חמשת האסימונים המובילים להימור 2020

כל תחום המטבעות הקריפטוגרפיים מתחדש עם מושגים חדשים המאפשרים גישה טובה יותר למטבעות קריפטוגרפיים. יתר על כן, מושגים אלה מאפשרים למשתמשים להשיג רווחים מרביים מנכסי הקריפטו שלהם. בעוד שדה-פי וחקלאות תשואה הם אחד מהם, מושג נוסף שהפך פופולרי הוא ההימור של מטבעות קריפטוגרפיים שונים. 

ההימור הוא מושג הרלוונטי לרשתות הבלוקצ’יין Proof of Stake (PoS) ומאפשר דרך להרוויח הכנסה פסיבית במטבעות קריפטוגרפיים. במאמר זה אנו בוחנים את יסודות ההימור, מהו הימור מטבע ואילו המטבעות הטובים ביותר להימצא בשנת 2020. 

מה זה הימור?

השקעה במטבעות קריפטוגרפיים היא מנגנון שבו משתמשי הקריפטו נועלים את מטבעותיהם למשך זמן מסוים. בתמורה, משתמשים מקבלים תגמולים בצורה של אסימון קריפטוגרפי. בדומה לאופן שבו בנקים נותנים לך אחוז ריבית בגין נעילת הכספים שלך בחשבון הבנק שלהם. 

תהליך הימור זה מאפשר פעולות ברשת בלוקצ’יין. זה מבוצע כדי לתמוך ברשתות הבלוקצ’יין Proof of Stake (PoS). עם הוכחת עבודה (PoW), רשתות חסימות כמו ביטקוין, מושג מנגנון קונצנזוס של עסקה באמצעות כרייה. עם זאת, רשתות PoW דורשות כוח חישוב ניכר ובכך מגבילות את גורם ההרחבה. 

לעומת זאת, מנגנון הוכחת ההימור בוחר מאמת ספציפי על מנת להקל על הסכמה ולאמת את החסימה. ברוב המקרים, המשתמש המחזיק במטבעות המרביים של הבלוקצ’יין המסוים נבחר לאימות. בעוד שמנגנון ה- PoS מפחית את גורם הביזור בהשוואה למנגנון ה- PoW, הוא מאפשר יכולת חישוב נמוכה יותר וקנה מידה טוב יותר.. 

משתמשים נועלים כספים כדי להקל על הפעולה של בלוקצ’יין PoS. בתמורה להימור הצפנה, המשתמשים מקבלים אסימונים בתשלום של רשת הבלוקצ’יין בהתאמה. תשואת הריבית בתמורה לנעילת אסימוני הצפנה שלך הפכה את הרעיון לפופולרי במיוחד בתקופה האחרונה.

המטבעות הטובים ביותר

במהלך השנים, רשימת מטבעות הוכחת ההימור עלתה משמעותית בשל העלייה בפופולריות של תפיסת ההימור. בואו נסתכל על כמה מטבעות ה- PoS הטובות ביותר שקיימות בשנת 2020. 

אסימון עכשיו (עכשיו)

אסימון עכשיו הוא נכס דיגיטלי מקומי של אחת מהבורסות הבולטות של קריפטוגרפים ChangeNOW. האסימון מאפשר למשתמשים לגשת למספר עצום של מוצרים פנימיים הזמינים במערכת האקולוגית NOW. במהלך השנים, עם הפופולריות הגוברת ואימוץ המוצרים שלה, חלה עליית ערך משמעותית של אסימון ה- NOW. 

הפלטפורמה מאפשרת כעת למשתמשים להמר על המטבע הקריפטוגרפי שלה ולקבל תגמולים שנתיים בהתאם למשך הזמן שתוקד באסימון NOW. ככל שאתה ממקד את האסימון שלו, כך תגדל התגמול שלך. משתמש יכול להתחיל עם עד 10 אסימונים של NOW ולהקפיא את העסקה עם ה- סיפק כלים: מקפיא האסימונים של BEPTools או מנגנון ההימור של ארנק השומר. לאחר מכן, הפרוטוקול שלו יחשב באופן אוטומטי ויניב תגמול על בסיס שבועי. הערכת שווי אסימון NOW, חסמים נמוכים יותר להימור, אחוז ריבית גדול יותר ותגמולים שבועיים הם הסיבות שזו אחת ההוכחות העיקריות למטבעות ההימור ברשימת המטבעות ההימורים שלנו.. 

Teos (XTZ)

הבא ברשימת המטבעות שלנו טזוס, רשת בלוקצ’יין הפועלת על מנגנון הוכחת ההימור. היא רשמה את תהליך הממשל הגלום בה בכך שהיא מאפשרת לבעלי העניין להצביע על שינויים ברשת. 


אסימון המטבעות המקורי של Tezos הוא XTZ. משתמשים מרוויחים אסימון XTZ באמצעות הימור, המכונה ‘אפייה’ ברשת הבלוקצ’יין המסוימת הזו. האופים מאשרים עסקאות ומאמתים חסימות לקבלת אסימון XTZ בתמורה. ככל שאותו בעל XTZ מחזיק יותר אסימון, לאחר מכן יש להם אמירה על הממשל ברשת על רשת טזוס. XTZ הפך גם לאחד המטבעות הפופולאריים המיועדים לאצילות מאמתים. המאמתים לוקחים את האחריות לאישור עסקאות ולהטלת אסימון ה- XTZ. בתמורה הם גובים תשלום עבור ביצוע פעולות. Staking Tezos מתגמל משתמשים בתשואה שנתית של 5-6%. 

קוסמוס (ATOM)

רשת בלוקצ’יין נוספת ברשימת מטבעות ההוכחה שלנו קוֹסמוֹס. זו פלטפורמה המאפשרת פיתוח של יישומי בלוקצ’יין שונים ומאפשרת יכולת פעולה הדדית בין רשתות שונות. הושק בשנת 2019, קוסמוס מתפקד על פרוטוקול Tendermint ומשלב את מנגנון ה- PoS. 

ניתן להרוויח ATOM של קוסמוס באמצעות הימור המטבע. משתמשים יכולים לגשת לקוסמוס באמצעות האצלה או הפעלת צומת מאמת. במקרה של האצלה, אתה מאציל את האחריות לצומת מאמת שמונח על חשבונך. בתמורה, צומת האימות גובה אחוז מסוים עבור ביצוע שירותים. משתמשים שמריצים צומת מאמת או משלחת יכולים להרוויח תשואות שנתיות בכל מקום שבין 8-10%. 

הוכרז (DCR)

הושק בשנת 2016, הוכרז מבוסס על מודל ייחודי המשלב גם הוכחת עבודה (PoW) וגם Proof of Stake (PoS). המנגנון ההיברידי מאפשר אבטחה טובה יותר עם ביזור PoW ומאפשר ממשל ברשת על ידי PoS. 

באמצעות PoW, כורים יכולים לקחת חלק גם בפרוטוקול של Decred כטיפול ועיבוד עסקאות. באמצעות PoS, משתמשים יכולים להניח את אסימוני ה- DCR הקיימים שלהם, אשר יכולים לשמש גם להצעות ממשל ברשת. כורי PoW מקבלים 60% מתגמולי החסימה ואילו בעלי PoS מקבלים 30%. משתמשים יכולים להשתתף ברשת הבלוקצ’יין באמצעות הצבעה או באמצעות האצלה. בעלי אינטרסים יכולים להאציל את כוח האימות ל- stakepool. התשואות השנתיות להימור אסימון DCR עומדות כיום על כ -6%, אך המשתמשים צריכים להשקיע מינימום של 138 אסימונים של DCR.. 

אלגורנד (ALGO)

אלגורנד הינה רשת בלוקצ’יין הפותרת את הבעיות הקרובות העומדות בפני המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין של מדרגיות, אבטחה וביזור. רשת הבלוקצ’יין עובדת על מנגנון Pure Proof of Stake (PPoS). 

משתמשים יכולים לגשת לאסימון הקריפטו המקורי של אלגורנד ALGO באמצעות הימור. שלא כמו הדוגמאות הקודמות שלנו, רשת זו אינה מקלה על האצלה לצמתים אחרים. לפיכך, הוא מאפשר ביזור מכיוון שהוא מבטל את האפשרות של מערכת משתמשים המחזיקה בכוח הצבעה מרבי. יש בה תהליך פשוט יחסית להימור. משתמשים צריכים להחזיק אסימון קריפטוגרפי של ALGO בארנק שאינו משמורן. החזקת מינימום 1 ALGO תאפשר למשתמשים באופן אוטומטי להרוויח תגמולים באמצעות הימור. נכון לעכשיו, פרס שנתי של 5-6% מושג על ידי הטלת אסימון קריפטוגרפי זה. 

הערות אחרונות

תעשיית הקריפטוגרפים מתחדשת בשיטות חדשות לגישה להכנסות במטבעות קריפטוגרפיים. ההימור הוא אחד מהם. ברשימת רשימת המטבעות המובילים שלנו סקרנו את מערכות הבלוקצ’יין ואת המטבעות הבאים שלהם. בנוסף, בדקנו גם את תשואות התשואה השנתיות שמשתמש יכול לצפות מהנחת אסימונים שונים. מטבעות קריפטוגרפיים אלה הם אחת ההוכחות הטובות ביותר למטבעות יתד בשנת 2020 ומאפשרים הכנסה פסיבית בתעשיית הקריפטו.

הצהרת אחריות: זה פוסט בתשלום, ואין להתייחס אליו כאל חדשות / עצה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map