יחסי ציבור: הפיכת מטמון לבלוקצ’יין לשימוש עבור מפתחים ועסקים

פיתוח בלוקצ’יין נתפס כדבר מורכב ומבלבל כשזה לא אמור להיות. אך בהיותם בשלב המתהווה, קשה למפתחים ליצור יישומים שיכולים להשיג עוד יותר אימוץ המוני בעתיד.

זה איפה מטמון נכנס לתמונה. במטרה ש”פיתוח בלוקצ’יין לא אמור להיות מדע טילים “, הוא עובד על מספר מוצרים ושירותים שתוכלו להפעיל על בלוקצ’יין תוך מספר דקות..

פגוש את המטמון: הפעל תוך מספר דקות על blockchain

מטמון הוא סדרה של פרויקטים ואסימון שעובד על בניית כלים כדי להפוך את בלוקצ’יין לקל ושימושי עבור מפתחים כמו גם עסקים..

“מטמון הוא אסימון וסדרת פרויקטים שמטרתם לאפשר למפתחים, חברות סטארט-אפ ומוצרים לאמץ בקלות תכונות חזקות של בלוקצ’יין כגון נכסים, אסימונים, ביזור, ניהול זהויות ועוד. בסדר, אנו מאמינים שכדי שיהיה לנו עולם מבוזר יותר עלינו להפוך את הפיתוח, הכלים וחווית המשתמש סביב הבלוקצ’יין לבחירה קלה. “

בנוי על בלוקצ’יין NEM, הצוות מגדיר את הטכנולוגיה שעומדת מאחורי הפרויקט שלו כ- “מטמון פועל וחי בתוך פלטפורמת הבלוקצ’יין NEM. NEM מפעילה ממשקי API מאובטחים, RESTful, המאפשרים למפתחים לבנות פתרונות ייחודיים וידידותיים למשתמש על גבי הפלטפורמה. כדי לשלוח מטמון או לבצע עסקאות מטמון, המשתמש ישלם עמלת עסקה סמלית בקריפטוגרפי XEM. שלא כמו אתריום, העמלות בבלוקצ’יין NEM אינן משתנות, אמינות ועלות נמוכה. “

ערך אסימון מטמון & צוות סולידי

כשמדובר באסימון המטמון, הוא מתוכנן תוך התמקדות במפתחים, עסקים, אתרים וחברות המשולבים. החברה תשיג זאת באמצעות 3 מוצרים עיקריים כלומר Blockstart, Cacheout ו- Devslopes.

Cache הוא אסימון השירות שיניע את Blockstart, פלטפורמת מפתח המספקת את הכלים ליישום ובניית יישומי blockchain בקלות. Blockstart יאפשר למפתחים ולעסקים להתחיל לבנות ברשת בלוקצ’יין תוך מספר דקות ויגבה דמי מטמון. על מנת לתמוך בפיתוח פלטפורמת מפתחים זו, Cacheout נוצר כדי להיות מערכת אקולוגית, אתר ופלטפורמה שנועדה ליצור שאלות ותשובות איכותיות לשאלות תכנות וטכנולוגיות הרלוונטיות לחברי קהילת Blockstart. Devslopes יקבלו הכשרה למפתחים שבהם ניתן לגשת לתכנים בלעדיים מסוימים באמצעות Cache, וימשיכו לשמש חממה לכוכבי-על של blockchain..

לפרויקט צוות יציב של 9 עובדים, הם בונים מאז 2015 צרכנים ומפתחים מול יישומים ולימדו מעל 300,000 סטודנטים ברחבי העולם כיצד לבצע קידוד ב- Devslopes. כל חברי הצוות היו סטודנטים לשעבר של Devslopes, והפלטפורמות שלהם נבנו כדי להיות מונעות על ידי שימוש ופעילות של מפתחים וישמשו בהרחבה את קהילת Devslopes הקיימת..

הצוות אומר,

“אנחנו הופכים דברים מורכבים לפשוטים. כעת אנו עושים זאת למען בלוקצ’יין. ”

היסטוריית הצוות, רקורד של הגדרת יעדים והשגתם, ויצירת מוצרים ושירותים שמישים וקלים להבנה, הם נקודות החוזק של פרויקט זה. המטמון כבר נמצא במחזור ובאמצעותו ניתן לרכוש קורסים באתר www.devslopes.com. נכון לעכשיו, הצוות משתף פעולה עם Pearson Vue ו- Blockchain Training Alliance כדי לייצר בחינות ואישורים הקשורים ל- Blockchain ברחבי העולם.

התוכניות העתידיות של מטמון


פלטפורמת ומערכות Devslopes הייתה חיה ומצליחה מזה שנתיים ותומכת ובונה את בסיס המשתמשים שלהן. בנוסף, Blockstart נבנה כעת, ו- Cacheout נמצא בשלבים הראשונים של פיתוח מוצרים.

באשר לתוכניות העתידיות, הצוות אומר;

“נמשיך בו זמנית לבנות ולשחרר את רשת הבלוקצ’יין הציבורית שלנו בה מפתחים יכולים לבנות מוצרים ושירותים תמורת תשלום מטמון. זמן קצר לאחר שנתחיל בפיתוח Cacheout ונמשיך לגדול ולייצר תוכן עבור Devslopes למד קוד לקידום לידים של Blockstart ו- Cacheout. ”

לאחרונה פוסט בבלוג, הצוות ציין כי בשל השימוש הייחודי באסימון המטמון בתוך קהילת המפתחים של Blockstart, האסימון יהיה מבודד ממגמת המחירים של ‘מהירות אסימון’ הפוקדת פלטפורמות בלוקצ’יין רבות. סכומי מפתח בסימן המטמון הם למעשה פיקדונות לבנייה בתוך המערכת האקולוגית של Blockstart. יתד זה תומך במערכת האקולוגית וממזער את התקורה הכספית והטכנולוגית המתסכלת של פיתוח הבלוקצ’יין.

Cache החל לבנות SDK עבור iOS, Android ו- Unity כדי להפעיל את המפתחים, וכן לפרוס את ה- MVP שלהם ל- Blockstart (B2B) שבו עסקים וסטארט-אפים פועלים ברשתות הבלוקצ’יין שלהם בתוך דקות. מטמון בנוי מהיסוד לתמיכה ולחגיגה של מפתחים, ומטרה ממוקדת זו הביאה למערך רב עוצמה של טכנולוגיות שיעצים את פיתוח הדור הבא של תוכנות מבוזרות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map