יציב + 30% חודשי עם FBC13 – ראיון עם מנכ”ל קרן FBC

היום שוחח הכתב שלנו באמצעות ועידת וידיאו עם אדם ששינה את עולם הניתוחים הפיננסיים. לאתר שלנו יש הזדמנות ייחודית לערוך ראיון קצר עם אחד האנשים הסודיים ביותר של זמננו, שרבים משווים לסאטושי נקאמוטו – מייקל היל, בוגר אוקספורד, תואר שני בכלכלה ואחד מיוצרי האלגוריתם FBC13 וה- קרן FBC.

כתב: היי, מייקל, תודה שפגשת אותנו, אנא ספר לנו איך הגעת לרעיון של אלגוריתם כזה? איך אנשים בכלל באים עם משהו כזה?

מייקל היל: אתה מוזמן. הבעיה היא שאנשים רק נוטים לראות הצלחה, אבל כל הכישלונות והמאמצים הבל הבלים תמיד נותרים מעיניהם. אתה מעריץ את האלגוריתם שלנו, אך רק מעטים אנשים שמים לב לעובדה שלקח לנו 8 שנים לפתח אותו. בתחילה עבדנו על פרויקטים אחרים ולאחר נסיגה עברנו ליצור את האלגוריתם.

כתב: מה היה הרעיון המקורי?

מייקל היל: בהתחלה ניסינו ללמד בינה מלאכותית לחזות באופן עצמאי את עלות המניות, חומרי הגלם, עלות המטבעות הקריפטוגרפיים כשהם הופיעו, אך לאחר ניסיונות לא מוצלחים רבים הבנו שאנחנו לא יכולים ללמד את הרשת העצבית. באותה תקופה היא ניתחה 947 משתנים, אך זה לא הספיק. ההצלחה הייתה בערך 4 מתוך 10 פעמים, מה שברור שלא הספיק. לעתים קרובות לרשת העצבים פשוט לא היה זמן לנתח את המצב, והיא כבר השתנתה באופן דרמטי. לאחר מכן עברנו לרעיון ליצור אלגוריתם. היו 12 גרסאות לא מוצלחות, ורק FBC13 הפכה למוצלחת למדי. אגב, ל- FBC12 היו 8 תחזיות מוצלחות מתוך 10, וזה גם לא רע.

כתב: זה מדהים, מייקל, אתה עובד על הרעיון הזה 8 שנים ולא נסגת. השראה נהדרת עבור אנשים רבים. אנא, תגיד לי, עד כמה שאני מבין, אתה איש עשיר מאוד עכשיו. האלגוריתם שלך הוא אוצר אמיתי, אם יורשה לי לומר זאת. תגיד לי, למה אתה משתף את האוצר הזה עם אנשים אחרים? מדוע יצרת פלטפורמת השקעה?

מייקל היל: קשה לך להאמין, אבל זה נדוש מאוד. אני רק רוצה לעזור לאנשים, לא משנה איפה הם נמצאים, מה הם עושים, באלוהים הם מאמינים, באיזה צבע העור שלהם, זה לא משנה. אני בטוח שרשת החסימה והמטבעות הקריפטוגרפיים ישנו את העולם הזה. זו תהיה אוטופיה של ממש, שבה המשאבים הגלובליים לא יתרכזו בידי 1% מהאוכלוסייה, אלא יהיו זמינים לכל אחד. אני מאמין בזה ואעשה הכל כדי להפוך את זה לאמיתי.

כתב: אם אתה אומר את האמת, זה ראוי לשבח.

מייקל היל: זה נכון.

כתב: אני לא מפקפק בזה, כי אני גם משקיע בפלטפורמה שלך (צוחק). ספר לנו, כיצד השתנו חייך לאחר המצאת האלגוריתם?

מייקל היל: כמעט שום דבר לא השתנה, אני לא מאלה שאוהבים יאכטות, מטוסים פרטיים, קוויאר שחור ותענוגות אחרים בחיי המיליארדר. אני אדם צנוע למדי, אני תורם כמעט את כל כספי לצדקה. עכשיו אני גם עוזר לאלה שנלחמים נגד וירוס הכלילי.

כתב: אתה פשוט צנוע (מחייך). הקוראים שלנו תוהים כל הזמן: אילו ערבויות החברה שלך מעניקה? אתה יודע, כולם מודאגים מתיק ההשקעות, במיוחד עכשיו.

מייקל היל: ראשית, הערבות החשובה ביותר היא האלגוריתם שלנו, ששימש לחישוב עשרות אלפי פעולות, ושיעור ההצלחה הממוצע הוא 97.6%. הערבות השנייה היא קרן ביטוח, מכיוון שלמעשה כל הפיקדונות של כל משקיע מבוטחים. גם במקרה של נסיבות בלתי צפויות כל אחד יקבל לפחות את הכסף שלו. ושלישית, המוניטין, גם שלי וגם של החברה. אני לא רואה סיבה לפקפק בזה.

כתב: דמיין שהקורא לא יודע כלום עליך, ושומע על הפלטפורמה והאלגוריתם שלך בפעם הראשונה. אתה יכול בבקשה לספר לנו בקצרה איך זה עובד?


מייקל היל: זה פשוט מאוד, המשקיע נרשם בפלטפורמה שלנו, מבצע הפקדה, בוחר אחד מ -5 שיעורי בהתבסס על סכום ההשקעה וההכנסה הרצויה ומתחיל לקבל צבירות יומיות, החוזה תקף לשנה. שוב, לא משנה איפה הוא נמצא ומה הוא עושה. נכון לעכשיו, רק הגרסה האנגלית זמינה, אך אנו כבר עובדים על תרגומה לשמונה שפות ופיתוח אפליקציה לנייד לנוחיות המשתמש.

כתב: הבנתי את זה ביום, אגב. זה באמת פשוט. חברי ממערכת המערכת ביקש ממני לשאול את השאלה הזו: להבנתו, זמן קצר לאחר המצאת העולם זה ישתנה באופן דרמטי, כולם יתחילו לחפש אחר האלגוריתם שלך, הם ינסו להשיג אותו, ממשלות של מדינות שונות היו הופכות להיות מתעניין בך, וכן הלאה. תגיד לי, למה שום דבר לא השתנה, ונראה שאף אחד אפילו לא שם לב לזה? 

מייקל היל: זו שאלה טובה. אני חושב שהעניין כאן הוא שקודם כל האלגוריתם עצמו, למרות שהוא נקרא אלגוריתם, אינו הנוסחה הסודית של קציצות הקראבי של מר קראבס, שפלנקטון ניסה לגנוב בסרט המצויר של בוב ספוג. אתה לא יכול פשוט למצוא אותו ולהשתמש בו למטרות שלך, הכל הרבה יותר מסובך. הסיבה השנייה, אני חושב, היא שחלק מהאנשים שאליהם אני אפילו מסביר את עקרון הפעולה באופן אישי, לא יכולים להבין את זה ולא מאמינים שדברים כאלה אכן קיימים. אפילו עמיתי לשעבר באוקספורד היו סקפטיים לגבי FBC13 עד שראו זאת במו עיניהם. ושלישית, כעת תשומת הלב של הציבור מתמקדת במשהו אחר, והמילה הזו נשמעת בכל החדשות. אני חושב שאתה יודע למה אני מתכוון. (מחייך)

כתב: אכן, כל שדה המידע מלא בו. ספר לנו על התוכניות שלך לעתיד, מה הלאה?

מייקל היל: עזרה לאנשים היא בראש סדר העדיפויות ברגע זה. בשבוע שעבר, קרן הצדקה שלנו הזמינה 2 מיליון מסכות לבתי חולים. אנו מתכננים להשקיע גם בחברות תרופות ולקנות חיסון. כעת אנו נותנים כמעט רבע מהכנסותינו מפעולות מניות לצדקה.

כתב: זה ראוי לשבח. שמתי לב שאנשים מפורסמים רבים החלו לעזור במאבק נגד COVID-19, אלה חדשות טובות. שאלה אחרונה, קראתי לאחרונה בחדשות שהקרן שלך השקיעה ב- VectraCoin. ככל הידוע לי, רכשת עד 20% מהמטבעות. ספר לנו מדוע VectraCoin ספציפית ובאיזו תדירות משקיעה הקרן שלך בפרויקטים כאלה?

מייקל היל: אנחנו משקיעים כל הזמן בפרויקטים חדשים. כולם יודעים על ההצלחה האדירה שלנו בהשקעה במגזר Defi, הרווחנו למשקיעים שלנו צמיחה של מאות אחוזים בחצי השנה האחרונה. למה ווקטרה? אני חושב שתבין בעוד כמה שנים (חיוכים).

כתב: תודה רבה לענות על שאלותי, אני מאחל לחברתך צמיחה ושגשוג, אתה עושה עבודה טובה, שוב תודה!

מייקל היל: תודה, היה נחמד לדבר איתך.

זהו מאמר ראיון בתשלום. בצע מחקר משלך הקשור לחברה המקודמת או לכל אחת משלוחותיה או שירותיה המוזכרים במאמר. Coingape.com אינה אחראית לכל נזק או אובדן שלך.

הצהרת אחריות התוכן המוצג עשוי לכלול את דעתו האישית של הכותב ובכפוף לתנאי השוק. בצע את מחקר השוק שלך לפני שתשקיע במטבעות קריפטוגרפיים. הכותב או הפרסום אינם נושאים באחריות כלשהי להפסדך הכספי האישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map