banner
banner

מדוע סוחרים משתמשים ב- Bitsgap על פני בוטים אחרים של קריפטו?

נכון להיום, המסחר בקריפטוגרפים הפך לפופולרי ביותר בגלל רף השקעות נמוך ושיעור צמיחה שנתי מורכב של 209% למשך 9 שנים עם קורלציה אפסית ביחס לטווח הארוך לנכסים המסורתיים. מסחר 24/7 הוא למעשה מתיש ומלחיץ למדי בגלל התנודתיות בשוק הקריפטו. בשוק זה, מסחר אלגוריתמי הוא הפיתרון להשגת מסחר בתדירות גבוהה ומקסום רווח. ביצוע עסקאות אוטומטי מתוכנת לפעול על פי קבוצה של כללי סחר מוגדרים מראש, המאפשרים לך להתרחק מהמחשב מכיוון שכבר אינך נדרש להגדיר הזמנות באופן ידני. במאמר זה אנו הולכים להשוות בין רובוטים אוטומטיים מובילים של מטבעות קריפטוגרפיים מבחינת שקיפות ביצועים, שמישות, פשטות תצורה ואיכות..

שקיפות ביצועים

במסחר שקיפות מייצגת ביצועים תקפים וניתנים למעקב. זהו תנאי הכרחי ליכולת לפקח על דינמיקת המסחר וניהול התיקים. זו הדרך היחידה האפשרית כיצד תוכל לייעל את האסטרטגיות שלך להשגת תוצאות טובות יותר.

לדוגמה, Bitsgap מאפשר למשתמשיה לא רק לעקוב אחר כל ביצועי המסחר בתרשים ובקטע “הזמנות שהושלמו” של בוטים פעילים כיום, אלא לבדוק את התוצאות ההיסטוריות של כל הבוטים הסגורים. שקיפות כזו מאפשרת לסוחרים לאתר טעויות קונקרטיות להימנע מהן בעתיד ולחשוף את האסטרטגיות המניבות את הביצועים להמשיך לעבוד עליהן.

לדוגמה, התרשים שלהלן הוא צמד BNB / USDT עם הגדרת 28 רמות רשת בלבד. כפי שאתה יכול לראות, הזמנות מגבלת קניות רבות נותרות מאחורי המומנטום הפוך. אם היו 50+ מפלסי רשת אז בהזדמנות זו הזמנות מגבלה היו מחולקות בצורה צרה עם סיכויים רבים יותר להיות מופעלת על ידי תנופת המחירים..

בוטים של Bitsgap עובדים עם לוגיקה של חלוקת השקעות רשת, המהווה הקצאת הון פרופורציונאלית לפי צווי מגבלה רבים. גישה טכנית זו ממקסמת את התשואה במגמת עלייה, מגמת צד, וממזערת הפסדים במגמת ירידה. והכי חשוב, Bitsgap יישמה מדדי מפתח כמו “שינוי השקעה” כדי להעריך כמה השקעת בבוט וכמה שווה ההשקעה שלך בתוספת רווח בבוט, בצורה של מטבע הצעת המחיר..

המדד “רווח בוט” מחשב את הרווח במטבע הצעת מחיר שנוצר על ידי הבוט. כל המדדים ב- Bitsgap הם נטו כל דמי החליפין, ובצילום המסך למטה תוכלו לראות את רווחיות הרווח בסעיף “הזמנות שהושלמו”:

פלטפורמות אחרות כמו 3Commas ו- Bituniverse לא לוקחות עמלות בחשבון בחישוב הרווח. פירוש הדבר שהם אינם מספקים רווח נקי, ומכאן שהתשואה בפועל שלך נמוכה בהרבה מהערך המוצג.

(דוגמה של עמלות 3 לא כלולות)

אופטימיזציה ובדיקה

 1. בדיקה חוזרתבדיקה חוזרת היא אחד המרכיבים העיקריים של כל מסחר אוטומטי. הרעיון הוא לדמות אלגוריתם מסחר תוך שימוש בנתונים היסטוריים לניתוח הסיכון והרווחיות לפני שמסתכנים בהון ריאלי כלשהו. במילים אחרות, בדיקה חוזרת מגלה כיצד הבוט יפעל באמצעות נתונים היסטוריים. במסחר במטבעות קריפטוגרפיים, התנודתיות יכולה להיות מסוכנת ורווחית גם כאשר השוק נע לצדדים. בעזרת בדיקה חוזרת תוכלו לבחור רשימה של זוגות קריפטוגרפיים אופטימליים העומדים בהעדפות הסיכון והחזר שלכם.

  בואו נשתמש במכשיר הבדיקה האחורית של Bitsgap כדי להשוות שני זוגות קריפטוגרפיים לתקופה של חודש החל מה -11 באפריל עד ה -11 במאי: ENJ / BTC ו- BNB / BUSD. על פי תוצאת הבדיקה האחורית, ENJ / BTC השיגה רווח של 34.46% בבוט עם תנודתיות הפוכה של 66.76% ו -34.35% מהתנודתיות החיסונית. בעוד BNB / BUSD השיגה תשואה נמוכה פי 3, רווח בוט של 13.37%, עם תנודתיות הפוכה כלפי מעלה של 35.51% ותנודתיות שלילית נמוכה בהרבה של 23.4%.

  תרשים BNB / BUSD

מטבע מוצפן

רווח בבוט

סיכון חסרון

מומנטום הפוך

ENJ / BTC

34.46%

34.35%

66.76%

BNB / BUSD

13.37%

23.4%

35.51%

הֶבדֵל:

21.09%

10.95%

31.25%

הנה טבלה שתבחין בהבדל. ל- ENJ / BTC ביצועים גבוהים יותר מביצועי רווח של 21.09%, אך המחיר לכך הוא סיכון שלילית מוגבר, הגבוה ב -10.95% בהשוואה ל- BNB / BUSD. בואו נחשב את יחס הסיכון להחזר כדי להשוות מטבעות קריפטוגרפיים. עלינו לחלק את הרווח של Bot בסיכון של Downside. ל- ENJ / BTC יחס של 1%, ואילו ל- BNB / BUSD יש 0.57%. ברור ש- ENJ / BTC מציע תשואה טובה יותר לסיכון נתון מאשר BNB / BUSD.

סוחרים ומשקיעים רציונליים מחפשים השקעות המציעות יחס סיכון להחזר הגבוה מ -1%.

לפלטפורמות כמו 3Commas ו- Bituniverse אין בדיקות חוזרות. למשתמשים אין הזדמנות לבדוק לחץ על מטבעות קריפטוגרפיים לפני כניסה למסחר. זהו מחדל בולט.

ל- Cryptohopper פריסה מוגבלת לבדיקות חוזרות. עם זאת, רק כמה מטבעות זמינים וההגדרות מורכבות למדי למתחילים.

 1. תקופת ניסיון ומסחר בהדגמה

יש חברות שעדיין מזלזלות בחשיבותן של תקופות ניסיון. תקופה מוגבלת מאוד לבדיקת מוצר לא יכולה להספיק למשתמשים ללמוד על התכונות העיקריות, ולכן יש סיכוי קטן להמיר אותם למשתמשים בתשלום. אין בכלל תקופת ניסיון, במיוחד כשמדובר בפלח שוק כה צר כמו שמסחר אוטומטי הוא הטעות הגדולה ביותר. הפיתרון הוא לספק למשתמשים תקופת ניסיון אופטימלית עם מצב הדגמה, כך שהם יוכלו לבצע בדיקות נאותות שלב אחר שלב ללא כל עומס. מסחר בהדגמה מאפשר לבצע עסקאות מבלי להסתכן בכסף אמיתי. כתוצאה מכך, בסופו של דבר אתה מגלה את סגנון המסחר שלך ואז אתה יכול להתחיל לסחור בכסף אמיתי!

בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים יש רשימה קצרה מאוד של חברות המספקות תקופות ניסיון ואף רשימה קצרה יותר המציעה תקופות ניסיון מתאימות:

3Commas מציעה תקופת ניסיון של שלושה ימים בלבד לבדיקת כל המוצרים העיקריים והמובהקים שלה: GRID bot, מסחר עתידי, בוטים מרוכבים, בוטים פשוטים, אלגוריתמים קצרים וארוכים, אותות TradingView, מסוף מסחר, בוטים אחרים. זהו פרק זמן מוגבל עד כדי גיחוך לבדיקה של מוצרים מורכבים רבים. הדבר הטוב היחיד הוא שמסחר בהדגמה מצטרף לכל תוכניות המנוי.  

Cryptohopper מציע תקופת ניסיון למשך 7 ימים לבדיקת כל 5 התכונות העיקריות שלה. זה נראה כמו תקופת ניסיון מספקת פחות או יותר בהשוואה ל- 3Commas. בנוסף, ניתן מצב הדגמה (סחר בנייר) אך לזמן מוגבל בלבד.

Bitsgap בהחלט בולטת מכיוון שהיא מציעה תקופת ניסיון למשך 14 יום לכל תוכניות המנוי שלה. שימו לב כי ניתנת גם תוכנית חינמית של 0 $ לחודש, המוגבלת רק לנפח חודשי של 1000 $. סחר בהדגמה כלול בכל תוכנית, זהה לסרטים של Cryptohopper ו- 3Commas.

כפי שהזכרנו את מצב ההדגמה, עכשיו בואו נשווה  

שימושיות ופשטות תצורה

הגדרות תצורה ידידותיות למשתמש והנחיות פשוטות חיוניות כשמדובר בהקדמת המוצר. אם התצורה של המוצר תהיה מורכבת מדי ונראית מופרעת כאוטי, מי יישאר? הכלל הוא “הפשטות היא התחכום האולטימטיבי” (לאונרדו דה וינצ’י).

שימושיות מייצגת את הקלות בה משתמשים יכולים לבצע משימות בממשק ואת המהירות שבה משתמשים יכולים להשלים משימות בפעם הראשונה שהם נתקלים בה..

לפלטפורמת Bitsgap יש אחד הממשקים הפשוטים ביותר, שקל להבין אותם למתחילים שמעולם לא עסקו בעבר. בחלקו העליון של המסך, יש לוח עם כל המוצרים המסופקים כרגע. הן תצורות בוט אוטומטיות “פשוטות” והן “מתקדמות” מובנות. למד כיצד לבצע אופטימיזציה ויצירה של בוטים עם הגדרת מסחר פשוטה ומוגדרת אוטומטית לפני שתקפוץ לסעיף “מתקדם”, המכיל כמה מתכונות המסחר המתקדמות ברמה כמו “נגרר”, “עצור הפסד”, “בדיקה חוזרת”. כל התכונות הללו זמינות החל מהמינוי הבסיסי ובתקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום.

לשם השוואה, ב- BitUniverse כדי לקבל גישה מלאה לפלטפורמה או לפחות להעיף מבט קצר בממשק שלה אתה ממש מחויב לצרף את ה- API של כל מרכזיה שלך בתחילת הרישום. אינך יכול לדלג על שלב זה. אחרת, גברת מנומסת מאוד תתעקש לצפות בסרטון ההדרכה כיצד ליצור מפתח סודי API ו- API להתחברות למרכזיה.

לצורך הניסוי כדי לראות את ההבדל, בואו ננסה להשיק בוט מסחר אוטומטי, הבנוי על מנגנון מסחר רשת, תוך שימוש באותן הגדרות מסחר בצמד BTC / USDT בפלטפורמות Bitsgap ו- 3Commas:

מחיר עליון: 9945.45 דולר

מחיר נמוך יותר: $ 12.12

כמות רשת (כמות הזמנות הגבלה): 60

השקעה לרשת: 0.001373 BTC

השקעה: 700 USDT

עצירת הפסד: בדוגמה זו ניתן להשיג רק ב- Bitsgap

נגרר: בדוגמה זו ניתן להשיג רק ב- Bitsgap

כפי שאתה יכול לראות, ל- 3Commas יש “הזמנות פתוחות” מורכבות למדי, ואיור מפרט סחר, שעלול להטעות עבור מתחילים. יתר על כן, לא ניתן לספק מכשירי סטופ לוס ולא מכשירים נגררים כדי לייעל את המסחר. הגדרת רמות רשת זמינה רק במצב ידני. לא ניתן להתאים את רמות הרשת בתרשים, וזה יהיה הרבה יותר פשוט ומהיר.

ב- Bitsgap הכל נראה פשוט וקל להבנה אפילו עבור סוחר מתחיל. על ידי לחיצה על כפתור “תצוגה”, לאחר שהסחר מופיע בסעיף “בוטים פעילים”, תוכל לקבל ספקטרום מלא של עסקאות פתוחות כרגע (מחיר, סכום, צד, תאריך). והכי חשוב, הן מכשירי עצירת הפסד והן מכשירים נגררים ניתנים לסוחרים שיש להם שליטה בסיכון ורווחיות. במקרה שאם שכחת להפעיל עצירת הפסד, אתה תמיד יכול לעשות זאת מאוחר יותר. ניתן לכוונן את רמות הרשת המוצגות בתרשים באופן ידני פשוט על ידי גרירת רמות המחירים העליונות והתחתונות לכל כיוון שתרצה.

אנו יכולים גם להשוות את Bitsgap עם BitUniverse כדי לזהות את ההבדל:

ל- Bitsgap יש שלוש אפשרויות התאמת בוט:

 • התאמה ידנית של התרשים (ניתן לגרור רמות מחיר עליונות ותחתונות)
 • התאמה ידנית (ניתן להקליד רמות מחירים בהתאם)
 • התאמה אוטומטית (אם היתרה אינה מספקת להפעלת הבוט, המערכת יכולה להתאים את רמות הרשת כדי לספק אסטרטגיה אופטימלית לערך השקעה נתון)

בהשוואה ל- Bitsgap, ל- Bituniverse יש התקנה ידנית פרימיטיבית למדי, בה אתה צריך להקליד את המספרים ללא לחצני תמיכה מובנים כמו “+”, “-” או מספרים שהוגדרו מראש. זה יכול להיות זמן רב למדי ועד שתסיים את הקלט האחרון, מחיר השוק יכול להשתנות ואולי תשקול שוב להקליד עם מספרי קלט חדשים.

מה שגורם ל- Bitsgap ו- Cryptohopper להתבלט הוא ששניהם המליצו על אסטרטגיות מסחר אוטומטיות להציע. לדוגמא, על Bitsgap ניתן למצוא מיד אסטרטגיות מומלצות בסעיף “אסטרטגיות”. אלה האסטרטגיות המציעות תשואה נהדרת לרמת סיכון נתונה. משתמשים יכולים לבדוק מחדש כל אחת מהאסטרטגיות הניתנות לאימות הביצועים.

Cryptohopper נוקט גישה שונה לחלוטין. זה יצר שוק של אסטרטגיות מסחר אוטומטיות, כך שלמשתמשים יהיו מגוון אפשרויות לבחירה. עם זאת, החיסרון הגדול ביותר הוא שלא ניתן נתונים סטטיסטיים על ביצועי המסחר. הדינמיקה של האסטרטגיה אינה שקופה. זה מה שאנחנו מכנים “חתול בשקית”. ראשית, עליך לקנות אסטרטגיה כדי לראות את הנתונים הסטטיסטיים. איך אתה יכול לקנות משהו שאתה אפילו לא יכול לראות כדי לנתח ולהשוות עם שאר האפשרויות?

 • הוצאות להורג מסחריות
 • שקיפות ביצועים
 • אופטימיזציה ובדיקה (בדיקה חוזרת, ניסיון, הדגמה)
 • שימושיות ותצורה (ניהול סיכונים, אסטרטגיות אוטומטיות וידניות)

פּלַטפוֹרמָה

שקיפות ביצועים

אופטימיזציה ובדיקה

שימושיות ותצורה

בדיקה חוזרת

תקופת ניסיון

מסחר בהדגמה

מכשירי סיכון

אסטרטגיות מומלצות

הגדרות ידניות

Bitsgap

+

+

+

+

+

+

+

3 קומות

+

+

+

+

BitUniverse

+

+

+

+

קריפטוהופר

+

+

+

מוגבל

+

זירת מסחר

+

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me