משרד המדינה בהודו דן בצעד הקריפטו הגדול שלהם עם מייסדי שו”ת הקריפטו

המערכת האקולוגית בקריפטו בהודו צוברת כוח בשקט זמן קצר לאחר ההחלטה ההיסטורית של בית המשפט העליון המכובד בהודו..

למעשה, אין ספק שההחלטה לבטל את איסור בנקאות הקריפטו הופכת דרך קדימה למשקיעים בינלאומיים ולמשקיעים הנודעים במדינה עצמה להשקיע בסטארט-אפים של קריפטו ובלוקצ’יין. בנוסף לכך, ההחלטה סללה את הדרך גם לתומכי הקריפטו במדינה במשטר הרגולטורי לצעוד קדימה עם תנועתם הקריפטו החדשנית בהודו..

בעוד חוזר איסור הבנקאות על קריפטו שהונפק על ידי בנק המילואים בהודו (RBI) בשנת 2018 כמעט הרג כמה חברות קריפטו ותקוות של משקיעים, הסרת האיסור על בנקאות קריפטו על ידי בית המשפט של איפקס ובאחרונה ‘דו”ח רגולטורי קריפטוששותף על ידי בלומברג קווינט החזיר את התקווה לחדשנות קריפטו במדינה.

עם זאת, הודו Crypto Bulls מהווה זרז להעלאת מיליארד המשתמשים ההודים במערכת האקולוגית הצפונית והבלוקצ’יין המתהווה. יוזמה על ידי Cashaa בלונדון ו- O1Ex שבסיסה בדובאי, הודו Crypto Bulls היא תצוגת דרך ארצית שתתקיים ברחבי 14 + ערים גדולות בהודו. את היוזמה מובילים קומאר גאוראב וגאורב דובי עם חזון לטפח את חדשנות הקריפטו ולהביא לאימוץ קריפטו המוני במדינה השנייה המאוכלסת בגודלה..

לפי התוכנית הראשונית, הודו Crypto Bulls נקבעו ל 15 יום בין ה -3 באפריל ל 24 באפריל ברחבי 14+ ערים – עם זאת, עם ההוראות של משרד הבריאות עקב מגיפת קורונה הנוכחית, הודו Crypto Bulls החליטה לדחות את האירוע המתוכנן. . בעוד שהתאריכים החדשים עדיין בבחינתם, הצוות שמאחורי הודו Crypto Bulls עובד כל הזמן בכדי לקחת אימוץ קריפטו להמונים ההודים.

הודו קריפטו בולס נפגשת עם שר רג’סטאן

הצוות המייסד של הודו Crypto Bulls זכה להיפגש אמין פאתאן, יו”ר ועדת דרגה, דרגה חוואג’ה סאהב, אג’מר (משרד לענייני מיעוטים) וסגן נשיא באגודת הקריקט של רג’סטאן דנו בדעותיו בנוגע לפיתוח קריפטו, השקעות וחדשנות במדינה. הפגישה מציינת כי המדינה מחפשת לארח כנס עם משתתפים כולל קציני שירות אדמיניסטרטיבי הודים אשר מודאגים ורלוונטיים לענייני המפתח הקשורים לביטקוין ושירותים פיננסיים אחרים של נכסים דיגיטליים..

יתר על כן, הוועידה הקרובה במדינתו של שר רג’סטאן תכלול גם מפגשי הדרכה בנושא תאימות, כיצד ניתן להבשיל השקעה בקריפטוגרפיה, אמצעי זהירות שעליהם המשקיע צריך לנקוט לפני שהוא מתמודד או מתכנן להשקיע בקריפטוגרפי ומספר גורמים אחרים. עם זאת, הם האמינו כי דרך הדרכים של שוורי הצפנה בהודו תואמת היטב את חזונם לארח כנסים קרובים.

אמן ג’י שהפך לשר ויו”ר “אג’מר שריף דרגה” האדוק, אמין ג’י הוא מנהיג לחפש אליו את מחשבתו הקדמית ואהבתו לטכנולוגיה. אנו בטוחים כי הודו Crypto Bulls יוכלו להפיץ את הידע הנכון על CryptoCurrency ברג’סטאן בהסברה אדירה, בהדרכתו הנבונה, אמר גאורב דובי, מנכ”ל. & שותף מנהל, O1ex.

חוזר בהערה דומה, קומר גאורב, המייסד והמנכ”ל של Cashaa קובע כי;

מצאתי את שרי. אמין פאתאן ג’י הוא השראה לנוער בהודו ולסיפון שאיבד תקווה מפוליטיקאים הודים. לאחר שפגשתי את אמינג’י, אני מרגיש בטוח שבתחת הנהגתו ובתמיכת BJP, טכנולוגיות מתפתחות כמו בלוקצ’יין יזכו לתמיכה חזקה של ממשלת הודו, פיתח קומאר גאורב, והוסיף שהוא גם אדיב מאוד להצטרף למסיבת יום ההולדת שלי וחלק את שלו חזון ללא שחיתות ונוער שהעצים את הודו עם צוות ICB. אני וכל צוות ICB שמחים לקבל אותו על סיפונה של שוד ההצפנה בהודו.

כתוצאה מכך, הפגישה הסתיימה בשיחה עתידנית על אימוץ ופיתוח קריפטו בהודו. בנוסף לכך, הזמין המשרד את הודו קריפטו בולס לרג’סטאן כדרך להדגיש את הדיון בקריפטו.

היה זה מפגש תענוג הנכבד מר אמין פאתאן וניהל דיון קצר על כלב הסחר, אמר אטיק פארוקי, מייסד שותף, TradeDog. הוא התרשם למדי מהדרך בה TradeDog מוביל את הפרויקט וקיבל ממנו כמה הצעות מבריקות שבימים הקרובים TradeDog הולכת ליישם במערכת שלהם כדי להעניק את הידע הנכון למשתמשים שלהם ולבסוף, אני באמת רוצה מודה לו על זמנו היקר.

ראוי לציין כי הפגישה האחרונה עם מר אמין התקיימה למחרת המפגש האסטרטגי למופע הדרכים של הודו קריפטו בולס שהתקיים ב -15 במרץ עם מנהיגי הצפנה. ראוי לציין כי מנהיגי הקריפטו ההודים, המשפיעים, בעלי הפרויקטים ומייסדי הבורסה תרמו באופן יזום את תובנותיהם ודעותיהם לגבי הצעדים שיכולים להיות השינוי הגדול הבא עבור כל המערכת האקולוגית של ההצפנה ההודית..


בקצרה, הודו Crypto Bulls עם האינטראקציה הקרובה שלהם עם מנהיגים אלה ורשויות רגולטוריות אמורים להביא לגל החדש של תנועת הקריפטו בהודו..

הישאר מעודכן לדעת את התאריכים המתוקנים של תצוגת הדרכים הקריפטו.

עקוב אחרינו ברשתות החברתיות בכתובת – אתר אינטרנט  טוויטר | פייסבוק | אינסטגרם | קישור | מִברָק

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map