7 רעיונות ירוקים המבקשים להפוך את שוק הקריפטו

כל יום שעובר, תחום הפיננסים המבוזר תופס מיקום טוב יותר בקנה מידה עולמי. בזמן כתיבת מאמר זה, שווי השוק של כל מטבעות הקריפטו הוא $ 353,164,662,453, על פי נתוני Coinmarketcap.

הצלחה זו נובעת בעיקר מכך ששוק זה מיוצג על ידי טכנולוגיה פיננסית חלופית המאופיינת בכך שהיא מציעה את היתרונות הטובים ביותר ללקוחותיה. בין היתרונות הללו ניתן למנות את החופש של כלכלה פרטית מבוזרת, דמי עסקה טובים יותר, מהירות מוגברת, קבלה אוניברסלית, קלות המרה, צדדיות, פרטיות ואנונימיות..

בדוק זאת מדריך למתחיל & אסטרטגיות בסיסיות ל סחר במטבעות קריפטוגרפיים.

אך למרות כל ההצלחה הזו, יש פלח שהפך לרוח רפאים שרודפת את שוק הקריפטו. אנחנו מדברים על העלות העצומה של חשמל. אמנם הערך העיקרי של תחום המימון המבוזר הוא הטכנולוגיה, אך לא הושגו המסלולים הנחוצים בתחום האקולוגיה, עובדה המשמשת היטב את מבקרי המגזר בכדי לסטיגמה בשוק הקריפטו..

לכן, איך זה שמגזר פיננסי שהעמוד המרכזי שלו הוא טכנולוגיה לא הצליח לפתור את הבעיה הזו?

ובכן, מתברר שלאט לאט המצב הזה משתנה מכיוון שברגע זה ישנן יוזמות קטנות וגדולות המופעלות על מנת להפוך את שוק הקריפטו לידידותי יותר לסביבה. רעיונות המבקשים לשנות את ההשפעה השלילית של שווקי הקריפטו על הסביבה נמצאים בעיצומם. נסקור שבע המצאות אקולוגיות המתמקדות בשינוי שוק הקריפטו לשוק ידידותי לסביבה. 

  1. SolarCoin (SLR)

זוהי פלטפורמה וקריפטוגרפיה שתוכננה במיוחד לקידום ייצור חשמל באמצעות אנרגיה סולארית פוטו-וולטאית, נקייה ואפילו יעילה יותר מכל דלק מאובנים. הדינמיקה מורכבת מיצרני אנרגיה פוטו-וולטאיים מעוררים שיקבלו אסימון SLR אחד לכל שעה מגוואט (MWh) שהיא מספקת. לשם כך, יש צורך רק לפתוח תיק בחינם ולשלוח את מסמכי ייצור החשמל לקרן SolarCoin. התובעים יכולים לחסוך, לסחור או להוציא SLR כרצונם, ויכולים לקבל מענקים שוטפים במשך 20 עד 30 השנים הבאות לייצור כוח.

  1. EcoCoin

זהו מטבע דיגיטלי שמתגמל את ההתנהגות הטובה של אנשים כלפי הסביבה, כפי שנאמר בפורטל הרשמי שלה:

אכילת ארוחות ללא בשר, מעבר לספקית אנרגיה ירוקה או רכיבה על אופניים לעבודה יכולה לייצר אקולוגיות שתוכלו להשקיע בשוק הקיים החדש שלנו לרכישת מוצרים ירוקים, שירותים וחוויות. זוהי דרך חדשה לעקוב, למדוד ולתגמל את הקיימות כך שעכשיו תוכלו לעשות טוב ולקבל תשלום “.

למרות שאנחנו מדברים על מטבע דיגיטלי מרכזי, החלטנו לכלול אותו ברשימת הרעיונות האקולוגיים מכיוון שהקרן המייצגת אותו (ecocoin.com) מתכננת להמיר אותו למטבע מבוזר באמצעות טכנולוגיית בלוקצ’יין..

הצעד הבא שלנו הוא ליצור מטבע קריפטוגרפי עולמי כדי לבצר את מטבע ה- ECO ולגבות אותו בנכסים בר קיימא שמתחילים בעצים. “


  1. CryptoSolarTech (CST)

זו בעצם חוות כריית מטבעות קריפטוגרפיים המשתמשת באנרגיה מתחדשת הממוקמת בדרום ספרד. המפתח לפרויקט זה הוא לנצל את האקלים של אותה מדינה, שבדרך כלל חם לאורך כל השנה. כך חווה כריית מטבעות קריפטוגרפית זו משיגה אנרגיה בשפע ממפעלים פוטו-וולטאיים, אשר ישמשו כדי להפוך את הכרייה לרווחית. חווה זו תצויד בתחילה ב -3,000 כורים. 

קרא את המאמר אודות כריית מטבעות קריפטו לעומת קנייה: מה שנותן תשואות טובות יותר?

המשימה של פרויקט זה משאירה את כל זה בראיות:

המשימה שלנו היא לדמוקרטיזציה של גישה לכריית מטבעות קריפטו בצורה אחראית. זו הסיבה שיצרנו את אסימון CST, המאפשר למשתמשים להשתתף בפלטפורמת הכרייה שלנו, שם הם יכולים לכרות באופן בר קיימא.“.

  1. קְצִיר

זהו אב טיפוס שכרייה מושגת באמצעות אנרגיית רוח. היא משתמשת בטורבינת רוח של 700 וואט להפעלת מכרה של מטבע הקריפטו המפורסם בעולם “Zcash” ZEC.

בין המאפיינים הטכניים העיקריים של המכשיר האקולוגי ניתן למנות: מחשב עם מעבד Core i3 עם 4 ג’יגה-בייט זיכרון RAM ודיסק קשיח 256 ג’יגה-בייט, כרטיס GeForce GTX 1080 Ti, כמו גם מארז עמיד למים ובקר לוויסות עומס החשמל. נכנסים מהטורבינה.

ההכנסות מאב הטיפוס ישמשו למימון ישיר של מחקר בנושא שינויי אקלים ואפשרות למיתוגם.

לדברי היוצר שלה, המהנדס ג’וליאן אוליבר:

ההערכה היא שמאות מקשרי ה- HARVEST הללו יוכלו להתפרס באזורים הרוחים ביותר בעולם, ולייצר סכומים גדולים של מימון משלים לארגונים לא ממשלתיים לשינוי אקלים בתקופה שבה מדע האקלים עצמו נמצא במצור מצד האינטרסים המאובנים של ממשלות ותאגידים. “

  1. טובא

מדובר באופניים חשמליים המיוצרים על ידי חברת “50cycles” האנגלית איתם ניתן לכרות מטבעות קריפטוגרפיים.

סקוט סניט, מייסד ומנכ”ל 50cycles אמר לתקשורת כי:

זה לא רק האופניים החשמליים הראשונים מסוגו, אלא שהם גם יהיו המוצר הראשון שייקבל אסימון ויעניק פרס על השימוש.”

יש לציין כי דגם אופניים זה של Toba לא ישמש שום מטבע קריפטוגרפי פופולרי. לעת עתה, היא תשליך רק את אסימון לויאלקוין שניתן להמיר באחד ממוצרי החברה, 50 מחזורים או מטבעות קריפטוגרפיים מיינסטרים אחרים של שוק הקריפטו בבורסת Loyaltycoin..

רצינו לכלול את הרעיון הזה ברשימה מכיוון שיזמה זו מקדמת שני שינויים חיוביים וגדולים לטובת הסביבה. ראשית, זה מעודד אופניים שיכולים לסייע בהפחתת השימוש ברכבי בעירה פנימית, ושנית, זה מקדם שימוש אקולוגי ומודעות לכרייה דיגיטלית במטבעות קריפטוגרפיים..

כרגע אנו עובדים עם Loyalcoin כדי לתגמל את לקוחותינו, אך בסופו של דבר לאופני טובא יהיה מטבע דיגיטלי משלהם שיהפוך לאחד מאלפי המטבעות בעתיד, וטובא תאפשר לנוסעים להפוך לחלק ממנו. הצמיחה שלה.”

סקוט סניט, מייסד 50 אופניים.

  1. סְבַך

אנחנו מדברים על הפרוטוקול המבוסס על האלגוריתם DAG (Direct Acyclic Graph) התומך בספר החשבונות המבוזר המכונה IOTA, פלטפורמה עתידנית שבמקום לעבוד עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין הציעה את מערכת ההפעלה שלה הידועה יותר בשם; סְבַך.

לברר איך יישום Blockchain משפיע על האינטרנט של הדברים (IoT Blockchain Future).

כדי שפעולה תתבצע באמצעות פרוטוקול הוכחת העבודה של ביטקוין, את’ריום וליטקוין, הכורים חייבים להתחרות זה בזה כדי לפתור את הבעיה המתמטית המורכבת. הכורה הפותר את הבעיה משיג את הזכות לכרות חסימה ברשת הבלוקצ’יין. 

הליך זה הוא בדרך כלל זה שמייצר צריכת אנרגיה גבוהה. בהוכחת העבודה, כמות עצומה של ציוד בעל כוח מחשוב גבוה וצריכת אנרגיה מתחרים על פתרון כל עסקה בין כל עסקה. התוצאה היא בזבוז אדיר של אנרגיה חשמלית מיותרת שכן מתוך מאות או אלפי צוותים שעובדים בצורה מקסימאלית בפוטנציאל שלהם במקביל, רק מעטים מסיימים עסקה. זו הסיבה לבעיית ההוצאות אנרגיה מוגזמת המיוחסת כיום לקהילת הקריפטו העולמית.

עם טכנולוגיית Tangle של IOTA, זו כבר לא בעיה. הודות לפרוטוקול הפשוט שלו המחייב אותך לשתף פעולה כדי לאמת שתי עסקאות לפני שניתן יהיה לאשר את העסקה שלך ברשת. בדרך זו, אתה מרוויח את הזכות לבצע את ההעברה שלך ללא תשלום, ובתוך שניות ספורות, כלומר בתהליך זה, לא מבוזבז אנרגיה. עם זאת, כל אנרגיה מהסמארטפון או מהמחשב שלך מנוצלת בצורה מקסימאלית. וכאילו זה לא הספיק, IOTA מביאה איתה שלל יתרונות כמו טכנולוגיה ניתנת להרחבה וחינמית לאין ערוך ומערכת אבטחה שמבטיחה להגן אפילו מפני התקפות DDoS האפשריות של מחשוב קוונטי. מה ש- IOTA כן מבהיר הוא שרמות האבטחה הללו יושגו ככל שהרשת תגיע לאימוץ המוני קריטי. ככל שמשתמשים יצטרפו יותר כך רשת ה- IOTA תהיה מאובטחת יותר.

האחריות על הסביבה היא אחד מערכי העמודים של IOTA, פעולה שהיא מבצעת באמצעות הטכנולוגיה מבוססת Tangle שלה, ולכן צירפנו אותה למיקום השני ברשימה זו של הרעיונות האקולוגיים המשפיעים ביותר בקריפטו. קוסמו. 

לטכנולוגיה שלנו יכולת לשפר את החיים, להעצים אנשים ולשנות את הענף. אנו מעריכים בקפידה את ההשפעה שיש למעשינו על החברה והסביבה. “.

  1. הוכחת יתרה

זהו פרוטוקול קונצנזוס שמטרתו העיקרית היא לתפעל, לנהל ולהגן על רשת הבלוקצ’יין של מטבע מטבע ספציפי.

פרוטוקול זה נוצר כדי לייעל את האבטחה של הוכחת העבודה ולשפר את יכולת ההרחבה של רשת הבלוקצ’יין של מרבית הפרויקטים המשתמשים בהוכחת העבודה ומוגבלים בהקשר זה.

אך אחת ההצעות המשמעותיות ביותר לשינוי היא שהוכחת ההימור מוחקת לחלוטין את הוצאת האנרגיה המוגזמת. כורים עם ציוד בעל ביצועים גבוהים וכוח מחשוב אינם נחוצים כאן וגם לא העלות הגבוהה של דמי שירות חשמל. יש צורך רק בצריכה המקובלת של טלפון חכם פשוט או מחשב משותף.

חשוב לציין כי אין צורך לפתור בעיה מתמטית מורכבת במודל קונצנזוס זה, כפי שקורה במקרה של הוכחת העבודה. לכן, הכורים נקראים מאמתים, מכיוון שהם לעולם אינם שלי (כאן אין קושי בפתרון בעיות מתמטיקה), הם רק מאמתים.

הוכחת ההימור תוכננה כך שלמאמתים עם ההון הגבוה ביותר בקריפטו המטופל המדובר (ובעלי ההשתתפות הארוכה ביותר ברשת) יש סיכוי גדול יותר להיבחר באופן אקראי לאימות עסקאות ולקבלת תגמול. לכן כדי לעשות זאת, עליהם להשקיע סכום בקריפטוגרפיה האמורה. ככל שהון זה גדול יותר, כך יהיו להם אפשרויות רבות יותר להיות מאמת ולקבל את הפרס.

נכון לעכשיו, מטבעות קריפטוגרפיים חשובים רבים הנמצאים בין 20 המטבעות הקריפטוגרפיים עם שווי השוק הגדול ביותר, על פי Coinmarketcap, משתמשים בפרוטוקול קונצנזוס ידידותי יותר לסביבה, שביניהם בולטים הבאים: Cardano, NEO, Tezos ו- Tron, לשם הכי משפיע.

רעיון זה בר קיימא וידידותי מקיים וידידותי לסביבה תופס את המיקום הראשון ברשימה שלנו מכיוון שזה היה הרעיון הירוק והמשפיע ביותר בנישת הקריפטו.. 

ויטליק בוטרין, מייסד Ethereum כבר מבצע את פרוטוקול Proof of Stake ברשת Ethereum, ויש לו את זה לומר בעניין:

הייתי מרגיש עצוב מאוד אם תרומתי העיקרית לעולם הייתה להוסיף את המקבילה לצריכת החשמל של קפריסין להתחממות כדור הארץ. “

קרא הכל Ethereum 2.0, הפיתוח האחרון ב- Blockchain Ethereum.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map