banner
banner

RioDeFi בונה גשר להודו לפני ש- IDO שלה חיכה זמן רב על Uniswap

RioDeFi מתכונן להודו עם שירותי בנק INR למערכת האקולוגית RioDeFi & אסימון RFUEL.

RioDeFi יוצרת מערכת אקולוגית לתשלומים הבונה גשרים בין מימון מסורתי ליקום שירותי נכסים דיגיטליים. ליבו של המערכת האקולוגית הזו הוא RioChain. בנוי על בסיס המצע של Parity וניתן לפעולה הדדית עם רשת Polkadot, והוא עומד להיות מוביל בשירותי DeFi חוצה שרשראות..

RioDeFi שמה את הכוונת שלה להודו כשוק צמיחה מרכזי מאחר שהמערכת האקולוגית של ההצפנה ההודית ראתה פריחה, עם דיווחים המצביעים על כך שתועלת הקריפטו ראתה עלייה של 400% וצמיחה של פי 10 בקרב משתמשים בבורסות. הזינוק בשיטות התשלום האלטרנטיביות מונע על ידי ביטול האיסור הבנקאי על הצפנה על ידי בית המשפט העליון בהודו במרץ 2020. הודו הופכת במהירות לשוק מרכזי לנכסים דיגיטליים כאשר השימוש בטכנולוגיה סלולרית מתרחב לצד עניין בחלופה. מחלקות נכסים. RioChain צפויה להיות המערכת האקולוגית המועדפת על בלוקצ’יין עבור מפתחי ומשתמשים בהודו כאחד.

החזון של RioDeFi לגמישות פיננסית

חזון הודו של RioDeFi עוסק באחת הסטטיסטיקה המדהימות ביותר על הודו – על פי הבנק העולמי, בהודו יש כמעט 190 מיליון אנשים ללא בנק. הפיתרון של RioDeFi מכוון לנגישות רחבה, שקיפות, חיבור רשתות חסימות לשירותי בנקאות דיגיטלית והכללה פיננסית להמונים עם חווית משתמש חלקה. המערכת האקולוגית של RioDeFi פותחת את הגישה של הודו לשלל שירותים כמו הלוואות נכסים דיגיטליים, הלוואה, היערכות ומסחר בפלטפורמת-על שתכלול את שירותי התשלום והארנק המקורי של RioDeFi, כמו גם יוזמות קוד פתוח של פיתוח שניתן לבנות בתוך המערכת האקולוגית.

ריו קא ראסטה – הדרך מוגדרת

היו פתרונות שונים לפיתוח כדי לענות על דרישות השוק ההודי הפורח. עם אחד מבסיסי מפתחי הבלוקצ’יין הגדולים ביותר, מהפכת הביזור מתחילה שורי. עם זאת, עיקר הפיתוח עדיין מתרחש בפלטפורמות מבוססות דמי גז גבוהים כגון את’ריום. כפי שהוא נכון לעכשיו, זה משמש מחסום בפני דאפים רבים הבונים במערכת האקולוגית.

הפרוטוקול של RioDeFi, RioChain, אמור לשמש כמקור הבסיסי עבור DeFI ברשתות מבוזרות עם תאימותו לרשתות. הרמה הגבוהה היא עם Crowdsale הקהילתי של RioFuel (RFUEL) עם יותר מ -65 מיליון דולר שהתחייבו למכירה הציבורית בלבד, שהופחתה על יותר מפי 10. ההתעניינות ב- RFUEL הייתה חזקה במיוחד מצד מחזיקי OM, שהם חברים ב- MANTRA DAO – הפרויקט הראשון שבנה על מסגרת המצע של RioDeFi – שמשך עניין רב מצד משתמשים הודים.

במערכת האקולוגית של RioDeFi יהיו בורסה, ארנק ודאפים כמו פלטפורמת ההלוואות הפופולרית MANTRA DAO, כולם עם שירותים מבוססי INR. זמן קצר לאחר אירוע ה- Token Generation שלו (TGE), RFUEL יופיע גם בבורסות ההודיות המובילות, מה שיעניק להודים אפשרות לרכוש בצורה חלקה את ה- RFUEL באמצעות INR. RioDeFi גם עובד עם הצוות ב- Vauld (לשעבר בנק ההודלרים) להציע שירותי תשתית פיננסית ממוקדת ב- INR לכל מפתחים שרוצים לבנות את עסקיהם החלומיים ב- RioChain..

דרשן בתיה, מייסד שותף בוולד, העיר,

“RioDeFi יכול לפתור הרבה מהבעיות הקשורות לבנקאות ולעולם הקריפטו. הם הופכים את הבנקאות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים לזולים, אמינים ומהירים. אנו שמחים מאוד לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הצוות שלהם. “

בנייה על המערכת האקולוגית החזקה המאפשרת Polkadot של RioDeFi היא אלטרנטיבה נהדרת עבור קהילת המפתחים ההולכת וגדלה בהודו; יצירת גמישות של ניצול רשת ועקיפת חלק מנקודות הכאב בתעשייה כגון דמי גז גבוהים.

עבור ג’יימס אנדרסון, המנכ”ל ב- RioDeFi, העתיד המבוזר הזה לאוכלוסיית הודו הוא אבן דרך במסע החברה:

“הודו היא הכלכלה הגדולה בצמיחה המהירה ביותר בעולם, אך עם זאת תשתיות הכספים והתשלומים שלה עדיין לא מפותחות, במיוחד בהשוואה לסין השכנה. נראה שפתרונות DeFi מתאימים באופן אידיאלי לשירות העם ההודי, ואני מאמין ש- RioDeFi ישחק תפקיד מרכזי בהרחבת טווח ההגעה של בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים שם. השותפות עם וולד היא אבן דרך מרכזית בדרכנו להשגת חזון זה. ” 

הצעת דקס ראשונית של RFUEL ב- Uniswap

דלק

אסימון RioFuel (RFUEL) יופיע ב- Uniswap ביום שני, 28 בספטמבר בשעה 8.30 בבוקר UTC.

Uniswap הוא פרוטוקול מבוזר לחלוטין להפרשות נזילות אוטומטיות את’ריום שהביא שינויים בולטים במסחר בקריפטוגרפים והיה זרז להתפרצות האחרונה של פרויקטים של DeFi.

עבור RioDeFi, שמשימתו היא לטפח את אימוץ המיינסטרים של שירותים פיננסיים מבוססי בלוקצ’יין, זה נראה טבעי להנגיש את האסימון המקורי בפעם הראשונה בפלטפורמה זו..

המסחר יתחיל בשעה 8.30 בבוקר UTC. אסימון RFUEL יהיה זמין לרכישה ב- Uniswap במחיר התחלתי של $ 0.20. המחיר ישתנה בהתאם לכוחות השוק של היצע וביקוש. בהתחשב בכך ש- Crowdsale הקהילתי ב- RFUEL היה מנויים יתר על המידה, אנו ממליצים לך להיות שם בזמן!

כדי לגשת לאסימון, המשתתפים יצטרכו להזין את כתובת חוזה ה- RFUEL שתועמד לרשות האתר RioDeFi (riodefi.com).

אם יש לך שאלות, אנא הצטרף לשיחה ברשתות החברתיות שלנו, טלגרם (https://t.me/riodefiofficial) וטוויטר (https://twitter.com/riodefiofficial).

אודות RioDeFi:

RioDeFi מאיץ את האימוץ ההמוני של נכסים דיגיטליים על ידי גישור על מימון מסורתי ומבוזר. החזון שלנו הוא עולם בו לכולם יש גישה לשירותים פיננסיים מבוזרים (DeFi). אנו מפתחים פתרונות המחברים בין מוסדות בנקאיים למערכות בלוקצ’יין. היישומים שלנו מאפשרים עמלות עסקאות נמוכות יותר, אישורים מהירים יותר, יעילות רבה יותר, החזרות טובה יותר לבעלי חשבונות חיסכון וטווח הגעה עולמי.

אתר אינטרנט: Riodefi.com

מִברָק: https://t.me/riodefiofficial

טוויטר: https://twitter.com/riodefiofficial

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me