ביטקוין טקסס הולדם

טקסס הולדם הוא משחק הפוקר הפופולרי ביותר בעולם כיום. מאז פוקר בום של תחילת שנות האלפיים, זה המשחק מספר 1 שמשוחק באתרי פוקר מקוונים ברחבי העולם. בין אם תשחקו במשחקי מזומן או בטורנירי פוקר מקוונים, תוכלו למצוא שפע של אקשן בשולחנות הביטקוין טקסס הולדם.

במהלך השנים האחרונות הפך הביטקוין לאופציה פופולרית להפקדות באתרי פוקר מקוונים. אם אתה חדש בטקסס הולדם או שמשתמש בביטקוין כדי לשחק בטקסס הולדם, הגעת למקום הנכון. במדריך זה נלמד אותך כיצד לשחק בפוקר טקסס הולדם וכיצד להשתמש בביטקוין בחדרי פוקר מקוונים.

אתרים הטובים ביותר בביטקוין טקסס הולדם

מדורג גבוה

מספר 1

פוקר הצתה

לוגו של Ignition Poker 300% בונוס התאמה עד $ 1000 300% בונוס התאמה עד $ 1000

  • מבחר משחקים נהדר

קרא סקירה שחק עכשיו

# 2

בובאדה

לוגו בובדה 100% בונוס עד 500 $ 100% בונוס עד 500 $

  • משחק מכובד

קרא סקירה שחק עכשיו

# 3

פוקר צ’יפ שחור

לוגו Black Chip Poker 200% בונוס עד 1000 $ 200% בונוס עד 1000 $

  • בונוסים נדיבים

קרא סקירה שחק עכשיו

# 4

BetOnline

לוגו BetOnline 100% בונוס קריפטו 100% בונוס קריפטו

  • 4 קריפטוסים התקבלו

קרא סקירה שחק עכשיו

# 5

אולם הקלפים של אמריקה

לוגו Cardroom של אמריקה 35% בונוס קריפטו 35% בונוס קריפטו

  • הרבה קריפטוסים התקבלו

קרא סקירה שחק עכשיו

כיצד לשחק בפוקר טקסס הולדם עבור Dummies

טקסס הולדם מתוארת לעתים קרובות כמשחק שלוקח דקות ללמוד אך חיים לשלוט בו. המשחק עצמו די פשוט ללמוד. הוא מבוסס על משחק הפוקר בבית הספר הישן של Seven Card Stud. על השחקנים לבצע את היד הטובה ביותר עם חמישה קלפים באמצעות שני קלפי חור וחמישה קלפי קהילה.


כל יד של טקסס הולדם מתחילה בשני שחקנים שמפרסמים הימורים מאולצים שנקראים תריסים. הימורים אלה הם משמאלו הישיר של העוסק. הדילר נקבע על ידי דיסק כפתור סוחר לבן שנע בכיוון השעון סביב השולחן. השחקנים הראשונים שמשמאל לכפתור מפרסמים סכום עיוור קטן ואילו האדם השני משמאל מעלה את הסכום הגדול. לדוגמא, במשחק $ 1- $ 2 NL Hold’em, הבליינד הקטן הוא $ 1, והגדול הוא $ 2.

לאחר פרסום תריסים, כל שחקן מקבל שני קלפים עם הפנים כלפי מטה. אלה קלפי החור של השחקן. סבב הימורים מתרחש, החל מהשחקן הראשון משמאל לבליינד הגדול. שחקנים יכולים לקפל שיחה או הגבהה. אם הפעולה חוזרת לבליינד הגדול בלי העלאה, העיוור הגדול יכול לבדוק את פעולתו.

לאחר סיום סבב ההימורים הראשון, מחולק הראשון מבין שלושה קלפי הקהילה המכונים פלופ. סבב הימורים נוסף מתחיל כאשר השחקן הפעיל הראשון שנותר מהסוחר יש אפשרות להמר. על השחקנים להמר לפחות בגודל הבליינד הגדול. לשחקנים אחרים יש אפשרות להמר או להעלות או לקפל.

לאחר סיום הפעולה בפלופ, חולק קלף קהילתי נוסף המכונה התור. מתחיל סבב הימורים נוסף. לאחר מכן, כרטיס הקהילה הסופי חולק. זה נקרא הנהר. מתחיל סבב הימורים אחרון אחד, ואחריו מופע.

בזמן העימות, השחקנים עושים את היד הטובה ביותר שלהם עם חמישה קלפים באמצעות קלפי החור שלהם וחמשת הקלפים הקהילתיים. אם חמשת הקלפים הקהילתיים יוצרים את היד הטובה ביותר, השחקן “ישחק על הלוח”. השחקן עם היד הטובה ביותר זוכה בקופה. אם ליותר משחקן אחד תהיה אותה יד מנצחת, הקופה מחולקת או נקצצת בין השחקנים.

שים לב כי יש שתי צורות הימורים עיקריות בפוקר טקסס הולדם. הראשון הוא Limit betting, כלומר יש לך סכום קבוע שתוכל להמר בכל יד. הצורה הפופולרית יותר של פוקר הולדם היא No-Limit Hold’em. ב- NL Hold’em, אתה יכול להמר על כל דבר, החל מגודל הבליינד הגדול וכלה בגודל הערימה שלך.

כרטיסי פוקר עם ביטקוין

אסטרטגיות טקסס הולדם

האסטרטגיה של טקסס הולדם התפתחה במשך עשרות שנים, והדרך בה אתה משחק את המשחק שונה מאוד מבעבר פוקר בום. לרוב המתחילים כדאי להפעיל את מה שמכונה אסטרטגיה אגרסיבית. זה אומר שאתה מחכה לידיים מתחילות מוצקות אבל משחק בהן באגרסיביות.

טרום פלופ, תרצה לשחק אחזקות חזקות בהתאם למיקומך ליד השולחן. המיקום הוא יחסית לכפתור הסוחר. בעיקרון, השחקנים הראשונים שמשמאל לכפתור צריכים לשחק חזק יותר מאשר שחקנים מימין לכפתור או אלה שמחזיקים את הכפתור..

לדוגמה, במצב מוקדם, אתה רוצה להיצמד לאחזקות פרימיום כגון זוגות גדולים (אסים, קינגס, קווינס או שקעים) או ידיים כמו A-K, A-Q או A-J שמתאימות. שחקנים במיקום אמצעי יכולים להוסיף זוגות אמצעיים (שמונה עד עשרות) יחד עם A-8 מתאים ומעלה יחד עם K-Q ו- K-J מתאים..

אלה שמשחקים ממצב מאוחר יכולים באמת לפתוח את טווחי הידיים הפותחים שלהם כדי לכלול את כל האסים המתאימים, כל השילובים של קלפי פנים, כל הזוגות והמחברים המתאימים ביותר כמו 8-9 לבבות. כשמשחקים לפני פלופ, אתה רוצה להיכנס ליד הרמה. לעתים רחוקות אתה רוצה להיות צולע (קורא) לפני הפלופ, במיוחד כמתחיל. נסה לדלל את השדה ככל האפשר כדי לתת לעצמך את הסיכויים הטובים ביותר.

על הפלופ ומעבר לו דורש שתקדיש תשומת לב קפדנית ללוח וליריבים שלך. כשאתה חושב שאתה מוביל, אתה צריך לגרום ליריב שלך לשלם כדי לרדוף אחרי יד. אם אתה מאמין שאתה מאחור, כדאי שתשקול לנטוש את היד שלך.

עמוד זה הוא מבוא לביטקוין טקסס הולדם ולא נועד להוות מדריך אסטרטגיה מלא לשחק פוקר. עשה מחקר שלך או השקיע בכמה ספרי פוקר כדי לשכלל את האסטרטגיה שלך.

משחק טקסס הולדם עם ביטקוין

מרבית חדרי הפוקר המקוונים מקבלים כעת ביטקוין להפקדות. לאחר הפקדת הביטקוין שלך, הקריפטו שלך מומר לפיאט, ותוכל לשחק באתר כרגיל. אם אינך הבעלים של ביטקוין או שאינך בטוח כיצד לרכוש ביטקוין, עיין במדריך שלנו לרכישת ביטקוין.

אם אתם מתכננים לשחק ביטקוין טקסס הולדם באתרי פוקר מקוונים, עיינו במבצעי האתר. רוב חדרי הפוקר מציעים בונוסי פיקדון בלעדיים למפקידים של ביטקוין. לפעמים עסקאות אלה יתנו לך כפול ממה שתקבל עבור פיקדון פיאט. כמו כן, ייתכן שתקבל כניסות בחינם לטורנירי פוקר או אפילו קניות למשחקי מזומנים.

אנו ממליצים לבדוק את אמריקה Cardroom ו- Betonline Poker עבור מי שמוכן לבצע את ההפקדה הראשונה שלך. שני האתרים מקבלים ביטקוין ויש להם טונות של תעבורה יחד עם תחרות רכה. עכשיו שאתה יודע את היסודות של טקסס הולדם וכיצד לשחק בביטקוין טקסס הולדם, הגיע הזמן לחבב את טקסס הולדם..

פוקר טקסס הולדם הוא אלטרנטיבה מצוינת לבתי קזינו בביטקוין. אתה משחק נגד שחקנים אחרים ולא נגד הבית, כלומר פוטנציאל ההשתכרות שלך מבוסס על המיומנות שלך במשחק. עם הזמן והתרגול תוכלו לשפר את כישוריכם ולהגדיל את הסיכויים להתרחק מהשולחנות כמנצח.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map