banner
banner

מטבע הגנה על נתונים פיננסיים של המשתמש PIVX הופעל על ידי פרוטוקול הפרטיות של SHIELD ב- Mainnet 30 בינואר 2021

2 בפברואר 2021, ג’ורג’יה, ארה”ב: PIVX (Protected Instant Verified Transaction), מטבע קריפטוגרפי דיגיטלי ממוקד הגנה על נתונים פיננסיים של משתמשים, הפעיל את הפרוטוקול החדש SHIELD בתחילת דרכו ב -30 בינואר 2021. יישום חדשני זה של Zk-SNARK Sapling להוכחה של Blockchain מציג הגנה על נתונים פיננסיים שאין שני לו.. 

ממשק משתמש מתקדם מותאם אישית המסופק דרך ארנק הליבה של PIVX, מאפשר למשתמשים ללא מאמץ לשמור על הנתונים הכספיים שלהם (סכומים, עסקאות, כתובות וכו ‘) באמצעות פרוטוקול SHIELD. התוצאה הסופית? זה מספק למשתמשים אמצעים פשוטים, יעילים ומהירים כדי להבטיח כל עסקה וניתן יהיה להגן על כל נתונים פיננסיים, מה שמבטיח שעסקאות SHIELD אלה שנשלחות על ידי ארנקי הליבה של PIVX נשארות מאובטחות, פרטיות ומוגנות.. 

: פרוטוקול הגנת נתונים פיננסיים של PIVX

אחד היתרונות העיקריים של פרוטוקול SHIELD הוא האפשרות לשלוח ולקבל גם עסקאות שקופות וגם מגן, מה שמעניק למשתמשים חופש בחירה לגבי אופן הצגת נתוני העסקאות שלהם בבלוקצ’יין. תכונה נוספת הזמינה עם עסקאות SHIELD היא פונקציית התזכורת המוצפנת, המאפשרת צירוף מאובטח של מידע או הודעת טקסט, כולל, במידת הצורך, מידע המאפשר זיהוי אישי בכדי לספק את צרכי הסוחר, חוקי AML / CFT וכן את כלל FATF Travel. 

לפיכך, PIVX מספקת לכל משתמש את החופש והבחירה לשמור על הנתונים הכספיים שלהם, תוך מתן אמצעים ללא חיכוך לעמידה בתקנות פיננסיות מודרניות..

: עמידה בתקנות PIVX

אחד השלבים הבאים של PIVX, שכבר עובדים עליו, הוא לאפשר למשתמשים להפקיד מטבעות המוגנים באמצעות SHIELD, וכתוצאה מכך רמות הגנה עמוקות עוד יותר בזמן ההשתתפות ברשת Proof of Stake. על פי הפרוטוקול הקודם של PIVX, מספר המטבעות המוגנים ברשת הגיע ליותר מ -25% וכתוצאה מכך מאגר מטבעות הפרטיות הגדול ביותר בענף.. 

כעת עם השקת פרוטוקול SHIELD, צפויה PIVX להתפאר במספר גבוה עוד יותר של מטבעות מוגנים בבלוקצ’יין שלה, מה שיגדיל עוד יותר את הפרטיות הכוללת עבור כל משתמשיה..

“ראינו תגובה חיובית להפליא להפעלת v5, שכללה את SHIELD. יש ציפייה לבנייה להפעלת SHIELD, ואנחנו גאים ש- PIVX יהיה הפרויקט הראשון אי פעם שפרס בהצלחה את zk-SNARK Sapling ל- Proof of Stake, פיתוח הבלוקצ’יין האחרון שעוזר למשתמשים לאבטח את זכויותיהם ולהגן על הנתונים שלהם תוך כדי ביצוע עסקאות. באינטרנט.” אמר שגריר ה- PIVX העולמי בריאן “סנאפי” דוריאן.  

ככל שהעולם הופך לדיגיטליטי יותר ויותר, עם הרבה מדינות ואנשים שקופצים ישר למטבעות דיגיטליים לאחר שקודם לכן לא הונפקו בנקאות, הצורך הקשה בשימור והגנה על הנתונים שלהם, שלא לדבר על הנתונים הכספיים של מישהו, קיים תמיד. בנקים, תאגידים ואפילו ממשלות משקיעים מאמצים רבים כדי להבטיח שהם מנסים להגן על הנתונים הרגישים המועברים בין שתי גופים או יותר, במיוחד נתונים פיננסיים.. 

עם התפוצצות עידן הפנקסים הדיגיטליים, התקדמה הוזנקה קדימה ולכאורה הושקעה מעט מחשבה על העובדה הפשוטה שעם פנקסים דיגיטליים ציבוריים, כל פיסת נתונים פיננסיים הופכת שקופה, נצפית וניתנת לשידור. זה כולל סכומי עסקאות, סך הסכומים ביתרות ועוד. לא זו בלבד שעלולה להיות מסוכנת עבור אנשים פרטיים כי כל העסקאות הפיננסיות שלהם יהיו זמינות לציבור, אלא היא מאייתת וקטורי התקפה שלא נגמרים נגד תאגידים או אפילו מדינות לאום.. 

דמיין שקבוצת שחקנים שוליים מסוגלת להתחקות אחר כל עסקאותיה הפיננסיות של אומה, לאתר דפוסים, ולהיות מסוגלים לומר לשבש שרשרת אספקה ​​של מזון, המבוססת פשוט על ידיעת הספקים העיקריים של האומה, עסקאות וכו ‘. או, דמיין חברה היכולת לבחון את הזרימה וההזרמה של המתחרה שלה לספקים או לקבלנים, ואז להיות מסוגל לשבש מערכות יחסים אלה.

השארת ההיסטוריה הפיננסית של האדם פתוחה לציבור מסכנת את הפרט, האנשים המשויכים, העסקים ועוד. פרוטוקולים כמו SHIELD סוללים את הדרך לגבול הדיגיטלי החדש שלנו, על ידי חלוציות כיצד לגשת להגנה על נתונים פיננסיים תוך הקפדה על עמידה בתקנות. הדבר מתבצע באמצעים המאפשרים פרטיות עסקאות ובו זמנית יכולים לשתף כל מידע דרוש רק עם הנמען המיועד.. 

פונקציונליות זו אינה רק מחקה את האמצעי הנוכחי להעברת כספים באופן מאובטח ברחבי העולם, אלא הופכת את ההגנה על פרטיות ונתונים פיננסיים לנגישים יותר לעולם, ובכך הופכת את אימוץ המטבעות הקריפטוגרפיים למרכזי אנוש..

לקבלת מידע נוסף אודות האופן שבו PIVX הופכת נגישות מטבעות blockchain ומטבעות קריפטוגרפיים לנגישים יותר וידידותיים יותר למשתמש תוך הגנה על זהותם ונתוניהם באינטרנט, בקרו אתר PIVX.

פרוטוקול הגנת נתוני משתמשים של PIVX

עמידה בתקנות PIVX 

פרטי קשר

שם איש קשר: בריאן “סנאפי” דוריאן

דוא”ל ליצירת קשר: [מוגן בדוא”ל]

כתב ויתור: עשה מחקר משלך הקשור לחברה המקודמת או לכל אחד משלוחותיה או שירותיה המוזכרים במאמר. Coingape.com אינה נושאת באחריות כלשהי לנזק או לאובדן שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me