XPocket: אפליקציה אחת לכל נכסי הקריפטו שלך

ככל שהמערכת האקולוגית של הצפנה מתרחבת, היא הולכת ומסבכת יותר ויותר. משקיעי בלוקצ’יין ייעודיים צריכים לעקוב אחר עשרות אפליקציות ואתרים שונים: ארנקים למטבעות ואסימונים שונים, dApps, פלטפורמות DeFi, בורסות מרכזיות ומבוזרות וכן הלאה. הצורך לעבור כל הזמן בין כל כך הרבה אפליקציות שונות זה לא רק מייגע וגוזל זמן – אלא גם מסכן מאוד את ביטחון הכספים שלך. למרבה המזל, XPocket כאן כדי לשנות את זה.

הבעיה: יותר מדי אפליקציות

ארנקים מרובים המספקים תמיכה למטבעות ואסימונים רבים הם ותיקים כמעט כמו טכנולוגיית הבלוקצ’יין עצמה. אך כל פתרונות הארנק הפופולריים ביותר עם מטבעות עד כה היו מוגבלים מאוד, והם לא סיפקו שום תכונות מורחבות מלבד הפונקציונליות הבסיסית של אחסון, שליחה וקבלת קריפטוגרפיה..

הימים שבהם משקיע קריפטו יכול פשוט לקנות מטבע או אסימון בבורסה מרכזית ונשלח לאפליקציית הארנק שלו כדי להחזיק אותו. כיום, על מנת להתעדכן בשוק, חובבי המטבעות הקריפטוגרפיים צריכים להשתמש בעשרות אפליקציות שונות אשר תופסות שטח אחסון רב ומאטות את המכשירים שלהן..

בורסות מרכזיות כגון Binance או Coinbase נהדרות לרכישת ביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים בכרטיסי חיוב או אשראי. אך מכיוון שכל אסימוני DeFi המבטיחים והלא-מוערכים ביותר אינם רשומים בבורסות מרכזיות, השקעה ב- DeFi מחייבת שימוש ב- DEX (מרכזיות מבוזרות) כמו Uniswap..

זהו מצב דומה עם ארנקי הצפנה: כל הארנקים המרובים של קריפטוגרפים עד כה סיפקו פונקציות בסיסיות בלבד. עלייתו של DeFi פינה את מקומם לאסימונים מתקדמים ומורכבים יותר, ומשקיעים שרוצים ליהנות באופן מלא מכל האפשרויות הניתנות על ידי פתרונות כגון אסימונים שאינם פטרייניים או חקלאות מניבים אינם מסוגלים לעשות זאת באמצעות ארנקים מרובים מיושנים שלהם שתוכננו רק עם מטבעות בסיסיים ואסימונים בראש.

הפיתרון: XPocket

XPocket היא אפליקציית קריפטו מהפכנית שנוצרה כדי להקל על חייהם של משקיעי הבלוקצ’יין. ל- XPocket יש את כל הפונקציות האופייניות לארנק המרובה המועדף עליך – כגון אחסון מטבעות ואסימונים או ביצוע עסקאות מהירות ומאובטחות של מטבעות קריפטו – אך כוללת גם פונקציות רבות נוספות.

נניח שתרצה להשקיע באסימון DeFi מבטיח ללא XPocket. יהיה עליכם לרכוש תחילה BTC או מטבע מטבע אחר בבורסה מרכזית באמצעות כרטיס חיוב, להחליף אותו ל- ETH, לשלוח אותו לארנק Ethereum כמו MetaMask ולבסוף לחבר את הארנק לבורסה מבוזרת כמו Uniswap – רק אחרי כל זה. צרות שתוכל סוף סוף לקנות את האסימון שאתה רוצה.

עם XPocket, כל השלבים המפורטים לעיל מתרחשים באפליקציה אחת. תאר לעצמך שאתה יכול לקנות מטבע קריפטוגרפי עם כרטיס חיוב ישירות בארנק שלך, ולהחליף אותו למטבע או אסימון אחר מתי שאתה רוצה באופן מיידי – באמצעות XPocket אתה יכול לעשות בדיוק את זה.

XPocket היא האפליקציה הראשונה עם ארנק רב-מטבעות המגיעים עם חילופי מבוזרים משולבים לחלוטין הנקראים PocketSwap. PocketSwap מביא את כל התכונות של מכשירי DEX פופולריים כמו Uniswap לארנק הקריפטו שלך, כך שאתה רוכש כל מטבע או אסימון שאתה רוצה ישירות באפליקציית הארנק שלך..

ארנקי קריפטו מרובי מטבעות אחרים בשוק מאפשרים לך רק את הפונקציות הבסיסיות של קבלת, שליחה ואחסון של מטבעות קריפטו. XPocket משלב את כל הפונקציות הרגילות של אפליקציית ארנק עם פונקציונליות מלאה של חילופי הצפנה, ומאפשר לכם גם לקנות קריפטו עם כרטיס חיוב, ולהחליף ללא אסימון אחד למשנהו. 

אבל זה לא הכל – XPocket כולל גם הרבה תכונות נוספות כדי לוודא שתוכלו למלא את כל צרכי הקריפטו שלכם באפליקציה אחת..

התכונות הנוספות של XPocket


ככל שהמערכת האקולוגית של הבלוקצ’יין מתפתחת, מטבעות ואסימונים הופכים למתקדמים ומורכבים יותר. הפופולריות של DeFi מוכיחה בבירור שמשקיעי קריפטו דורשים יותר מסתם מטבעות ואסימונים בסיסיים, והם רוצים להיות מסוגלים להשתמש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין במלואה..

XPocket הוא ארנק המטבעות הקריפטוגרפי הראשון שתוכנן תוך התחשבות ב- DeFi. עם XPocket, אתה יכול להיות בטוח שאפליקציית ארנק ההצפנה שלך תומכת במלואה בכל התכונות המתקדמות של המטבעות הקריפטוגרפיים המועדפים עליך, כגון אסימונים NFT (אסימונים שאינם פטרייניים) ואסימני DeFi המשתמשים בחקלאות תשואה..

אסימונים שאינם פטריות הם נדירים דיגיטליים המאוחסנים בבלוקצ’יין, שניתן להשוות אותם עם פריטי אספנות כמו כרטיסי מסחר, או אפילו ליצירות אמנות. כל NFT הוא ייחודי ונדיר לחלוטין, כך שמחיריהם יכולים להגיע לרמות גבוהות מאוד, ו- NFT יחיד יכול אפילו להיות שווה מאות אלפי דולרים. ארנקים וחילופי קריפטו ממוצעים אינם מספקים תמיכה מלאה באסימונים שאינם פטריות, אך עם XPocket, אחסון ומסחר של NFT קל מאוד.

אחת התכונות הפופולריות ביותר של פרויקטים של DeFi היא חקלאות תשואה, המאפשרת למשתמשים להעביר את כספם לעבודה על ידי השאלת מטבעות קריפטוגרפיים למשתמשים אחרים, במקום להחזיק אותו בארנק בלבד. ארנקי קריפטו מיושנים לא נבנו תוך התחשבות ב- DeFi, כך שהם אינם מספקים תמיכה מלאה בחקלאות תשואה. XPocket שונה – הוא מציע תמיכה מלאה בפתרונות פיננסים מבוזרים כמו חקלאות תשואה.

נסה את XPocket!

XPocket הוא לא סתם עוד ארנק קריפטוגרפי – זו הזדמנות ייחודית להחליף את כל הארנקים והחילופים השונים שבהם אתה משתמש על בסיס יומי באפליקציה אחת: פתרון קל לשימוש, מאובטח במיוחד אשר מובטח כי יענה על כל צרכי הקריפטו שלך.

XPocket הוא פרויקט מונחה קהילה, שעובד בשיתוף פעולה הדוק עם משתמשי מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם כדי להוסיף כל הזמן תכונות חדשות. אם יש לך שאלה לשאול, הצעה להציע, או אם אתה רק רוצה לשמור על קשר עם פיתוח אפליקציית הקריפטו המתקדמת ביותר בשוק, דאג לבדוק בערוצי המדיה החברתית של XPocket:

אתר אינטרנט | טוויטר | טלגרם צ’אט | הכרזות על מברק | רדיט | BitcoinTalk | אינסטגרם | פייסבוק | בינוני | יוטיוב 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map