אסטרטגיית פוקר

תפקיד בפוקר

הדבר הראשון שאתה צריך להבין הוא מושג העמדה. המיקום הוא המיקום שלך בשולחנות הפוקר ביחס לכפתור הדילר. זה יקבע את סוגי הידיים שאתה משחק ואיך תמשיך מעבר לפלופ. הנה טבלת ישיבה בפוקר המגדירה את מרבית העמדות בשולחן.

אסטרטגיית פוקר

כפי שאתה מבחין בטבלת עמדות הפוקר, יש שלוש עמדות ראשוניות בשולחן הפוקר: מיקום מוקדם, מיקום אמצעי ומיקום מאוחר. המיקום המוקדם מורכב מהתריסים sb ו- bb והשחקנים הראשונים אחרי התריסים, המכונים גם “מתחת לאקדח” או UTG. הבא הוא עמדת האמצע, שהיא שלושת השחקנים שנותרו מהבליינד הגדול. הנקודות האחרונות בשולחן נחשבות למיקום מאוחר. המיקום האחרון בשולחן הוא הכפתור. בואו נסתכל במהירות על העמדות בפוקר ואיך לגשת אליהם.

עמדה מוקדמת – שחקני המיקום המוקדם יהיו השחקנים הראשונים שיפעלו לאחר הפלופ ועד לעימות. ככאלה, שחקנים אלה זקוקים לידיים חזקות יותר כדי להיכנס לסיר.

עמדה אמצעית – שחקנים אלה זוכים לראות שחקני מיקום מוקדם פועלים ראשונים אך עדיין צריכים להתמודד עם כל שחקני מיקום מאוחרים שנותרו לפעול. ידיים מתחילות לא צריכות להיות חזקות בעמדה האמצעית, אך אינך יכול לשחק בזבל מלא.

מיקום מאוחר – הנקודות הטובות ביותר בשולחן כאשר אתה זוכה לראות את רוב השולחן מתנהג לפניך. כאן תוכלו לפתוח את טווח הידיים שאתם משחקים.

לַחְצָן – המיקום הסופי בשולחן. השחקנים שישבו על הכפתור יזכו לראות את כל השחקנים האחרים פועלים לפניהם. אתה יכול לפתוח במגוון הידיים הרחב ביותר ממצב מאוחר.

ידיים מתחילות

עכשיו כשסיקרנו עמדה בואו נדבר על ידיים מתחילות. ככל שהיד הפותחת טובה יותר, כך הסיכויים שלך לזכות טובים יותר. כמה ידיים יהיו ניתנות למשחק מכל עמדה. אלה כוללים זוגות כיס גדולים כמו אסים, מלכים או מלכות. אתה יכול גם לשחק A-K ו- A-Q המותאמים מכל העמדות.

ידיים כמו זוגות אמצעיים, אסים מתאימים גדולים וכרטיסי פנים מתאימים הם ידיים שניתן לשחק קצת יותר במצב אמצעי או מאוחר. על כל הידיים האחרות, אתה צריך לשקול את עמדתך. להלן תרשים המפרק ידיים שאינן זוגות והאם עליכם לשחק בהן.

ידיים מתחילות של פוקר ביטקוין

באופן אידיאלי, אתה צריך לשחק רק בידיים חזקות במצב מוקדם, בידיים טובות במצב באמצע, ולשחק קלפים ספקולטיביים יותר במצב מאוחר. שחקני העמדה ששולטים בידיים מתחילות ביחס למיקום מצליחים בהרבה משחקנים סטנדרטיים.

אתרי פוקר הביטקוין הטובים ביותר

מדורג גבוה

מספר 1

פוקר הצתה

לוגו של Ignition Poker 300% בונוס התאמה עד $ 1000 300% בונוס התאמה עד $ 1000


  • מבחר משחקים נהדר

קרא סקירה שחק עכשיו

# 2

בובאדה

לוגו בובדה 100% בונוס עד 500 $ 100% בונוס עד 500 $

  • משחק מכובד

קרא סקירה שחק עכשיו

# 3

פוקר שחור צ’יפ

לוגו Black Chip Poker 200% בונוס עד 1000 $ 200% בונוס עד 1000 $

  • בונוסים נדיבים

קרא סקירה שחק עכשיו

# 4

BetOnline

לוגו BetOnline 100% בונוס קריפטו 100% בונוס קריפטו

  • 4 קריפטוסים התקבלו

קרא סקירה שחק עכשיו

# 5

אולם הקלפים של אמריקה

לוגו Cardroom של אמריקה 35% בונוס קריפטו 35% בונוס קריפטו

  • הרבה קריפטוסים התקבלו

קרא סקירה שחק עכשיו

משחק אגרסיבי לעומת פסיבי

כלל האצבע בפוקר הוא שפוקר אגרסיבי הוא זכייה בפוקר. עם זאת, זה לא אומר שאין זמן שבו אתה צריך לשחק בצורה פסיבית יותר. בואו נסתכל על שני סגנונות המשחק.

משחק פסיבי נחשב יותר לסגנון משחק שמרני או מסודר. שחקנים פסיביים לרוב לא ייקחו את היוזמה ברוב הידיים אלא אם כן יש להם אחזקה גדולה. בדרך כלל הם קוראים הרבה לפני הפלופ ועשויים לקרוא ידיים על הפלופ ומעבר לו. הם יהמרו רק כשיש להם את זה, מה שהופך אותם לחזויים מאוד.

משחק אגרסיבי הרבה פחות צפוי. שחקני פוקר תוקפניים בדרך כלל ירימו את הקופה כשהם יגיעו ליד. הם גם ימרו את הידיים בצורה אגרסיבית יותר על הפלופ ומחוצה לו. גם שחקני פוקר אגרסיביים יבלפו הרבה ויורידו סירים רבים ללא התמודדות.

ישנם מקרים בהם תרצה להשתמש בשני הסגנונות. באופן כללי, תרצה לשחק יותר מסוג פוקר אגרסיבי כדי לבנות צ’יפים ולשלוט בפעולת שולחנות הפוקר. עם זאת, אם יש לכם שחקני פוקר שמשחקים בתוקפנות יתר או משחקים יותר מדי ידיים, תוכלו לשחק בצורה פסיבית יותר וללכוד אותם כשאתם מרים אחזקות גדולות..

קריאת נגנים ותמונת שולחן

פוקר הוא לא רק לשחק את הקלפים שלך אלא גם לשחק את היריבים שלך. אתה יכול לקבל מידע רב על הידיים על סמך אופן הפעולה של השחקנים, איך הם מהמרים, ולפעמים איך הם לבושים. כשאתה מתיישב לשולחן פוקר, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות זה להתחיל לשנות את גודל היריבים שלך. תחשוב על עצמך כעל פרופיל של פוקר. אתה מנסה לפענח את סוג האסטרטגיה בה משתמש השחקן.

אתה יכול להתחיל לבדוק איך הם לבושים. האם הם מתלבשים יפה, או שהם מרושלים? שחקן לבוש יפה עשוי להיות שחקן פסיבי או שמרני יותר. מי שמתלבש בצורה גרועה עשוי להיות יותר בצד האגרסיבי. האם הם הביאו תרמיל גב לשולחן? אדם זה מבלה זמן רב בשולחנות הפוקר וככל הנראה מקצוען שאפתן. הרבה דברים קטנים שלא קשורים למשחק יכולים לעזור לך לפרופיל את השחקנים שלך.

ואז יש את המשחק עצמו. שים לב לאופן שבו השחקן מהמר, כיצד הם מטפלים בקלפים שלהם וכמה הם מדברים. האם הם מדברים יותר כשהם קדימה ביד? האם הם מהמרים פחות כשהם מאחור ויותר כשהם קדימה? אתה יכול ליצור תמונה של האסטרטגיה של השחקן מתוך התבוננות.

לדעת זאת, אתה יכול לעבוד על קביעת מה שמכונה תמונת שולחן ליד שולחן הפוקר. הדימוי שלך הוא מה שאחרים תופסים כסגנון המשחק שלך. אם אתה לא משחק הרבה ידיים ורק מציג מפלצות, אתה ייחשב לשחקן צמוד. אלה שמשחקים מספר ידיים בכל סיבוב רופפים יותר. לאחר שתבסס את התמונה שלך, תוכל להשתמש בה כדי לנסות ולהשפיע על המשחק. אם שיחקת צמוד, אתה יכול להתחיל לרוץ עוד כמה בלופים. אתה יכול להתחיל להמר על הידיים הגדולות שלך בצורה אגרסיבית עוד יותר ולקבל אקשן משחקנים שחושבים שאתה היגר-אגרסיבי.

טורניר נגד אסטרטגיית משחק מזומנים

חלק מהשחקנים מצטיינים במשחק בטורנירי פוקר, ואילו אחרים מצטיינים במשחקי פוקר במזומן. הסיבה לכך היא שהם שולטים באסטרטגיית פוקר הביטקוין המתאימה לשניהם.

טורנירי פוקר דורשים יותר אגרסיביות והסטת אסטרטגיות מאשר משחקי מזומנים. מטרת הטורנירים היא לרכוש את כל השבבים במשחק. בדרך כלל אינך יכול להתחדש לטורניר, ואפילו טורנירים המציעים כניסה מחדש יהפכו להקפאה בשלב מסוים. לעיתים קרובות הדבר מחייב ששחקנים יתאימו את סגנון המשחק שלהם בהתאם לתנאי הטבלה ולשלב הטורניר.

שחקנים שיכולים להתאים את המשחק שלהם באופן קבוע יצטיינו יותר בטורנירי פוקר. שחקנים פסיביים בדרך כלל יתקשו בעקביות להגיע לטבלת הגמר מכיוון שהם לא בונים מספיק צ’יפים כדי להישאר תחרותיים. לעתים קרובות הם צריכים להיות בר מזל מאוד כדי שיהיה עמוק.

משחקי מזומנים הם קצת שונים. במשחק מזומנים אתה משחק נגד אותה קבוצה של אנשים לתקופות ממושכות. המטרה שלך היא לזכות בכסף רב ככל שתוכל עד שתפסיק, תפסיק או שהמשחק יישבר. האסטרטגיה שלך מבוססת על השחקנים שעל השולחן, ולעתים קרובות אתה יכול להכתיב את תמונת השולחן שלך. שחקני פוקר אגרסיביים בדרך כלל יזכו ביותר משחקנים פסיביים, אך אסטרטגיה פסיבית יכולה לעבוד במצבים הנכונים.

במשחקי מזומנים תראו שחקנים מגיעים לסירים עם ידיים ספקולטיביות יותר מאשר בטורנירים. תוכלו לראות אותם מציירים לעתים קרובות יותר., גם אם הם לא צריכים. אתה תמיד יכול לבנות מחדש למשחק מזומנים. אתה לא יכול לעשות את זה בטורניר.

ערבב את ההימורים שלך

אלמנט חיוני באסטרטגיית הפוקר של ביטקוין הוא האופן שבו אתה מהמר. יש כמה אסכולות בנוגע לאופן ההימורים ליד שולחן הפוקר. הראשונה היא שעליכם לעמוד באסטרטגיית הימורים סטטית ולא לסטות ממנה. אסטרטגיה זו מכתיבה שאתה מבצע את אותם סוגי העלאות לפני הפלופ ומבצע הימורים לאחר הפלופ על בסיס אחוז מוגדר מהקופה.

אסטרטגיה זו יציבה אם אינך רוצה ששחקנים ינחש את אחזקותיך. אם אתה מהמר על אותה כמות שמחזיקה אוויר כמו שהיית עושה עם בית מלא, זה ישמור על יריביך לנחש. עם זאת, זה יהפוך מפתה מדי עבור חלק מהנגנים לנסות ולהפעיל אתכם.

אסטרטגיה חלופית היא לערבב באופן קבוע את האופן שבו אתה מתערב בידיים שלך. לדוגמה, אם אתה מפלף סט ביד אחת, אתה מהמר המשך של 25 אחוז מהקופה. בפעמים אחרות, אתה מהמר על גודל סיר. ובפעם אחרת, אתה יכול לבדוק את היד. כאשר אתה משנה את ההימורים שלך, זה שומר על השחקנים לנחש באמת מה יש לך והופך את המשחק שלך להרבה יותר קשה לפענוח.

שיפור אסטרטגיית פוקר הביטקוין שלך

פוקר הוא לא משחק שאפשר לשלוט בו תוך כמה דקות ואפילו לא כמה ימים. זה לוקח חודשים, ואפילו שנים של עבודה קשה, לימוד ומשחק פוקר מקוון כדי להיות בקיאים במשחק. לאלו שרק התחילו את דרכם, דאגו לשלוט בידיים פוקר ניתנות לשחק ומיומנויות בסיסיות ובינתיות אחרות. אתה יכול לעשות זאת על ידי בחירת חדר פוקר ראשון בביטקוין כדי להתחיל לתרגל את הכישורים החדשים שלך.

בבחירתכם מעשרות אתרי פוקר מקוון בביטקוין, חפשו אתרים המציעים מגוון רחב של משחקי מזומנים ופעולות בטורניר פוקר. אם אתה רוצה לשחק טורנירי פוקר, חפש אתרים עם ערבויות נדיבות. שחקני משחק מזומנים רוצים אתרים עם תנועה יציבה של מזומנים. בדרך זו, יש לך זרם קבוע של שחקנים חדשים.

לאחר מכן, בדוק את הבונוסים. האם אתה מקבל בונוס גדול בהרבה על הפקדה בביטקוין בחשבון בנק? האם יש מבצעים מקוונים שמתגמלים אותך על נאמנותך? האם הם מציעים תוכנית תגמולי שחקנים? באתרים שמציעים מבצעים נדיבים יש בדרך כלל תנועה טובה יותר מאלו שלא.

האם אתר הפוקר מקבל רק ביטקוין, או שמא הוא מקבל פיקדונות של אלטקוין? חלק מהאתרים קשורים לבורסות ביטקוין, בהן תוכלו לרכוש קריפטו לשימוש באתר. לבסוף, איך התמיכה שלהם? האם יש להם תמיכה בצ’אט חי, או שמא התמיכה מוגבלת לדוא”ל בלבד? אם אינך יכול לקבל עזרה כשאתה זקוק לה, מדוע לשחק שם?

לאחר שתקבל ניסיון בפוקר, שקול לנקוט בצעדים לשיפור אסטרטגיית הפוקר של ביטקוין. זה כולל הרשמה לאימון פוקר או אפילו העסקת מאמן. ישנם אתרים רבים ברשת שיעזרו לך לשפר את המשחק שלך בחינם או בתשלום. ללא קשר למסלול שתבחרו, המשיכו ללמוד. ככל שתלמד ותתאים את המשחק שלך יותר, כך תימשך זמן רב יותר בפוקר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map