banner
banner

סיבות מדוע כדאי לבחור ברשת פרסום קריפטו

בעולם המתחרה של עסקי הצפנה, קשה לשים לב לעצמך. בטח, אולי יש לך מוצר או רעיון טוב, אבל אף אחד לא יידע על קיומך. ואם אף אחד מהלקוחות הפוטנציאליים שלך לא יודע שאתה קיים, איך הם יכולים להביא לך מכירות ורווח?

לאן שאנחנו הולכים עם זה זה שפרסום הוא המפתח להצלחה של עסק. היא בונה את הבסיס שעליו המותג שלו עולה, ומבססת את המוניטין שלו בעולם.

לא תגיע לשום מקום אם לא תיישם אסטרטגיה שיווקית חזקה העושה שימוש בטכנולוגיות שונות; ישנם סוגים שונים המותאמים למטרות המפרסם.

אם רק התחלת את חברת ההצפנה שלך, סביר להניח שאתה מעריך מה פרסום בביטקוין האפשרויות מתאימות לך ואיזו מהן תביא לך את ההחזר הגבוה ביותר עבור הכסף שלך: רשת פרסום מובילה או רשת פרסום נישה?

ננסה לעזור לך בעניין זה על ידי הצגת רשימה עם טיעונים התומכים בשימוש ברשת פרסום נישתית.

  1. קידום מודעות באתרי אינטרנט מובילים בתעשייה

ישנם אתרים רבים הפונים לתעשיית הקריפטו ולכל נישותיה. אמנם ישנם אתרים רבים כמו קריפטוסים (מעל 2000), אך רק מאות המובילים יהיו רלוונטיים לקמפיין שלך. מפרסמי נישה יקדמו את המודעות שלך רק באתרים שמושכים את רוב קהל היעד שלך.

  1. אישור מודעות מהיר

ישנן פלטפורמות חברתיות רבות שאסרו מודעות קריפטו, ורוב רשתות המודעות צריכות להעריך תחילה את תוכן המודעה שלך לפני הקידום. רשתות נישה מדלגות על התהליך הארוך והזמן הזה, ומשגרות את מודעת הקמפיין שלך ללא עיכובים.

  1. עיצוב באנר ללא תוספת תשלום

רשת פרסום קריפטו מציגה, בחבילת הקמפיין שלה, את מערך העיצובים הבאנר המלא. קבלת הכרזות שתוכננו באופן אינדיבידואלי על ידי שירות נפרד אחר תעלה לכם כסף וזמן. רשת מודעות ההצפנה פוטרת ממך את הבעיות הללו על ידי היות מעצבי אתרים מתמחים ליצור את הבאנרים עבורך ועבור מסע הפרסום שלך..

  1. תנועה בדרגה עליונה

אתה יכול להיות סמוך ובטוח שרשת פרסום נישתית תביא רק תעבורה באיכות הגבוהה ביותר, וזאת מכיוון שקידום המודעות שלך מתבצע רק באתרי הצפנה הפופולריים ביותר, שיש להם דרישות פרסום מסוימות. לא תצטרך לשלם עבור מחיר גבוה למחיר לאלף הופעות עבור תעבורה חסרת תועלת שוב עם רשתות מודעות קריפטו.

  1. התאמה אישית בזמן אמת

ממשק הלקוח של רשת מודעות קריפטו מאפשר לך לבצע את כל השינויים הדרושים לך, ללא שום בעיה, תוך שניות ספורות. שלא כמו ברשתות מודעות גדולות, אתה זה ששולט בקמפיין שלך.

  1. תמיכה ייעודית

בונוס גדול שמגיע עם רשתות פרסום נישות הוא התמיכה. פלטפורמות אלה מציעות תמיכה חיה באמצעותה יכול המפרסם שלהם לפתח ולהתאים אישית את הקמפיין שלהם. רשתות כמו Coinzilla ממנות מנהל חשבונות שיסייע ויתייעץ עם המפרסמים שלהם.

  1. אפשרויות פרסום רבות

לאחר שבחרת ברשת הפרסום שלך, יוצגו בפניך מגוון אפשרויות ואסטרטגיות הכוללות באנרים מקוריים, באנרים סטנדרטיים של IAB והודעות לעיתונות.

אין לזלזל בהשפעה של הודעה לעיתונות כתובה היטב על אתר מוביל מהענף. למילים שלה יכול להיות הכוח להניע לקוחות מהתחרות או להמיר עוקבים חדשים.

  1. מטבעות קריפטוגרפיים מקובלים כאן

ישנן רשתות פרסום נישות רבות בחוץ אשר לא רק תומכות בתשלום בפיאט, אלא גם בביטקוין, ובמקרים מסוימים אף יותר מטבעות קריפטו. כבעל עסק קריפטו, אתה בטח יודע את היתרונות של תשלום באמצעות מטבעות דיגיטליים.

  1. שיעורי המרה אופטימליים

הצבת מודעות באנר באופן בלעדי באתרי הצפנה הבולטים בענף תייצר שיעורי המרה גבוהים יותר. רשתות מודעות נישות יודעות זאת היטב ומתרגלות עקרון זה בכדי להשיג לכם את שיעורי ההמרה הללו.

  1. אתה חוסך כסף

רובם יטענו כי פרסום יעלה לכם הרבה כסף אם תרצו לעשות זאת נכון. אמנם נכון שהרשת הזולה ביותר תביא לך את התנועה הזולה ביותר, אך עדיין תוכל להשיג בנק טוב יותר עם רשתות מודעות נישות, שכן הן הרבה פחות יקרות מחברות פרסום..

המספר העצום של עסקי קריפטו מבוססים יכול להרתיע כל סטארט-אפ חדש. אך אין צורך להתייאש; עם קמפיין שיווקי טוב, תוכלו להגיע לגבהים לא צפויים – והקמפיינים השיווקיים הטובים והיעילים ביותר הם אלה שעוצבו על ידי רשתות פרסום נחמדות.

זו הודעה לעיתונות בתשלום. בצע מחקר משלך הקשור לחברה המקודמת או לכל אחת משלוחותיה או שירותיה המוזכרים בהודעה לעיתונות. Coingape.com אינה נושאת באחריות כלשהי לנזק או לאובדן שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me