איך להרוויח בזמן שהשוק מדמם באמצעות PrimeXBT: 3 שלבים פשוטים

ב- 25 בספטמבר, מחיר הביטקוין – המטבע המוביל בעולם לפי שווי שוק – ירד ממש מתחת ל -10,000 דולר למעט מעל 8,000 דולר תוך מספר דקות, ומחיק עד 18% מערך המטבע הקריפטוגרפי..

משקיעי קריפטו רבים בוזו לאחר שקנו במהלך שיא בועת ההייפ הקריפטו, רק כדי לסבול בשוק דובי ארוך ולראות את ערכי מטבעות הקריפטו שלהם קורסים. בסופו של דבר הביטקוין התאושש, אך עם עצרת זו שנמצאת כעת בסכנה, קהילת הקריפטו חוששת מהגרוע ביותר ותוהה אם התחתון של ביטקוין באמת נמצא.

אך לאחר ששרדו שוק דובים, סוחרי הצפנה למדו כי אינם צריכים לצפות בערך תיק ההשקעות שלהם צונח, גם אם ביטקוין או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים יורדים במחיר? המפתח לפתיחת רווחים במהלך מגמת ירידה דורש רק שלושה צעדים פשוטים.

שלב 1 – הירשם ל- PrimeXBT: פלטפורמת המסחר המתקדמת ביותר

השלב הראשון בהכנות בהצלחה לרווח משווקים נופלים הוא לבקר ב- PrimeXBT ולהירשם לחשבון בחינם. ההרשמה היא מהירה וקלה, ומכיוון שהפלטפורמה אינה מצריכה מידע אישי או תהליך KYC, המשתמשים יכולים להיות פעילים ומוכנים לסחור תוך זמן קצר בכלל.

PrimeXBT כולל את כל הכלים וסוגי ההזמנות הדרושים לסוחר קריפטו בכדי להקדים את השווקים היורדים והעולים, כמו גם כלים שנועדו לסחוט רווחים נוספים מחוץ לטווחי המסחר הצמודים. ללא הכלים המוצעים על ידי PrimeXBT, סוחרי הצפנה עשויים להיות תקועים בצפייה במחיר נכסי הצפנה המועדפים עליהם וערכי הפורטפוליו שלהם פוחתים ממש לנגד עיניהם..

שלב 2 – בצע את ההפקדה הראשונה שלך לפלטפורמת המסחר

ההפקדה המינימלית הדרושה כדי להתחיל ב- PrimeXBT היא 0.001 BTC. אפילו הפקדת הסכום הקטן ביותר האפשרי תאפשר לסוחרים לקחת גודלי מיקום גדולים בהרבה ממה שההון שלהם בדרך כלל יאפשר להם, הודות למינוף המקסימלי של PrimeXBT על נכסי הצפנה..

ההפקדה לחשבון הארנק PrimeXBT שלך מהירה וללא כאבים, ואפילו מציעה קוד QR כדי לסרוק ולהפוך את הדברים לפשוטים עוד יותר. פיקדונות ביטקוין הם סוג הנכס היחיד המקובל למימון חשבונות, אולם PrimeXBT יישמה את שירות צד ג ‘Changelly המאפשר למשתמשים להחליף במהירות את מטבעות הפיאט שלהם או altcoins עבור Bitcoin, או אפילו לקנות ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב..

לאחר קבלת הפיקדון לארנק, המשתמשים יצטרכו לממן את חשבון המסחר שלהם כדי להתחיל במסחר ולפתוח פוזיציה קצרה.

שלב 3 – ביטקוין קצר לרווחיות

PrimeXBT מציע לסוחרים את הכלים לפתיחת פוזיציות ארוכות וקצרות, ואף לקחת שתי פוזיציות בו זמנית כדי להתגונן מפני תנועות שוק בלתי צפויות. כאשר הביטקוין נמצא במצב של שור, מומלץ להשתמש בפוזיציות ארוכות או אפילו פשוט להחזיק ביטקוין. אך כאשר מחירי הביטקוין יורדים שוב, הדרך הטובה ביותר להרוויח משוק במגמת ירידה היא לפתוח פוזיציה קצרה ולקצר כל הקפצה על מחיר ביטקוין..

פלטפורמת המסחר כוללת תוכנות תרשים מובנות שיסייעו לסוחרים לבחור ערך לתפקידים הקצרים שלהם, ואז המשתמשים יכולים לנצל את סוגי ההזמנות המתקדמות כדי למקסם את הרווחים תוך מזעור הסיכון. לאחר שהסוחר זיהה נקודת כניסה אפשרית, הם יכולים להשתמש באחד מהווידג’טים הרבים של PrimeXBT כדי לבצע הזמנה או לבצע הזמנה ישירות דרך התרשים על ידי לחיצה על נקודת המחיר בה הם רוצים לפתוח את המיקום ב.

רשומות יכולות להיות הזמנות הגבלה עבור רשומות מתוזמנות, או הזמנות שוק אם סוחר מבקש להזין שורט במקום. הזמנות שוק מועילות במיוחד אם השוק מתחיל לנוע בכיוון הצפוי לפני ביצוע הזמנת מגבלה או הגעה לרישום מוגדר.


הזמנות קצרות יזכו את הרווח בסוחר ככל שמחיר הביטקוין יורד – ההפך הגמור ממה שקורה עם משקיעים נקודתיים של מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין. המשקיעים נאלצים לראות את הרווחים שנצברו קשה נעלמים, בעוד שסוחרים ב- PrimeXBT יכולים להגדיל את שולי הרווח שלהם עוד יותר.

מקסום הרווחים במגמת ירידה בכוח של מינוף פי 100

קשירת כל הכלים המוצעים על ידי PrimeXBT זה כוחו של מינוף 100x. מינוף פי 100 על נכסי הצפנה מאפשר לסוחרים להכפיל את הון המסחר הראשוני שלהם פי 100. המשמעות היא שאפילו ההפקדה המינימלית של 0.001 BTC תספק לסוחר את הכוח של 0.1 BTC. סוחר שמפקיד 0.1 BTC יוכל לסחור עם 10 BTC וכן הלאה.

הזמנות קצרות שבוצעו בהצלחה במינוף פי 100 יכולות להיות רווחיות ביותר. מחקר PrimeXBT מראה שהיה סוחר פותח הזמנה קצרה בשווי 1 BTC בשיא השיא של ביטקוין בכל הזמנים, 20,000 $, ואז סגר את הרווח הקצר בתחתית הביטקוין, זה היה מביא לרווח של 8400% או 1,690,000 $.

בהתחשב כמה שולי הרווח מהותיים, קל להבין מדוע נקיטת עמדה קצרה בשוק קריפטו נופל יכולה להיות יעילה ביותר בגידול תיק ההשקעות. אפילו טובה יותר, העובדה שלמרות שמחיר וערך נכס הבסיס עשויים לרדת, ערך התיק הכולל יכול לצמוח משמעותית.

להירשם ל PrimeXBT היום, ותהיה מוכן להרוויח על קריסת הביטקוין המסיבית הבאה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map