banner
banner

היכן להשקיע בשנת 2020? חמש הכיוונים המובילים

היכן להשקיע כסף באופן מקוון או לא מקוון השנה, כיצד “לקנות זמן” ולקבל ריבית גם כשאתה לא עובד? היכן להשקיע בשנת 2020 על מנת לקבל הכנסה חודשית, כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, כמו גם כמה המלצות חשובות מאנשי מקצוע בנושא זה.

1. מטבעות קריפטוגרפיים

השקעה במטבעות קריפטוגרפיים היא המגמה החזקה ביותר בעולם במהלך 50 השנים האחרונות. כיום, אנשים רבים משווים נכס זה לזהב (הבהלה לזהב), ועל פי סקר, יותר מ -50% מהמשקיעים יעדיפו להשקיע בביטקוין במקום בזהב. יותר מ -76% מבעלי הקריפטו בטוחים בתחזיות הלווייתנים, שעלות הביטקוין בשנים הקרובות תגיע ל -250,000 דולר לכל BTC אחד..

יוצרי המטבעות הקריפטוגרפיים בעצמם ומשקיעים מיליארדרים רבים מכנים אותם בועה, אולם איש אינו יכול לעצור את צמיחתה. אפילו מדינות צריכות להסתגל למגמת המפולות ולפתח מטבעות משלהן על בסיס מערכת הביזור של בלוקצ’יין.

קשה לדבר על העתיד, אך כרגע אפילו סבתות יודעות על ביטקוין ומחיר הכסף החדש ממשיך לעלות. אם אינך רוצה לרכוש ארנקים אלקטרוניים, להתעמק במהות הטכנולוגיות החדשות, אם קשה לך, אתה יכול פשוט להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים שונים באמצעות מתווכי בורסה, מכיוון שהוא משתלם מאוד ואינו דורש הוצאות גדולות. בנוסף, מתווכים מציעים מינוף, מה שיגדיל את הרווח שלך.

בנוסף למתווכים, בשנת 2019 החלו להופיע פלטפורמות אוטומטיות לחלוטין המבוססות על רשתות עצביות. כלומר, ניתוח שיעורי המטבעות, התרשימים, ICO / IEO לא נעשה על ידי מתווכים, אלא על ידי בינה מלאכותית.

ראשית, בניגוד לאנשים, הסיכוי לשגיאת רשת עצבית נוטה לאפס.

שנית, רשת עצבית מבוססת בלוקצ’יין, בניגוד לסוחר, לא תוכל להטעות אתכם.

מקרה בוחן: bitsmax.ltd

הפלטפורמה היא פרי מוחו של המיליארדר האנגלי – דייוויד הרדינג.

יתכן שלא תבינו מטבעות קריפטוגרפיים לחלוטין, פשוט הפקידו וקבלו מ -2 עד 5% ליום במצב פסיבי זה! מסכים, שהפקדות בנקאיות על רקע הכנסות כאלה נראות מגוחכות.

הפלטפורמה לא הופיעה לפני זמן רב, עם זאת, יותר מ -300,000 $ כבר הושקעו בפלטפורמה והסכום מתרבה כל יום. זה לא מפתיע, כי כולם רוצים לקבל הכנסה פסיבית עם ריבית כזו, ולהשקיע בכיוון הכי מבטיח.

הפלטפורמה מתפתחת וכל יום מספר המטבעות הקריפטוגרפיים ומערכות התשלום המקובלים גדל. החברה גם עושה שימוש יעיל בשיווק רשת כדי למשוך משקיעים, כלומר, אתה יכול להרוויח כסף בפלטפורמה גם בלי להשקיע כסף, אלא רק על ידי הזמנת חברים. היתרון של הפלטפורמה הוא שמגבלת ההשקעה מוגבלת ל 50,000 $ בלבד, אם כי ניתן לפתוח חוזים כמה שתרצו, כמו גם כל תושב על פני כדור הארץ יכול להשקיע בפלטפורמה. כמו כן, בניגוד לפלטפורמות אחרות, אינך מקבל כסף בסוף תקופת ההשקעה, אלא מקבל צבירה מדי יום למשך שנה ותוכל למשוך מיד כסף או להשקיע מחדש.

2. ניירות ערך

ניירות ערך הם זה מכבר מקור נפוץ להשקעות. אנשים רבים חולמים להיות בעלים משותפים של אפל, מיקרוסופט או גזפרום, מה שמאפשר להם להקים את שוק המניות. מספיק לקנות מניה של אחת מהחברות הללו, וכבר אתה מחזיק בחלק קטן ממנה ומקבל מכך דיבידנדים. במקרה של עליית ערך המניות, ניתן למכור אותן ולרשום רווח טוב.

כל אחד יכול להשקיע במניות רווחיות. אלגוריתם הפעולות הוא פשוט (לא מסובך יותר מקניית משחת שיניים בחנות), ואחרי תריסר פעולות, כל אחד יתמצא בקלות בעסקאות בשוק המניות. לדוגמה, שקול את מניות אמזון:

בשנה האחרונה ניירות ערך הוסיפו כמעט 100% מחיר, ודינמיקה כזו אינה שנה ראשונה. אם נראה לכם שזה מקרה בודד, אז הסתכלו על טסלה, גוגל וחברות ידועות אחרות.

3. קרנות סיכון

השקעה בפרויקטים של סיכון היא רווחית ביותר, אך גם מסוכנת מאוד. ראשית נציין כי קרן סיכון הינה פרויקט השקעה שמטרתו להכניס חידושים לסטארט-אפים או ארגונים קיימים.

תוכנית העבודה של קרנות סיכון: אנשים יכולים להיות משתתפים ומשקיעים, כמו גם חברות ומבנים בנקאיים; השקעות נעשות לא רק בכסף, אלא גם כהתחייבויות (חובה להשקיע סכום כסף כאשר יהיה צורך בכך); חלק מהכספים תורמים גם על ידי מייסדי קרן סיכון; ואז הקרן מחלקת כסף לחברות הכלולות בתיק ומפתחת אותם לאורך התקופה הנקובה, בדרך כלל 5-10 שנים.

4. נדל”ן

אולי הדרך המסורתית ביותר לייצר הכנסה היא רכישת נדל”ן. קשה מאוד לייחד משהו חדש בתחום זה. עם זאת, נציין את עיקרי הדברים, למשל, הכנסות מקרקעין יכולות להיות משני סוגים: תשלומי שכירות; מכירה חוזרת של אובייקט נדל”ן בעלות גבוהה יותר. הנפוצה ביותר היא האופציה הראשונה. אנשים רבים קונים דירות ומשכירים אותן על מנת לקבל תשלומים יציבים.

אפשר לרכוש לא רק מגורים, אלא גם מתקנים מסחריים. האחרונים הם בסדר גודל יקר יותר מדירות ודורשים גישה מיוחדת לבחירה, מכיוון שהם מיועדים לעסקים. לרוב, אפשרות כזו מתאימה לאנשים שלא רוצים להגדיל מאוד את ההון שלהם, אלא פשוט לחסוך אותו, מכיוון שדירה תמורת 40 אלף דולר (מחוץ להון) יכולה להביא 200 דולר לחודש, ואילו בשוק זה, סכום יכול להביא פי 10 יותר ועם ניהול אמון בשוק מט”ח, זה יכול אפילו להשתלם בעוד שנה.

הבעיה העיקרית להשקעה בנדל”ן היא ההון ההתחלתי, הוא אמור להיות גדול למדי. לדוגמה, עבור נדל”ן מסחרי במוסקבה, העלות הממוצעת של 1 ריבוע. M. הוא 407,700 רובל (על פי פרויקט המחקר Domofond.ru). בהתחשב בכך שהאובייקט הסטנדרטי יהיה בשטח של כ- 100 מ”ר. מ ‘, תצטרך סכום של מיליון דולר. הכנסה פוטנציאלית מהשקעות בנדל”ן: משכר דירה – למתקנים מסחריים תהיה כ- 10-15% לשנה, ולמגורים היא תהיה כ- 5-8%.

מכירה חוזרת – בקניית בניין חדש הוא עשוי להגיע ל-30-40%, באופן כללי, לכל החפצים, העלייה השנתית היא כ5-10%.

5. סטארט-אפים

חברות הזנק כבר מזמן היו במרכז תשומת לב להשקעות. כיוון זה יכול להביא רווח גדול למדי לאורך זמן, כפי שמעידים סיפורים על פייסבוק, מיקרוסופט ואחרים. המשקיעים שלהם, לאחר תריסר שנים, הרוויחו אלפי אחוזים.

אם אתה חושב שהנפקה של סטארט-אפ בבורסה היא הזדמנות טובה להשקיע סכום כסף קטן, ייתכן שאתה טועה.

ראשית, הנפקה כבר פירושה תזרים מזומנים גבוה מאוד בחברה, מה שאומר שאתה צריך להשקיע בסטארט-אפים לפני הנפקה, בשלב מאוד מוקדם..

שנית, הנפקה אינה מתחייבת לצמיחת מניות, נהפוך הוא, בשנה הראשונה לאחר הנפקה, ברוב החברות, המניות יורדות במחיר.

הסכום שניתן להרוויח בסטארטאפים הוא במאות, ולעיתים באלפי אחוזים. מצד שני, השקעה בחברות צעירות היא מסוכנת, שכן יתכן והן לא יצליחו בסופו של דבר ויגרמו להפסד.

השקעה בחברות סטארט-אפ היא הטובה ביותר בבורסות לפי נושאים:

https://www.crowdcube.com 

https://www.indiegogo.com

https://circleup.com

סיכום

בכל שנה יש יותר ויותר כיוונים להשקעה.

כל משקיע, אם הוא רוצה להרוויח ולהיות מקצוען, חייב להקפיד על מספר כללים פשוטים – פיזור, חישוב סיכונים ואחרים. עם כל אלה, אל תזניחו את ההמלצות והעצות של משקיעים מצליחים שכבר הוכיחו את כישוריהם בפועל.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me