יחסי ציבור: היכרות עם תוכנית השותפים פריים XBT עם 4 רמות תגמולי הפניה

פריים XBT, פלטפורמת מסחר קריפטוגרפית חדשה מהדור הרביעי, שהושקה בתחילת החודש כדי להביא את מערך הכלים הפונקציונאלי החזק ביותר לסוחרים בשוק.  

בנוסף לחבילת התכונות המרשימה של פלטפורמת ואפשרויות המסחר הרווחיות, פריים XBT הכריזה לאחרונה על תוכנית השותפים הייחודית והמשתלמת שלה להרוויח מחוץ למסחר..  

על ידי הצגת החברים שלך ל- PrimeXBT, תגמול עמלת הפניה מפעילות המסחר שלהם לכל החיים. אבל התגמולים מעמיקים מזה, על ידי קבלת עמלה לא רק מהפניות הישירות שלך, אלא מהפניות מהשורה השנייה, השלישית והרביעית.

תוכנית השותפים הייחודית בת 4 הרמות מהווה גם את ההזדמנות הנדירה לבנות עימה עסק רווחי ביותר בקנה מידה מלא אין השקעה ראשונית.  

מי זכאי?

כל אחד יכול להשתתף בתוכנית השותפים של PrimeXBT, לא משנה אם הם סוחרים קריפטו באופן אישי או לא. הרווחים הפוטנציאליים שיופקו ממערכת תגמולי ההפניות הם כה משמעותיים עד כי ניתן להשתמש בהם כזרם הכנסות ראשוני, ללא צורך בסחר של סנט..

איך זה עובד?

פריים XBT משלם לשותפים כלולים אחוז מעמלות המסחר של ההפניה שלהם, ביחס לרמת ההפניה.   

4 רמות תגמולים:

שלב 1 – הפניות ישירות: 20% נטו מכל דמי העמלה.

שלב 2 – מופנה לפי רמה 1: 15% נטו מכל דמי העמלה.

רמה 3 – מופנה לפי רמה 2: 10% נטו מכל דמי העמלה.

דרגה 4 – מופנה ברמה 3: 5% נטו מכל דמי העמלה.

מה שחשוב לציין הוא שעמלות העמלה של פריים XBT הן הנמוכות ביותר בין פלטפורמות המסחר הקריפטו המתחרות (ב -0.05% בלבד), אך עם זאת היא עדיין משלמת לסניפים שלה. תגמולים גדולים פי 10 עבור אותה כמות נפח מסחר בדיוק.  


כיצד דמי העמלה הנמוכים ביותר יכולים ליצור רווחי הפניה גדולים פי 10?

נניח שסוחר מפקיד 1,000 דולר לסחור בבורסת קריפטו רגילה, שלוקחת עמלה של 0.25%, השווה עמלה כוללת של 2.50 דולר. במקרה הטוב, שותף כלול יכול להרוויח עד 40% מהעמלה הזו, לרווח של 1 דולר.

בהשוואה, אם אותם 1,000 דולר לסחר נעשים במינוף פי 100 על PrimeXBT: המיקום שווה 100,000 דולר, ולכן העמלה של 0.05% בלבד לביצוע המסחר של 100,000 $ הופכת ל 50 $. וכיוון שהפניה ברמה הראשונה תניב 20% מהעמלה הזו, השותף השותף יניב רווח של 10 דולר (פי 10 יותר).

יתרה מכך, זה אפילו לא לוקח בחשבון את ארבע רמות ההפניות, מה שמרחיב את ההזדמנות להרוויח בהפניות דרגות 2, 3 ו -4 עם עמלות של 15%, 10% ו -5% בהתאמה..

ברור שככל שהפניות ישירות יותר בתוך רשת, כך היא תגדל מהר יותר והרווחים הכוללים יהיו גדולים יותר.  

ראש הממשלה

כמה אפשר להרוויח?

כמות הרווח שאתה יכול להרוויח מתוכנית השותפים של Prime XBT מוגבלת רק לרשת שלך ולפעילות המסחר שלהם. עם זאת, כאשר לוקחים בחשבון מינוף פי 100, אין צורך בהיקף מסחר רב כדי לראות רווחים משמעותיים כפי שהיה בתוכניות הפניה אחרות של מתחרים..

הנה דוגמה לחישוב תשלום עבור התרחיש הבא:

נניח שהמלצתם על PrimeXBT ל -5 אנשים, וכל אחד מהם עשה את אותו הדבר (מפנה 5 אנשים נוספים), וכך הלאה לרמה הרביעית. אם כל משתמש שהופנה הפקיד סכום נמוך של 1,000 דולר לחשבון המסחר שלהם במינוף פי 100 היית מרוויח 2,425 דולר. תוכל לראות את הפירוט המפורט של חישוב זה בטבלה שלהלן.

ואז אתה צריך לשקול שאם אתה יכול להרוויח 2,425 $ מהפניה של 5 אנשים בלבד, דמיין כמה אתה הָיָה יָכוֹל לעשות על ידי הפניית סכום בלתי מוגבל יותר שעשוי לסחור בהיקף גבוה יותר.  

כאשר פריים XBT כבר מתחייב להייפ מבוסס מאוד, זו לא אמורה להיות משימה קשה להשיג את האינטרס של סוחרי קריפטו נבונים כדי להגדיל את עסק ההפניות שלך..  

בנוסף, הפלטפורמה היא רק חדשה, מה שאומר שיש הזדמנות פז להיות הראשונים שמזמינים את ההמונים להצטרף ולהרוויח מפעילות המסחר שלהם. לנצח ככל שהפלטפורמה מתרחבת.

כיצד תוכלו להרחיב את רשת העסקים ההפניות שלכם?

  1. שתף את קישור ההפניה שלך דרך מדיה חברתית, פורומים קהילתיים רלוונטיים ורשתות, כמו Facebook, Twitter, Instagram, Bitcointalk, Reddit, Telegram וכו ‘..
  2. צור מאמר או פוסט בבלוג על PrimeXBT, יתרונותיו ותכונותיו – שיתוף קישור ההפניה שלך.
  3. צור סרטון YouTube או Vimeo הסוקר את הפלטפורמה – שתף את קישור ההפניה שלך.
  4. היו יצירתיים וחשבו מחוץ לקופסה – אתם מוגבלים רק על ידי הדמיון שלכם!

איך להתחיל?

זה קל וזה בחינם. כל שעליך לעשות הוא להירשם כדי לקבל את קוד ההפניה הייחודי שלך ולקבל נטוורקינג – להפיץ את הבשורה ולעודד את משתתפי השוק להצטרף.

מדוע להפנות את PrimeXBT?

חבילת התכונות המתקדמת ואפשרויות המסחר הרווחיות שמציעה פריים XBT הם שאין שני להם, כמסוף המסחר בקריפטו היחיד שמציע מינוף פי 100 ויכולת סחר ארוכה ו קצר בכל ששת נכסי הצפנה המובילים: BTC, ETH, XRP, EOS, LTC ו- BCH.  

הפלטפורמה מתגאה בממשק משתמש פשטני, מתוחכם וניתן להתאמה אישית עם תמיכה מרובת צגים אופציונלית, ביצוע הזמנות מיידי במחיר השוק הטוב ביותר האפשרי על ידי צבירת נזילות מ -12 ספקים מובילים שונים. עם כל זה ו הרבה יותר, PrimeXBT ממוקמת באופן אידיאלי להפוך לפלטפורמת המסחר המועדפת עם מנוף גבוה בקריפטו בשנת 2019.   

.  ..

כדי לפתוח את עסק השותפים שלך ולנצל את המוצר וההצלחה היקרים של PrimeXBT תוך כדי קנה המידה, עבור אל https://PrimeXBT.com/referral/.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map