פאניקה פנדמית: 5 דרכים סוחרי ביטקוין יכולים להימנע מסיכון ולהישאר רווחיים עם PrimeXBT

אין מנוס מהעובדה שהתפרצות ה- COVID-19 השפיעה כמעט על כל היבט בחיי היום יום בעולם. מתנועות של אנשים למפגשים החברתיים שלהם, למאמץ על בתי חולים ואפילו על השווקים העולמיים – שום דבר לא היה חסין למשבר, אפילו לא ביטקוין. 

התפרצות ה- COVID-19 אולי אפילו עוררה מיתון עולמי, והחזירה את שוק המניות שעשה ביצועים טובים בעבר כמה שנים טובות.. 

עם זאת, למרות שהם מזעזעים ומהירים, הסוחרים צריכים לשים לב למה משמעותה של התפרצות COVID-19 לשווקים.. 

הפחד ואי הוודאות שמגיעים עם מיתון גורמים לשווקים תנודתיים מאוד שהם הזדמנות מושלמת עבור סוחרים להרוויח.

אם סוחרים עוקבים אחר חמש הנקודות הבאות בנוגע לאופן הפעולה בזמן מצוקה בשוק, הם יראו במהרה שזה לא הכל אפלוליות ואבדון, ולמעשה זה יכול להיות סיכוי לכל החיים.. 

1) פעל חכם

בעוד העולם נבהל מהירידה החמורה בערך של מספר נכסים שונים, ומבקש למכור ולקחת כמה שיותר רווח, יש מספיק הזדמנות לפדות נכסים זולים.. 

זו תקופה קשה להיכנס לשווקים בגלל פחד כה קיצוני שנגרם על ידי COVID-19. אך כפי שציטוט המפורסם של אחד הסוחרים המצליחים ביותר בעולם, וורן באפט, אומר:

“היו פוחדים כשאחרים חמדנים וחמדנים כאשר אחרים פוחדים.”

זמנים מפחדים לעולם לא נמשכים, והמשקיעים החכמים הם אלה שמסוגלים להשיג רווחים כאשר הדברים מתחילים להסתובב כיוון שהיו אמיצים מספיק כדי לפעול מוקדם ולזמן שהחלפת השוק בצורה מושלמת. 

כרגע ישנם מספר נכסים במצוקה רבה. הנפט נמצא בעיצומה של מלחמת מחירים, והוא מספק יתר על המידה. 

כמובן, המניות ומדדי השוק בירידות, אך לרוב מדובר בנכסים בעלי ביצועים גבוהים וברגע שהשפעת הנגיף פוחתת, הם בהחלט עולים, וכך גם לגבי מטבעות זרים.. 

2) יש את הכלים הנכונים למסחר כדי להרוויח

כמובן, ההבנה שבעת הפניקה הזו יש הזדמנויות להיעשות היא דבר אחד, אך הסוחרים צריכים להיות מצוידים בכלים הנכונים כדי לסחור ביעילות וביעילות כדי להפיק את המרב מהתקופות הנדירות הללו בשווקים.. 


הנושא הוא, במיוחד בשווקים מתפתחים יותר כמו של ביטקוין, שזמני פאניקה יכולים להוביל לפעולות מוזרות. בורסות ביטקוין הראו שהן לעיתים קרובות לא מספיק חזקות, או מנוסות מספיק, כדי להתמודד עם תנודתיות כה קיצונית וזה מוביל להשבתה – אפילו פריצות ונושאים המשפיעים על כספי הלקוח, וסיכוייהן לסחור. 

בתקופה כזו, חובה שהמשתמשים יחפשו פלטפורמות מסחר מבוססות ומכובדות שלא רק מציעות ביטחון ושקט נפשי, אלא גם כלי מסחר ונכסים רבים ושונים כדי לשרת בצורה הטובה ביותר משתמשים המעוניינים לסחור חכם.. 

עד לכאן, PrimeXBT היא פלטפורמה כזו שלוקחת עשרות שנות ניסיון בשוק מסורתי ומיישמת אותה על הטכנולוגיה החדשנית והחדשנות סביב תעשיית הקריפטו. PrimeXBT מציע לסוחרים את הכלים שאליהם ציפו אנשי המקצוע, כגון היכולת לתפוס עמדות ארוכות וקצרות, או מינוף של עד פי 1000 על פני מט”ח, סחורות, מדדי מניות ומטבעות קריפטוגרפיים..

הפלטפורמה עטורת הפרסים של ADVFN מספקת מנוע סחר אמין עם זמן פעולה עד 99.9%, וכוללת דרכים להפחתת הסיכון ולחיזוק הרווחיות ומודה בתנודתיות שוברת השיאים..

יתר על כן, הפלטפורמה מתגמלת את הסוחרים הפעילים ביותר, תוך לקיחת עמדות מרובות על פני מגוון נכסים, על ידי הצעת מערכת הנחות עמלה מתקדמת. ועם כל כך הרבה נכסים סוחרים יכולים לבנות תיק מגוון מגוון כדי לצמצם עוד יותר את הסיכון ולמקסם את פוטנציאל הרווח. 

בעוד שחלקם עשויים להעדיף מתווכים מסורתיים כגון Saxo Bank, אלה המחפשים חוויה חזקה וחדשנית יותר צריכים לא לחפש רחוק יותר מפלטפורמת המסחר PrimeXBT..

3) ניתוח ההיסטוריה

חלק מלהתנהל חכם ולהתחמש בכלים הנכונים להצלחה כולל גם הסתכלות אחורה על ההיסטוריה של סיטואציות דומות בהן השווקים בהכרח יצאו ויצאו חזקים יותר. התפרצות ה- COVID-19 אולי נראית כמו אירוע חסר תקדים, ובמובנים רבים זה כן, אבל היו בעבר מגפות עולמיות, והשווקים עסקו בהם בעבר. 

אחת המגפות הקטלניות ביותר שראה העולם מאז ומעולם הייתה השפעת הספרדית בראשית המאה ה -20. אבל כשמסתכלים אחורה איך זה התנהל, ואיך השווקים הגיבו, יש כבר עדויות להקבלות שאפשר להסיק, ומקרה להתאוששות בשוק.. 

תומאס הייז של גרייט היל קפיטל עשה כמה תחקירים לגבי אופן התנהלות השווקים במגפת השפעת הספרדית, והבחין בכמה קווי מגמה מעניינים. לדברי הייז, השווקים התחילו להתאושש לפני שהמפגע הגרוע ביותר בשפעת ספרד, וזה יכול להיות המקרה גם עבור COVID-19.. 

“אז אמנם הגרוע מכול מבחינת השפעת הספרדית בדצמבר 1917, הגרוע ביותר נעשה בשוק המניות לאחר הירידה של 33%”, כתב הייז. “ההבדל כעת הוא שיש לנו רפואה, שיטות וניסיון טובים יותר למתן את התוצאה. השוק כבר הוזיל כאבים רבים על בסיס הצניחה הנוכחית שלו, “אמר. “יהיה מהיר באותה מידה להוזיל התאוששות ברגע שההלם הראשוני יירד.”

בנוסף, למרות שאנו עשויים להתמודד עם מיתון אחר, עדיין כדאי לעשות מחקר על ההשפעה של המיתון על התוצר מכיוון שיש אינדיקציות לכך שההשפעה עשויה להיות לא רעה כפי שרבים מדמיינים, ורוב המגפות רואות רק שההשפעה שלהן נמשכת מקסימום שני רבעים. 

בעבר, בכל פעם שהיה להיט גדול בשווקים עקב אירוע ברבור שחור כמו מגיפה, תמיד הייתה התאוששות בצורת וי. סמן היסטורי זה אמור להראות לסוחרים שהזמן הטוב ביותר לסחור הוא בתחתית ה- V, שעל פי הדוגמה של שפעת ספרדית, עשוי להיות לפני שנגמר הגרוע ביותר.. 

4) שמור על קור רוח

כמובן שבתקופות אלה של פחד ואי וודאות, יהיו הזדמנויות, אך גם פוטנציאל לסיכון מוגבר עקב רמות תנודתיות גבוהות יותר. ראינו את התנודתיות בשוק הביטקוין הן כלפי מעלה והן כלפי מטה, ואפילו הנכסים הרגועים בדרך כלל נעים יותר ממה שהם רגילים.

בתקופות כאלה חובה לעמוד באסטרטגיות ניהול הסיכונים שלך ולא לתת לרגש, פחד או חמדנות להכתיב את אופן המסחר שלך. קיום תוכנית מסחר היא שלב ראשון עבור כל סוחר טוב, אך חובה כזו לזמנים כאלה היא חובה. כדאי אפילו לעדכן את התוכנית שלך כדי שתוכל לעמוד בה בקפדנות.

אסטרטגיות זהירות אחרות צריכות להיות קיימות, במיוחד כדי להקל על הפסדים ופירוקים גדולים, להשתמש בכלים כמו עמדות הפסד ולקחת רווחים במקום בו הם מוצעים. תאוות בצע טובה בזמן של פחד, כמו שאומר מזנון, אבל אל תתנו לחמדנות לעקוף אתכם ולהשאיר אתכם חסרים סיכויים ולהפסיד בגדול. 

PrimeXBT מספק לסוחרים כלי תרשים מובנים לתכנון קפדני של אסטרטגיות מסחר לפני נקיטת עמדה. שילוב של מינוף והזמנות עצירה שהוצבו בקפידה יכול להבטיח ששום סחר אינו מסוכן מדי בשום מצב.

המפתח במסחר בשלב זה הוא היצמדות לאסטרטגיה מתוכננת, ואסטרטגיה זו תשמור על ראשך קריר ותבטיח לך להרוויח כסף, וכן תחסוך כסף בזמן שיש הרבה הפסדים.

5) הישאר בטוח. שפר מיומנויות

ראוי גם להזכיר כי התפרצות COVID-19 זו מהווה סיכוי אמיתי להרוויח קצת כסף אם תעקוב אחר הטיפים שלעיל ותתחכם בהזדמנויות ובפלטפורמה שתבחר, אך זהו גם זמן קריטי ברחבי העולם לבריאות ובטיחות. . העולם התבקש להישאר בבית ולעצור את התפשטות הנגיף הזה ולתמוך בפגיעים.

עבור רבים הם ירגישו לכודים ומבוססים בבית, אך חשוב הרבה יותר לעשות את הכל ולהישאר בבית ולהישאר בטוחים. מסחר הוא מגזר אחד שניתן לעשות מהבית, וזה משהו שיש בו כל כך הרבה היבטים שלעולם לא יהיה משהו חדש ללמוד. 

מדוע לא לקחת את הזמן הזה להירשם לפלטפורמת מסחר חדשה ולהתנסות וללמוד עוד על מסחר, או לשפר את כישורי המסחר שלך? לעולם לא יהיה זמן טוב יותר מכיוון שקורה כל כך הרבה בשווקים שתוכל להגביר את הידע שלך בניתוחים בסיסיים, לחקור את השווקים ואת תחושותיהם לנגיף, ולהביא לתנודתיות בזמן שאתה קונה נמוך, למכור גבוה , כישורים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map