PhoenixDAO: פלטפורמת זהות דיגיטלית מבוזרת המעניקה למשתמשים תגמולים

PhoenixDAO, פלטפורמה מונחית זהות דיגיטלית ומבוססת קוד פתוח, הודיעה על ההשקה המתוכננת של ה- DApp Marketplace שלה, המספקת רישומים ושוק של כרטיסים לאירועים – הן בחינם והן בתשלום – לפני סוף הרבעון הראשון של שנת 2121. השקת בטא של ה- Staking DApp המשודרג של Phoenix DAO.

הושק בשנת 2020, פיניקסדאו מטרתה לחסל מקרים של מניפולציות בלווייתנים באמצעות ה- DAO המותאם אישית שלו. הפלטפורמה משתמשת בגישה ממשלתית מונחת על ידי הקהילה, המעניקה למחזיקי האסימונים את היכולת ליצור ולהצביע על הצעות על פרויקטים ו- DApp שייבנו על הפלטפורמה. PhoenixDAO מופעל על ידי אסימונים מקומיים, PHNX – המשמשים גם להצבעה. 

כפי שנראה לעיל, ה- PhoenixDAO מורכב משני חלקים עיקריים – DAO (לממשל) ו- DApps (שירות) – המעניק למשתמשים קול בקבלת החלטות באמצעות אסימון PHNX

במרכז PhoenixDAO נמצא ה- DAO, או הארגון האוטונומי המבוזר, שהוא פרוטוקול הממשל של הרשת. על פי הצהרה, ה- DAO מאפשר השתתפות בקהילה בהצבעה להצעות כאמור לעיל ומשתף גם מענקים לפרויקטים המועילים למערכת האקולוגית של PhoenixDAO.. 

עם ההשקה, צוות PhoenixDAO השיק קמפיין בהימור בשותפות עם רשת Ferrum במהירות ואחריו הצוות השיק את ה- DApp Q3 2020 הראשון שלו והוא צפוי להשיק את שוק האירועים השני שלו בהמשך הרבעון. הבא במפת הדרכים הוא שוק NFT שיגיע בהמשך השנה.

ההימצאות בפלטפורמה אפשרית בשתי דרכים – באמצעות נקודת היערכות ספוט של DApp או מתן נזילות ב- Uniswap. הימור בהימור נקודתי DApp מעניק למשתמשים את היכולת להרוויח עד 20% APY, בתשלום ב- PHNX. החל ביוני, משתמשים יכולים גם לנעול / לספק נזילות ב- LPN Uniswap LP למשך חודש על מנת לזכות בפרסי ETH / PHNX. 

לא ניתן להמעיט בהצלחתו של ה- DAO מכיוון שנזילות ונפחים בפלטפורמה גואה מאז תחילת השנה. ב- 14 בפברואר, PhoenixDAO שברה את הנפח הגבוה בכל שעות היממה ב- Uniswap ואחרים בורסות רשומות ב 950,000 $, מראה את הפוטנציאל של הרשת. מאגר הנזילות Uniswap (PHNX / ETH) קבע ביום רביעי השבוע נזילות גבוהה בכל הזמנים של 394,700 דולר. 

ציון דרך פנטסטי נוסף שהושג היום כ $ PHNX המחזיקים עולים על 1000 ב @etherscan! &# 128640;

זאת יחד עם למעלה מ -300 אלף דולר עכשיו ב- PHNX: ETH # החלפה מחיסול LP &# 128293;#cryptocurrency #Crypto pic.twitter.com/0WWSmunk99

– PhoenixDAO (@phnxdao) 15 בפברואר 2021

עם זאת, PhoenixDAO פתחה גם בפני מגוון רחב של שותפים במערכת האקולוגית של קריפטוגרפים, החל משווקים ועד מפתחים. חברת PhoenixDAO הודיעה על שותפות, באמצע שנת 2020 עם רשת פרום, ספק ארנק קריפטו, לשיפור הזהות הדיגיטלית בארנק ה- Sub-Zero שלהם. רשת פרום היא רשת מבוזרת עם הצעת ערך ייחודית – “במקום להתמקד במטבעות חדשים, היא יכולה לייצג מטבעות ברשתות אחרות”.

השותפות באה במהירות עם בריתות שיווק עם LunaPR ו- Crypto Daily להתכונן לשיבוש שוק הממשל DeFi ו- DAO. ה שותפות עם לונה יחסי ציבור, חברת שיווק ויחסי ציבור עולמית של פינטק, שהוכרזה ביום רביעי, שואפת לגייס את השוק וליצור אמון ואמונה שמערכת PhoenixDAO תזכה בשוק. 

“מיתוג הוא הכרחי לכל ענף”, נכתב בהצהרה של PhoenixDAO. “ללא תדמית ציבורית, שום ארגון לא יכול לשרוד בשוק תחרותי זה.”

לאחר הבדיקה המוצלחת של ה- DAO, כעת זה קרוב יותר מתמיד להשקה, ברגע שזה יהיה חי זה יהיה הצעד הראשון לעבר מפתחים ברחבי העולם שבונים על המערכת האקולוגית של PhoenixDAO. מאוחר יותר בשנת 2021, הצוות ישתף פרטים סביב השקת חנות dApp. זה גם נותן למשתמשים את האפשרות להרוויח הכנסה פסיבית באמצעות ההימור – הצפוי בחודש הבא. 


שמח לקבל את התמיכה שלך @Thecryptomist! אתה צודק מאוד, אכן.

תיהנו מהיתרונות של ההימור שלנו עכשיו עם V2 בחודש הבא! &# 128293; https://t.co/1J75mJ9vKt

– PhoenixDAO (@phnxdao) 19 בפברואר 2021

האסימון של PhoenixDAO, PHNX, נסחר כיום ב 0.088997 $, עלייה חדה של 220% בחודש האחרון, עם היצע כולל במחזור של 51,897,138. שווי השוק הכולל של אסימוני PHNX הוא 4,778,869 דולר, ירידה של 7.3% ב -24 השעות האחרונות.

כתב ויתור: זהו פוסט בתשלום. בצע מחקר משלך הקשור לחברה המקודמת או לכל אחת משלוחותיה או שירותיה המוזכרים במאמר. Coingape.com אינה אחראית לכל נזק או אובדן שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map