banner
banner

השגת מטבעות נדל”ן אמיתיים USDQ ו- KRWQ: המערכת האקולוגית של Q-DAO-stablecoins מפותחת כנגד משקל קשירה Scammy של BitFinex. סחר הכל ב- BTCNEXT.io

ניק קראש הוא אדריכל בלוקצ’יין ב פלטינה Q DAO הנדסה. במאמר זה, הוא חולק את האופי הייחודי של USDQ / KRWQ, מטבע יציב שצוותו עוזר להתפתח. לפני הקריירה שלו, ניק השתתף בהצלחה במספר פרויקטים של פיתוח תוכנה עבור בנקים גדולים באירופה ובאסיה. USDQ / KRWQ ממנפת ערימה של טכנולוגיות חדשות, ביניהן יכולות ניבוי, ייצוב אלגוריתמי ותמריצים לקהילה. בקרוב יהיו מטבעות יציבים מגובים יותר: JPYQ, KRWQ, SGDQ, HKDQ, CNYQ, RUBQ תחת המותג Q DAO. המשך לקרוא כדי ללמוד מה הופך את USDQ / KRWQ לכל כך ייחודי. יתרה מכך, KRWQ – מטבע יציב שמוצמד לווין הקוריאני יצורף למשפחת Q DAO. זה לא רק ישפיע מאוד על השוק הקוריאני המקומי אלא גם על כל אזור אסיה. זה ייסחר כמו אסימונים אחרים של ERC-20 בבורסות כמו BTCNEXT.

בדוק נהלים לרישום וקבלת הלוואות

במאמר זה, אשתף את התהליכים שמשתמשים עוברים על מנת להירשם בתוך המערכת ולקבל הלוואות, תוך ביטחונות של ביטקוין. צוות הפיתוח שלנו ב- PLATINUM Q DAO ENGINEERING התמקד במתן אבטחה גבוהה וקלות שימוש כך שכל משתמש יכול להתחיל לגשת ש DAO בלי שום בעיה.

בעבודה כצוות, אנו בוחנים הרבה פתרונות מתחרים לרכיבים מסוימים. וזה בהחלט אפשרי שארכיטקטורת המערכת תעבור שינויים גדולים בזמן הקרוב. פירוש הדבר שייתכן שמה שאתה רואה במאמר זה לא יהיה רלוונטי בעוד כמה חודשים. הפרויקט שלנו נמצא בעיצומה, ולכן, למרות שאנחנו כבר רואים קווי מתאר של הארכיטקטורה של המערכת, אנחנו עדיין משאירים הרבה “מקום להתנועע” לשינויים פוטנציאליים..

לפני שנבדוק את התהליכים האלה, אני רוצה לתת סקירה מעין ציפורים על הפעולות הפנימיות של Q DAO.

איור 1 מציג את המודולים העיקריים של Q DAO כמלבנים צהובים. החצים משמשים לזיהוי אינטראקציות אפשריות בין מודולים בודדים.

איור 1

האינטראקציות בין המשתמשים למערכת נשלטות על ידי מודול “לוח האינטרנט של הלקוח”, שהוא רכיב חיצוני המשמש כממשק משתמש. מודול “dApp p2p network” הוא חסם חיצוני נוסף, הנשלט באמצעות קונצנזוס של רשתות עצביות. מודולים אלה משמשים יחד כמחסום בין החסימות החיצוניות לחלק המבוזר של המערכת.

ברצוני להפנות את תשומת ליבך לעובדה שכל פעולות המשתמשים עוברות דרך מודול האבטחה, המשמש להבטחת שלמות הרשת המקומית. אני משתמש במונח “שרשרת מקומית” לזיהוי ספר חשבונות מבוזר, המשמש לרישום שינויים בסטטוס העסקאות בתוך המערכת.

בעת תכנון המערכת ראינו צורך ליישם פיתרון זה על מנת לאפשר אימות של אינטראקציות בין רשתות חסימות של Bitcoin ו- Ethereum. במקביל, אנו משתמשים בשרשרת המקומית לביצוע אינטראקציות בין יישום ה- Q Box שלנו, פעולות לכריית האסימון ו”שיתוף תובנות וחוויות “בין גורמים שונים ברשת העצבית שקיבלה החלטות..

אנו משתמשים במודולי שילוב של BTC-Node ו- ETH Node Integration כממשקים עם חסימות חיצוניות. מאזין מועסק למסור נתונים חיצוניים למערכת. ו- Notify משמש כדי להודיע ​​לרכיבים חיצוניים על השינויים המתרחשים בתוך המערכת הפנימית.

אני חושב שזה אמור לשמש תיאור היכרות טוב לכל מי שרוצה ללמוד עוד על הפתרונות הטכניים העומדים בבסיס Q DAO. ועכשיו בואו נסתכל עמוק יותר על האופן שבו משתמשים באמת נרשמים ויוצרים את החוזים המובטחים בתוך המערכת.

רישום משתמש חדש

על מנת להירשם, המערכת דורשת ביצוע הפעולות הבאות:

  1. יצירת ארנק BTC ייחודי, שתוכנן עם פונקציית ריבוי חתימות
  1. אימות נתונים אישיים של המשתמשים (דוא”ל, שם משתמש). חשוב לציין, אנו משתמשים במידע זה אך ורק לצורך התראות מזורזות למשתמשים בכל אירוע חירום כלשהו (למשל הצורך לנקוט בפעולות על מנת למנוע את אירוע החיסול הממשמש ובא). יכולנו ליצור את המערכת כאלמונית לחלוטין, אבל אנחנו רק רוצים שמשתמשים יקבלו התראות בזמן.
  1. יצירת הארנק שישמש לאחסון אסימונים (הדרוש בכדי לפשט את ממשק המשתמש בהתאם לפתרונות המשמשים באופן מסורתי שכבר נמצא בשוק. אנו דואגים שהמשתמשים עדיין יוכלו לציין ארנקים משלהם ולהסמיך במערכת באמצעות מטמאסק).

כפי שאתה יכול לראות, תהליך הרישום בו אנו משתמשים הוא פשוט ואלגנטי למדי. בינתיים, על מנת להבטיח חוסן מספיק נגד התקפות פוטנציאליות, אנו מעצבים את המערכת כך שכל מערכי המפתח יהיו ייחודיים תמיד. בנוסף, תכננו את המערכת כך שכל מודול בודד משתמש בעקרון הצפנה ייחודי.

הפרשת הלוואות למשתמשים

איור 2 מציג תיאור סכמטי על אינטראקציות בין מודולי המערכת, המתרחשים עם עסקת המשתמש להעברת ביטקוין לארנק BTC..

איור 2

ברצוני לתאר תהליך זה שלב אחר שלב, כך שתוכלו להבין היטב את כל התהליכים והאינטראקציות הבסיסיות. אני משתמש בסמלים [] כדי לזהות את מספר ההזמנה של החתימה.

שלבים להנפקת הלוואות

הנה סקירה קצרה על השלבים שתכננו:

  1. המשתמש מעביר את הכספים לכתובת BTC, שנוצרה למטרה זו ואשר תומכת בפונקציה רבת חתימות.
  1. המשתמש מקיים אינטראקציה עם הממשק המיוחד בו עליו לבחור את הפרמטרים, הגודל ושיעור הריבית להלוואה שהוא מעוניין לקבל. עם השלמת שלב זה, המשתמש מציב את חתימתו מתחת לרשומה החדשה, שהוזנה בשרשרת המקומית.
  1. המודול “שילוב צמתים BTC” משמש לאימות הספקות והתקפות של הכספים של הנתונים שצוינו. בסיום המודול מציב את חתימתו מתחת לרשומה החדשה שהוכנסה לשרשרת המקומית.
  1. מודול המאזין מוודא שהמידע שצוין תקף ותואם את תנאי השוק הנוכחיים, תוך שהוא בודק את תוקף פרמטרי הפירוק ואת הנתונים על תנאי השוק הנוכחיים, המצוינים ברשומה בתוך הרשת המקומית. בסיום המודול מציב את חתימתו מתחת לרשומה החדשה שהוכנסה לשרשרת המקומית.
  1. מודול האבטחה מאמת את תקינות הרשת המקומית ומציב את חתימתו מתחת לרשומה החדשה שהוכנסה לשרשרת המקומית.
  2. מודול האינטגרציה של הצומת ETH מאמת את תקפות הכתובת שצוינה ואת הספיקות של הכספים (המשמשים אותנו לשלם עבור דלק) בכתובת הטכנית, שתשמש לכריית USDQ / KRWQ. המודול מציב את חתימתו מתחת לרשומה החדשה, נכנס לרשת המקומית ואז ממשיך לטבוע את האסימונים.

ניסיתי לתאר את כל שלבי המפתח בהליכים לרישום משתמשים חדשים ויצירת הביטחונות. תכננו אותם על בסיס שיטות העבודה המומלצות לזמן אבטחה, אופטימיזציה וביצוע.

אני חושב ש ש DAO יזכה לפופולריות בקרב קהילת הקריפטו הרחבה יותר, הנמשכת על ידי הממשק האינטואיטיבי והפשוט ופתרונות בסיסיים משוכללים לאבטחה וחוסן. אני מברך על שאלותיך בתגובות למטה ואשמח לעזור לך להבין טוב יותר את המערכת שלנו.

Afterword

אולי שמעת על הפרויקט MAKER DAO וה- DAI שלהם?

אני רוצה לשבח את החבר’ה האלה – הם הראשונים ליצור מטבע יציב מבוזר.

אנו תופסים מקום שני מכובד במרוץ זה, ובעצם קיבלנו השראה מהטכנולוגיות של DAI של MAKER..

חלק מהפונקציונליות של Q DAO דומה ל- MAKER DAO, ולכן החלטנו להשתמש במינוח של Maker מכיוון שאנחנו מאמינים – הטכנולוגיות שלהם צריכות להוות התייחסות ליצירת מטבעות יציבים מבוזרים..

מדוע אנו משתמשים ב- BTC כבטוחה? 1) ביטקוין הוא נכס דיגיטלי נזיל ביותר 2) יש לנו חברים רבים שהם בעלי ביטקוין גדולים (לווייתני BTC) או סוחרים בביטקוין OTC..

אנו מקווים שאנשים כל כך גדולים כמו האחים וינקלוווס (קמרון וינקלבוס וטיילר וינקלבוס) יתחילו להשתמש ב- Q DAO. יש להם הרבה ביטקוין, אבל הם לא רוצים למכור אותו. אז אם הם צריכים כסף – הם יכולים למשכן את הביטקוין שלהם ל- Q DAO ולקבל מיד USDQ / KRWQ.

מדוע בנינו Q DAO בהתבסס על חוזים חכמים של Ether, אך לא טרון (מאת ג’סטין סאן) ולא EOS (מאת דניאל לרימר)?

המהנדסים הגאונים שלנו הם אהבה ETHEREUM בגלל האימוץ ההמוני של הבלוקצ’יין הזה, כמו כן אנו מכבדים את גישתו של ויטליק בוטרין (פגשנו אותו כמה פעמים). אולי בעתיד נשקול להשתמש ב- TRON או ב- EOS, במידה והיסודות שלהם יוכלו לספק מספיק כסף כדי להמשיך בפיתוח.

BTCNEXT Exchange – פלטפורמת סחר נקודה ושוליים מהדור הבא על ידי צוות PLATINUM Q DAO ENGINEERING. זהו השותף העסקי האסטרטגי הראשון של מטבע יציב USDQ / KRWQ המבוסס על טכנולוגיית DAO. כל הזוגות יופיעו עם USDQ / KRWQ. שירות הלקוחות של BTCNEXT ישמח לענות על כל שאלותיכם.

פלטינה Q DAO הנדסה שמחה תמיד לשתף את פתרונות הפיתוח והארכיטקטורה העדכניים שלה, ומסייעת לבעלי העניין להפיץ שיפורים בפרויקטים של קריפטו. בהיותה חברה מומחית בשוק, פלטינה Q DAO הנדסה כבר סייעה ל -150 סטארט-אפים של קריפטו, מה שמאפשר להם לגייס כספים ביעילות ולהכניס רשתות חסימות למודלים העסקיים שלהם. עם משרדים ביפן, דרום קוריאה, תאילנד, רוסיה, בלארוס ואוסטרליה הצוות תמיד מוכן לקיים פגישות אישיות, ומתמקד כיצד חברות יכולות למנף את טכנולוגיית הבלוקצ’יין על מנת לענות על צרכיהם הייחודיים. הצוות מברך את הקוראים להתחבר מִברָק, ו פייסבוק.

סקירה זו עשויה שלא להיות ממצה לחלוטין ואינה מעריכה את כדאיות פרויקט כלשהו, ​​וגם לא את הלגיטימיות של הצוות שלו. על הקוראים לערוך בדיקת נאותות משלהם לפני שהם משתמשים או משקיעים באחד ממוצרי הברזל הרשומים. מאמר זה מייצג את דעות המחבר בלבד ואין לראות בו ייעוץ השקעות. כל הפונקציונליות המתוארת במאמר עדיין בפיתוח, ניתן לשנות / לעבד אותה. אנא עקוב אחר העדכונים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me