Tether Gold (XAUT) זמין כעת לרכישה באמצעות סימפלקס באמצעות כרטיסי אשראי וכרטיסי חיוב ברשת צלזיוס

נכון להיום, כל מי שמשתמש ברשת צלזיוס יכול לרכוש את XAUt באפליקציה במחיר של פחות מ- $ 50! רכשו את אסימון הזהב המוביל בעולם, קשירה זהב, באמצעות כרטיס חיוב או אשראי כלשהו ולא לשלם פרמיות. אז הרוויח 4% זהב בכל שנה על ידי שמירת ה- XAUt שנקנה אצל צלזיוס

ניו יורק, 28 במאי 2020 – פלטפורמת השאלת קריפטו רשת צלזיוס הודיעה על הוספה של קשירה זהב (XAUT), נכס דיגיטלי המגובה במלואו בשמירת זהב פיזי. משתמשי צלזיוס יכולים לרכוש כעת את Tether Gold באמצעות כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי, הודות לשותפות הפלטפורמה עם מובילת התשתית של פיאט סימפלקס.

Tether Gold, שהושק מוקדם יותר השנה, הפך במהרה לאסימון הזהב המוביל בעולם, כאשר XAUT אחד מייצג אונקיית זהב טרוי אחת על מוט משלוחי זהב בלונדון. ניתן להעביר אסימונים של XAUT לכל כתובת שרשרת מהארנק של המחזיק, כאשר מטילי זהב ספציפיים משויכים לכל כתובת ברשת שבה XAUT מוחזק.

רשת צלזיוס הוסיפה את Tether Gold בתקופה בה המשקיעים מעוניינים להתגונן מפני האיום של עליית האינפלציה בדולר, כאשר הבנקים המרכזיים יצרו חבילות גירוי כספיות בהיקף של מעל 20T $ בעקבות המגיפה המתמשכת. הזהב נחשב זה מכבר לנכס המהימן ביותר, חסין האינפלציה, שאינו מתואם בשל מצב הכסף הקשה שלו. שווי שוק של Tether Gold עומד כיום על 88 מיליון דולר.

היכולת לקנות Tether Gold בכרטיסי אשראי וחיוב גלובליים באמצעות סימפלקס הינה בלעדית לרשת צלזיוס ומסירה את מחסום הגישה למשקיעים המבקשים חשיפה לזהב מבלי לשמור עליהם. החזקת זהב קשורה היא הצעה מושכת עבור המשתמשים, מכיוון שהם יכולים לשמור על הבעלות על זהב פיזי מבלי לעבור על סוחרי זהב, לשלם עבור ביטוח או לדאוג לביטחון..

“אנו שמחים על היכולת לספק גישה להמונים לרכוש נכס חשוב כמו Tether Gold”, אמר אלכס משינסקי, מנכ”ל רשת צלזיוס. “חברי צלזיוס מבקשים מזה זמן אסימון זהב מבוסס בלוקצ’יין, והשותפות שלנו עם סימפלקס מקלה עוד יותר לקנות, לאחסן ולהרוויח תשואה גבוהה במקום אחד.”

.

“סימפלקס תמיד שמחה להרחיב את ההיצע שלנו – כמובילת השוק אנו שואפים כל העת להגדיל את הנגישות בנכסים ובפלטפורמות. אנו שמחים לאפשר למשתמשי צלזיוס לרכוש Tether Gold במחיר של פחות מ- $ 50 באמצעות פיתרון הדגל שלנו onramp, מה שמאפשר לכל המשתמשים גמישות נוספת “- אמר נמרוד להבי, מנכ”ל ומייסד שותף של Simplex.

רשת צלזיוס, שהושקה בשנת 2018, עלתה לאחרונה על 100,000 משתמשים פעילים והודיעה כי תציע ללווים הלוואות דולר ודולר מטבעות כנגד נכסי הצפנה שלהם בשיעור של אפריל אחד בלבד כחלק ממאמצי הסיוע של קוביד 19. מעתה, הפלטפורמה תציע הלוואות כנגד זהב להארכת משימת צלזיוס היא לספק שירותים פיננסיים הוגנים ושקופים לבעלי נכסים דיגיטליים ברחבי העולם..

בנוסף ל- Tether Gold, רשת צלזיוס וסימפלקס תומכות ברכישות אפליקציות של BTC, BCH, ETH, LTC, XRP ועוד כמה מטבעות קריפטוגרפיים מובילים אחרים. אסימון ה- CEL המקורי שלו מעניק לחברי צלסיוס גישה בלעדית לשירותים הפיננסיים הטובים ביותר עבור נכסים דיגיטליים. 

בעקבות שילוב זה, צֶלסִיוּס-יָלִיד CEL אסימון יהיה זמין לרכישה באמצעות כרטיס אשראי / חיוב באמצעות תשתית סימפלקס. חברי צלזיוס יכולים להרוויח ריבית ב- CEL על 25 מטבעות קריפטוגרפיים וירטואליים שונים בשיעור של עד 30%; הם יכולים גם להשלים תשלומי ריבית הלוואה באסימוני CEL בהנחה של עד 30% פחות מתשלום בקריפטו או פיאט.  

אודות רשת צלזיוס

רשת צלסיוס נותנת מענה לצרכים הכספיים של הצרכנים של ימינו ברחבי העולם באמצעות הכנסות בריבית גבוהה והלוואות בעלות נמוכה הנגישה באמצעות אפליקציה סלולרית. על בסיס האמונה ששירותים פיננסיים צריכים לעשות רק את טובת קהילת המפקידים, צלסיוס היא פלטפורמת שוק מבוססת בלוקצ’יין, בה חברות מספקת גישה לשירותים פיננסיים באוצרות שאינם זמינים באמצעות מוסדות פיננסיים מסורתיים. למידע נוסף אנא בקרו באתר www.celsius.network.

על סימפלקס


סימפלקס הוא מוסד פיננסי מורשה של האיחוד האירופי המגשר בין תעשיות ההצפנה והפיאט על ידי עיבוד תשלומי כרטיסי אשראי, ומאפשר למשתמשים לקנות קריפטו בכרטיס האשראי שלהם (onramp) וכן להמיר לפיאט (offramp). הפיתרון של סימפלקס משמש לסוחרים להתמקד בצמיחה העסקית שלהם על ידי הצעת אחריות של 100% סיכון אפס במקרה של החזר חיוב הונאה. הפיתרון של סימפלקס, המגובה על ידי AI משוכלל, חוסם משתמשים רמאים ומאפשר למשתמשים לגיטימיים להשלים תשלומים בקלות. למידע נוסף בקרו בכתובת www.simplex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map