יחסי ציבור: גישור הפער בין קמעונאים לקריפטו עם רשת המזומנים של פלוז פלוז

גשו לחנות, קנו את המוצר הרצוי וקבלו מעט מזומן בחזרה! זה כזה פשוט! פלוז פלוז היא פנינה נסתרת של עולם הקריפטו – פרויקט קריפטו עם תחולה מיידית בעולם האמיתי! לאחר שהוכיחה את הצלחתה בקולומביה, Fluz Fluz מחפשת לכבוש את השוק האמריקני ואנחנו רוצים להתחיל את הדברים במפץ: בעוד שבועיים קצרים יתחיל הפעלת מושב ראש הכספים של Fluz Fluz Cash – קבל את המושבים בשורה הראשונה מהפכת ה- Cash Back העולמית!

מה זה פלוז פלוז?

פלוז פלוז הוא רשת מזומניםk היו כל משתמשי Fluz Fluz יכולים להרוויח החזר מיידי על הרכישה שלהם בקנייה מקוונת, בחנות, על ידי רכישת כרטיסי מתנה דיגיטליים ובנוסף באמצעות רשת Cash Back מובנית.

ל- Fluz Fluz כבר יש עסק מצליח ופעיל בקולומביה (עם בסיס משתמשים של 100K), וכרגע Fluz Fluz מתרחבת ונכנסת לשוק האמריקאי..

על מנת לאסוף כספים להרחבה, פלוז פלוז הנפיקה את אסימוני ה- FLUZ ERC-20 שלה ובדצמבר 2017 ערכה אירוע התרמה של ICO. מכסת היעד הקשה של 20 מיליון דולר הושגה תוך שבועיים ממועד ההמונים הציבורי שלה.

כמה קמעונאים יש ל- Fluz Fluz ומדוע מצטרפים יותר מדי יום?

נכון לעכשיו, יותר מ -300 קמעונאים ומותגים גדולים כבר הצטרפו לפלוז פלוז, כולל עצמות כמו נייק, אובר, דיסני, בין היתר. מספר השותפים גדל מיום ליום! בכך שהם מציעים הנחות בקטגוריות מוצרים ומוצרי רוחב למשתמשי Fluz Fluz, הם מושכים לקוחות נאמנים וחוזרים. בתורם, עלויות רכישת הלקוחות שלהם זולות בהרבה מאשר דרך ערוצי DM מסורתיים, וכעת יש להם מנגנון טוב למשוך יותר משתמשים לא מקוונים ומחוברים לחנויות שלהם..

הסיבה החשובה ביותר לכך שקמעונאים מצטרפים לפלוז פלוז היא שכל העסקאות מתרחשות במטבע פיאט. אסימוני ה- FLUZ שלנו משמשים בעיקר כמתווכים עם ערך מוסף בתוך המערכת. (למידע נוסף על היבט השירות של אסימון FLUZ בפסקאות הבאות).

כיצד פועלת רשת המזומנים של פלוז פלוז?

רשת Cash Back של Fluz Fluz מורכבת ממושבי רשת Tier 1 ו- Tier 2, בתוספת הנקודות החינמיות נלקחו על ידי אנשים שרוצים להשתמש באפליקציית Fluz Fluz. כל המשתמשים החדשים של Fluz Fluz Cash Back ימולאו אוטומטית או יוזמנו למבנה הרשת תחת מושבים אלה, וכל בעל מושב יוכל להרוויח מזומנים נוספים שנוצרו מרשת ה- Cash-back.

ב -14 באוגוסט יחל אירוע ההפעלה של מושב הרשת Tier 1 ו- Tier 2. כל תומך Fluz Fluz המחזיק כרגע בכמויות מספקות של אסימוני FLUZ יוכל לאבטח מושב ליבה ברשת של Cash Back או מספר מרובים. ההבדל היחיד בין שתי הדרגות הוא האסימונים הדרושים לתביעת מושב

ומכיוון שמושב Tier 1 קרוב יותר לליבת הרשת, הוא יתמלא אוטומטית עם משתמשים רגילים במהירות רבה יותר.

עבור מושב שכבה 1 אתה צריך 20,000 אסימונים של FLUZ ועל מושב שכבה 2 אתה צריך 10,000 אסימונים של FLUZ. אם אתה מעוניין להשתתף באירוע ההפעלה של מושב רשת Fluz Fluz, אך אין לך מספיק אסימוני FLUZ, תוכל לרכוש אסימונים נוספים באחת מהחלפות הבאות:

  1. https://idex.market/eth/fluz
  2. https://www.qryptos.com/
  3. https://cobinhood.com/trade/

מהם כלי עזר אסימונים של FLUZ?


לפני שנתחיל בכלל לדון בפונקציות השירות של רשת ה- FLUZ token, זכור את הפונקציה הראשית – כל מי שיש לו מספיק אחזקות FLUZ token יוכל לתבוע מושבי TIER של Fluz Fluz Network. פונקציות נוספות לאחר אירוע הישיבה כוללות:

דרך לספק מספר פונקציונליות ליבה נוספת לרשת החזר הכסף של פלוז פלוז. כל משתמש המחזיק באסימני FLUZ יוכל:

  1. הפעל הכסף הכספי בחזרה עבור הרכישות שלהם. אפילו ברכישה שבוצעה בעבר (עד 14 יום לאחר מכן).
  1. תן אסימונים אלה לרשת המושבים שלך – לאדם ספציפי או לכל הרשת. על ידי כך המשתמש יעורר הוצאות חסכוניות ברשת שלו ויחזיר לעצמו יותר מזומנים.
  1. קח חלק בהגרלה החודשית שלנו על מושבים שלא נדרשו באירוע ההושבה הראשוני שלנו, כמו גם את כל החזר המזומנים שהצטבר עליהם מאז שהיו פעילים.

עם שירותים נוספים שייחשפו בקרוב!

כיצד להפעיל מושב בכיר של פלוז פלוז?

ואז בקר בדף הפעלת המושבים שלנו כדי להפעיל מושב: < https://activate.fluzfluz.com

הצטרף ל- Fluz Fluz והשתתף במהפכת החזר הכסף העולמי! הישאר מעודכן עם כל מה שקורה עם פלוז פלוז ועקוב אחר קבוצת מברק ההכרזה שלנו: https://t.me/fluzfluzannouncements

ואם יש לך שאלות, אתה יכול לשאול אותן בקבוצת הטלגרם הקהילתית העולמית שלנו: https://t.me/fluzfluzreward

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map