TokenStars 2020: השקת הזדמנויות חדשות לאוהדים ולשחקנים עולים

עברו 3 שנים מאז TokenStars פרויקט הושק, והיום זו פלטפורמה שבאמת עובדת! זה עוזר לגייס כספים עבור הספורטאים המתחילים ומחבר אותם עם האוהדים. כיום הפלטפורמה מאגדת מעל 50 מקצועני ספורט וכוכבים עולים עם אלפי אוהדים.

ספורטאים צעירים רבים חסרים כספים, ונדרשים לעבור לספורט מקצועי: חסרים להם הכספים שלהם, לעתים קרובות הם לא מצליחים להיות במוקד של סוכני הספורט המקובלים שעשויים להתעלם מהכישרון העתידי. TokenStars רוצה שזה ישתנה, ולכן נוצרה פלטפורמת ניהול כישרונות חלוצית המשתמשת בטכנולוגיית הבלוקצ’יין והיא למעשה דור הבא של סוכנויות ספורט. הפלטפורמה כוללת 10 מודולים (סקאוטינג, הצבעה, מועדון אוהדים, מכירות פומביות וכו ‘) – שילוב של מודולים אלה מאפשר לבנות רמות שונות של אינטראקציה בין אוהדים, שחקנים ואנשי מקצוע בענף הספורט.. 

היתרון הייחודי של TokenStars הוא מודל הצופים של שחקנים עולים. הפלטפורמה יכולה לשמש מאמני נוער, הורים ואוהדים ברחבי העולם, אשר מוצעת הזדמנות להפוך ל’צופים ‘המסייעים לילדים לבנות את קריירת הספורט שלהם ולהגיש בקשה לתמיכה כספית. אם אוהדים וצופים מפגינים מאמצים פעילים במציאת כוכבי הספורט העולים, הם מקבלים את הפרס שלהם. 

כדי לחתום על חוזה עם TokenStars, שחקנים זוטרים צריכים לעבור מספר שלבי הסמכה, כולל שלב ההצבעה בקהילה, שם מחזיקים באסימונים יכולים להחליט אם צריך להתקשר עם שחקן מסוים או לא. לפיכך, האוהדים ממש ממלאים תפקיד של מומחים, כמו אלה בסוכנויות הספורט.

“מאז השקת מודול הכישרון לגיבוי זוטרים פוטנציאליים, קיבלנו בקשות לקבלת תמיכה כספית של יותר מ -50 טניסאיות נוער, – אומר פיליפ צגולוב, מנכ”ל TokenStars, – כל אותם זוטרים כבר בעלי ניסיון בתחרויות בינלאומיות ומדורגים בין המובילים 400 משלמים בדירוג ITF Juniors. הסתמכנו על הנתונים האנליטיים והמומחיות של מאמנים מקצועיים, כמו גם על דעתם של חברי הקהילה שלנו, כדי לבחור את הספורטאים המבטיחים ביותר, כולל אלה בענפי ספורט אחרים – בסוף 2020 חתמה TokenStars על חוזי תמיכה בכישרונות עם 15 שחקנים, חלקם הם כבר החלו להשתתף בתחרויות מקצועיות “. 

גרעין נוסף TokenStarsאזור העסקים יוצר פלטפורמה לאינטראקציה של אוהדים וכוכבי ספורט. בפרט, אוהדים עשויים להיות ‘מקדמים’ כדי להיות מסוגלים להשתתף בהגדלת ההכרה התקשורתית של השחקנים. למקדמים יש כמה משימות – למשל, לצלם תמונות על מדיה חברתית ולקבל פרס על תרומתם הפעילה. היזמים פועלים כדי למשוך יותר קהל ולהגדיל את הפופולריות התקשורתית של השחקנים, שזו גם דרך להרוויח יותר חוזי פרסום. לדוגמא, טניסאית ורוניקה קודרמטובה, שהיתה אחת הספורטאיות הראשונות שהצטרפו ל- TokenStars, כבר הייתה בעלת ניסיון בשיתוף פעולה עם מותגים כמו סיבירי וולנס וקונפאיל..

לא רק טניסאים, אלא גם ספורטאים אחרים הם שותפים לפלטפורמה, ביניהם שחקני כדורגל ומקצוענים בפוקר. לדוגמא, TokenStars עוזר לשפר את מעורבות האוהדים של ידוענים כדורגל כמו ג’ואו קלאוס, אלכסיי סוטורמין, אוטביו מונטיירה, סרגיי קורנילנקו ואחרים.. 

מלבד ביצוע משימות לקידום מכירות, האוהדים יכולים להשתמש בפלטפורמה כדי לקבל גישה לחוויות ייחודיות שמציעים כוכבים, כמו אימונים בלעדיים עם השחקן המועדף שרוכש כמה פריטים נדירים שמציעים אנשי הספורט..

“כשהשקנו את ה- TokenStars, יחד עם מייסדי הפרויקט, כן רצינו ליצור פלטפורמה שתאפשר תקשורת ומעורבות בין הכוכבים לאוהדי הספורט. – פאבל סטוקולוב, מנכ”ל TokenStars לשעבר אומר, – אני ממש שמח שצוות הפרויקט עובד על פיתוח הפלטפורמה, כך שלאוהדים יש גישה לחוויות שאין שני להם ויכולים לספק תמיכה בקריירה לשחקנים הזוטרים המבטיחים “.

TokenStars למעריצים כבר הייתה הזדמנות לארח מספר אירועים מרגשים, מאז הושק הפרויקט. בין האירועים הללו היו שיחות וידאו עם שחקני הכדורגל, סדרת סדנאות מקצועיות עם מיטב המקצוענים לפוקר, כמה תחרויות ומשחקים עם אחת הטובות בטניסאיות רוסיה – ורוניקה קודרמטובה, ואביזרי משחק אותנטיים עם חתימות כוכבי הספורט..

“שנת 2020 הייתה אתגר קשה, אך גילינו מספר הזדמנויות חדשות, – אומר פיליפ צגולוב, מנכ”ל TokenStars, – אנו רואים את וקטורי הצמיחה החדשים עבור TokenStars הן בתמיכה בשחקנים העולים והן באפשרות להתקשר בין האוהדים לכוכבי הספורט. אנו מתכננים לצמוח הלאה, ליישם את התוכנית שנקבעה באסטרטגיה שלנו – להרחיב את תיק הפעילויות שלנו בספורט, למשוך יותר ספורטאים בעלי ניסיון ושאיפות, יותר אוהדים ולנצל את מיטב ההזדמנויות החדשות לפריצת הדרך בשנה הבאה “..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map