הביטקוין עשוי לתקן עוד יותר ככל שמשקיעים מוסדיים הופכים לבדיים

השוק רואה דעות חלוקות לגבי המהלך הבא של ביטקוין. לאחר שהגיע לשיא חדש של 42,000 דולר, הביטקוין חווה מכירה של 34,000 דולר. זה לא מצליח להתאושש ונסחר כעת בסביבות 35,000 $. 

מחירו של ביטקוין צנח ב -5% ביום רביעי כאשר חלק מהסוחרים האסיאתיים בחרו למכור את הביטקוין שלהם מחשש לתיקונים האחרונים של ביטקוין. על פי דו”ח תזרימי הנכסים הדיגיטליים השבועיים של CoinShares, נרשמו כ- 85 מיליון דולר מיוצרי הצפנה המוסדיים, דבר המצביע על כך שמשקיעים מוסדיים מסוימים מרוויחים על רקע התיקונים של ביטקוין.. 

העצרת האחרונה של ביטקוין מחזיקה הרבה בציפייה שממשל ביידן החדש יפעיל את מכונת הדפוס ויציע חבילות מגרה יותר. ממשלת ביידן הציעה לאחרונה חבילת הצלה של 1.9 טריליון דולר. יותר מ -400 מיליארד דולר ישמשו למאבק במגפה, כולל פריסת חיסונים, בעוד 350 מיליארד דולר נוספים יועברו לתקציבי ממשל ומדינה. מוסכם על ידי כמה כי ביטקוין יכול להיות המנצח בין נכסים שונים שכן רבים מאמינים כי ביטקוין הוא גידור אידיאלי מפני אינפלציה.

עם זאת, הנאום האחרון של ג’נט ילן, המועמדת לנשיא הנבחר ג’ו ביידן לשר האוצר, העלה חשש מסוים כי ממשל ביידן עשוי להטיל מגבלות קפדניות על מטבעות קריפטוגרפיים.. 

“מטבעות קריפטוגרפיים הם עניין מיוחד. אני חושב שרבים משמשים – לפחות במובן העסקה – בעיקר למימון לא חוקי … ואני חושב שאנחנו באמת צריכים לבחון דרכים שבהן נוכל לצמצם את השימוש בהם ולוודא שהלבנת הון לא תתרחש דרך אותם ערוצים. “

שוורי ביטקוין נרגשים מהרווח האחרון של המטבע הקריפטוגרפי. אך יש שהזהירו כי ביטקוין עשוי להתמודד עם תיקונים בטווח הקרוב. אנליסטים של JPMorgan ציינו כי תיקונים גדולים פוטנציאליים עשויים להיות בדרך אם ביטקוין לא יצליח להשיב 40,000 $, מכיוון שסוחרים מוסדיים עשויים לבחור לפדות ברמה הנוכחית.. 

לא משנה לאיזה כיוון לוקח ביטקוין, סוחרי העתיד יכולים לנצל את התנודתיות של ביטקוין כדי להרוויח רווחים. סחר בחוזים עתידיים מאפשר לסוחרים להאריך Bitcoin או קצר. סוחרים יכולים ללוות מינוף מהבורסות כדי לשפר מאוד את כוח הקנייה שלהם. סחר עתידי במינוף הוא רווחי ביותר במהלך מכירת השוק, שם כמויות גדולות של ביטקוין מושלכות לשוק. 

הוקמה בשנת 2017 ומשרדיה הראשיים נמצאים בהונג קונג, Bexplus הינה פלטפורמת סחר נגזרת קריפטו מובילה המציעה 100x מינוף עתידי של מינוף ב- BTC, ETH, LTC, EOS, XRP וכו ‘. בעקבות השלבים הבאים תוכלו להתחיל לגדול לעושר.

הירשם 

ל- Bexplus אין צורך ב- KYC, כך שעליך לפתוח חשבון עם כתובת דוא”ל תוך דקה בלבד. לאחר השלמת ההרשמה, חשבון מסחר וחשבון הדגמה עם 10 BTC נפתחים באופן אוטומטי.

מסחר ללא סיכון עם 10 BTC

Bexplus היא פלטפורמה ידידותית למשתמש הכוללת חשבון הדגמה. סוחרים יכולים להשתמש בחשבון ההדגמה כדי לשפר את כישוריהם וללמוד לשלוט ברגשותיהם. בתוך חשבון ההדגמה 10 BTC והם ניתנים לחידוש. חשבון ההדגמה הוא ארגז חול לסוחרים לנסות אסטרטגיות שונות מבלי לדאוג להפסיד כסף. 

bexplus

בצע הפקדה ותבע בונוסים


אין צורך בתשלום פיקדון. סוחרים יכולים להתחיל בהפקדה של 0.001 BTC. Bexplus תומכת בביטקוין, ETH ו -11 פיקדונות קריפטוגרפיים אחרים, כמו גם פיקדונות בדולר ארה”ב, יורו ו- GBP. בקשות המשיכה מטופלות 24/7 וזה לוקח רק כשעה במהלך יום העבודה. 

כדי לשפר את רווחיות הסוחרים, Bexplus מציעה בונוס פיקדון של 100% לכל סוחר. הפקד 1 BTC ותקבל 2 BTC, וכל פיקדון זמין עד 10 BTC. הבונוס אינו ניתן למשכה אך יכול לשמש כשוליים. 

bexplus

להרוויח הכנסה פסיבית עם Bexplus

ארנק הריבית של Bexplus מציע עד 30% ריבית שנתית. עבור מי שרוצה לטפל בביטקוין, הארנק של Bexplus הוא מקום אידיאלי להרוויח הכנסה פסיבית. 

הריבית מחושבת מדי יום והכנסות הפיקדון יוסדרו מדי חודש. הריבית החודשית מחושבת כ- (S * I / 365 * 30) = MI. S מייצג את סכום ההפקדה, אני מייצג ריבית ו- MI היא הריבית החודשית.

אם אתה מפקיד 10 BTC בארנק שלך, הריבית החודשית שתקבל היא (10 * 30% / 365 * 30) = 0.24 BTC. בעוד שרוב פלטפורמות ההלוואות מחייבות סוחרים להפקיד לפחות BTC אחד, סוחרים יכולים לבצע הפקדה החל מ- 0.05 BTC ב- Bexplus.

לפלטפורמת Bexplus יש את כל מה שאתה צריך כדי להפוך לסוחר מצליח, החל מחומרים חינוכיים ועד מנהל חשבונות משלך. לא משנה לאיזו דרך הולך ביטקוין, תמיד תוכלו למצוא הזדמנויות ב- Bexplus.  

עקוב אחרי Bexplus ב:

אתר אינטרנט: https://www.bexplus.com/

מִברָק: https://t.me/bexplusexchange

חנות האפליקציות של אפל: https://itunes.apple.com/app/id1442189260?mt=8

גוגל פליי: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lingxi.bexplus

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map