלהם, מעל 70% פשוט עוזבים את האתר.  

עם זאת, עבור תעשיית הפרסום, חוסמי מודעות וסלידת אנשים ממודעות היא מגמה מדאיגה. לפי סוף השנה, ההערכה היא כי הכנסות מפרסום של 35 מיליארד דולר יאבדו לחוסמי מודעות. לא רק פרסומות עוזרות לקדם מודעות למותג עבור חברות פיזיות, אלא שהן חיוניות גם להצלחה של עסקים רבים המקוונים המקוונים.. 

אבל למרבה המזל, יש פיתרון. למשתמשים רבים לא נמאס לחלוטין ממודעות, פשוט נמאס להם להציג מודעות לא רלוונטיות או מטרד. לכן חברות כגון מודעות חביבות משתמשים בטכנולוגיית blockchain כדי להפוך את הצגת המודעות לידידותית יותר למשתמש. בואו נחקור זאת בפרטים. 

שימוש בבלוקצ’יין כדי לשפר את המודעות

פלטפורמות מסורתיות להצגת מודעות, כגון Google AdWords, עוקבות בדרך כלל אחר משתמשי האינטרנט במסעותיהם באינטרנט ומציגות להם מודעות על סמך היסטוריית הגלישה הקודמת שלהם. עם זאת, ייתכן שמודעות אלה אינן רלוונטיות לאתר בו הם נמצאים כרגע, מה שלעתים קרובות גורם להן להראות פולשניות ולא במקום. 

במקום זאת, מודעות Kind היא יישום בלוקצ’יין המשבש את האופן שבו פועלות פלטפורמות מודעות מסורתיות, על ידי כך שמקל על מפרסמים ומפרסמים לשתף פעולה ולעבוד יחד. אסימון מודעות חביב, ‘סוג’, עומד במרכז הפלטפורמה החדשה, ויוצר מודל הכנסות מבוסס תמריצים עבור מפרסמים ומשתמשים כאחד.

 אחת התכונות העיקריות בפלטפורמת Kind Ads היא פורטל Ads Ads, שם מפרסמים יכולים לפרט את פרטי האתר שלהם, זה נישה, רמות תנועה וקהל יעד. זה מקל מאי פעם על מפרסמים לבחור בעלי אתרים רלוונטיים להצבת המודעות שלהם, מה שלא רק מגדיל את ההמרות, אלא גם גורם למשתמשים פחות להרגיש מופגזים על ידי תוכן לא רלוונטי.. 

בעוד שפלטפורמות המודעות המסורתיות גובות ממפרסמים עמלות גבוהות, Kind Ads מפעילה מבנה חשמלי המופעל במקום על ידי אסימון KIND. כתוצאה מכך, תקציבי שיווק של מפרסמים נמשכים הרבה יותר מהממוצע, ומאפשרים לצוותי השיווק להיות בררניים יותר במקום בו הם מפרסמים מודעות.. 

מודעות אדיב גם מחלקות 75% מהכנסותיה בחזרה למפרסם, מה שלא רק מגדיל את הסבירות שמפרסמים ישתמשו בפלטפורמה, אלא גם מקדם שיטות פרסום כנות והוגנות. מפרסמים מקבלים תשלום חודשי לאחר שמגיעים לסף התשלומים שלהם. 

כדי להקל על מפרסמים במציאת מפרסמים איכותיים, שיספקו מודעות לקהל רלוונטי, מפרסמים מדורגים בפלטפורמת Kind Ads לפי מערכת ניקוד. מערכת זו, המופעלת על ידי פרוטוקול בלוקצ’יין בסיסי, אינה ניתנת לשינוי ומבוזרת, מה שהופך את ההתעסקות בדירוגי המו”ל לבלתי אפשרית.

בנוסף, באמצעות מקורות נתונים חיצוניים, מודעות מסוג Kind יכולות להציג למפרסמים מידע רלוונטי אודות בעלי אתרים, כגון נתוני Google Analytics, סמכות הדומיין של האתר, תצוגות עמודים ועוד.. 

כל התכונות הללו מבטיחות שמפרסמים לא רק יקבלו את התמורה הטובה ביותר למחיר באמצעות מודעות חביבות, אלא הם גם מציבים מודעות בפני לקוחות שיש סיכוי גבוה ביותר שהם יעסקו ויתמרו. 


היתרונות של מפרסמים ומפרסמים ברורים, אך מה יש בו למשתמש הקצה – האדם שמפרסם אליו?

כיצד תועלת מודעות טובות למשתמש באינטרנט הממוצע? 

במקום סביבת מודעות שבה משתמש מופגז על ידי מודעות לא רלוונטיות, המערכת האקולוגית של Kind Ads כוללת למעשה את משתמש הקצה ומייצרת ערך עבורם. 

בכל עת, משתמשים בפלטפורמת Kind Ads יכולים לבחור לאפשר פרסומות, או להתאים אילו מודעות הן מוצגות, כדי להרוויח אסימונים מסוג KIND עבור כל מודעה שהם מוצגים. אם משתמש יבחר לראות את כל המודעות הזמינות, הם ירוויחו הכי הרבה אסימונים, כאשר סכום האסימון יורד ככל שהמשתמש מגביל את חשיפת המודעה שלהם.. 

זהו שינוי עצום באופן הצגת המודעות למשתמשי האינטרנט, שהיו בעבר קהל שבוי לתוכן לא רלוונטי, או שנאלצו להשתמש בחוסמי מודעות כדי להגביל את חשיפתם למודעות. במקום זאת, מודעות Kind מספקות פלטפורמה שבה משתמשים יכולים לייצר רווח מתשומת ליבם. 

מודעות חביבות אינן מיועדות רק למודעות על הדף. הפלטפורמה מתכננת להתמקד בערוצים מובילים אחרים כמו הודעות דחיפה וקמפיינים בדוא”ל – עם אינטגרציות קיימות עם פלטפורמות מובילות כמו MailChimp. 

בתור דפדפני אינטרנט, תשומת ליבנו מעולם לא הייתה חשובה יותר למפרסמים, אך אף פעם לא היה קשה יותר להשיג אותה. עכשיו, עם פתרונות כמו פלטפורמת Kind Ads, ייצור רווחים מגלישה באינטרנט וקבלת תמריצים להצגת מודעות יכול להגיע להגדרת נוף הפרסום של העתיד..  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map