banner
banner

להרוויח הכנסה פסיבית עקבית עם Cryptos בשנת 2021

2020 הביאה את העולם כולו למבוכה עם רוב מוחלט של אוכלוסיית העולם שאיבדה את הכנסותיה ממגפת הנגיף הכורוני. יותר מתמיד, כולנו הבנו עד כמה חשובה הכנסה פסיבית. להלן כמה מהדרכים בהן תוכל להרוויח הכנסה פסיבית עקבית עם קריפטוסים בשנת 2021. 

שירותי יועץ מומחים בקריפטו

מספר חברות EA יכולות לעזור לך להרוויח הכנסה פסיבית עקבית בשנת 2021 – ROFX הוא בין הטובים בשוק. ROFX הוא יועץ מומחה, רובוט מסחר אוטומטי המנוהל על ידי AI למידה עצמית. 

אינך צריך להיות מומחה לניתוח טכני או להיות רווחי לרווחיות, ROFX מאפשר לך להרוויח באופן עקבי ללא קשר לרקע שלך. אתה פשוט נרשם לחשבון ומקבל רווח בסוף כל יום. ROFX הושק בשנת 2009, ומכיוון שהוא משתמש ברשת עצבית של למידה עצמית, פירוש הדבר שה- EA הופך להיות חכם ויעיל יותר בכל סחר שנעשה. מאז שהחלה להיסחר, יותר מ- 50,000 לקוחות ברחבי העולם הרוויחו משימוש ב- EA. נכון לעכשיו, כ- 70,000 לקוחות נהנים מהכנסה פסיבית עם ROFX. 

אתה יכול לממן את חשבונך באמצעות פיאט או ביטקוין. ההפקדה המינימלית לפיאט היא $ 1000 ו- 0.05 BTC. ROFX מציעה חמש חבילות ללקוחותיה, המובחנות בסכום ההפקדה – חבילת ניסיון, Easy Start, Moneymaker, Gold ו- VIP. הנה תמונת מצב של הסכום המינימלי עבור כל חבילה והרווח היומי המשוער.

אם אתה ספקן ודואג לאבד את הכספים שלך, החברה לא משתמשת במינוף ובמערכת עצירת הפסד אוטומטית שתוכננה במיוחד כדי למזער את החיסרון שלך. צוות ROFX מספק תכונה ‘כיסוי הפסדים’ כדי לפצות אותך על כל הפסד שאתה נגרם משימוש ב- EA. אם אתה עדיין לא משוכנע, הנה תמונת מצב של שיא המסחר של ROFX. שים לב כי ה- EA מדווח על כל התוצאות בזמן אמת.

להלן דרכים קלות אחרות להרוויח הכנסה פסיבית באמצעות קריפטוסים בשנת 2021.

HODLing Dividend Cryptos

Crypto HODLing מתייחס לאסטרטגיה של קנייה והחזקתם בתיק שלך. זאת בניגוד למסחר ספקולטיבי. אמנם יש יותר מ -5,000 קריפטוסים בשוק, אך לא כולם שווים HODLing. HODLing דומה להכנסת הכסף שלך לחשבון חיסכון שמשלם לך ריבית. היתרון המובהק של קריפטוסים של HODLing הוא שהתיק שלך יעריך פוטנציאל ותקבל הכנסות ריבית גבוהות בהרבה. הנה דוגמה. אם היית ב- HODL Cosmos (ATOM) בתחילת המגיפה ב -10 במרץ 2020, עד פברואר 2021, היית מרוויח דיבידנד של 8%. תיק העבודות שלך היה מעריך כ- 1550%. שים לב כי הקריפטוסים הטובים ביותר ל- HODL הם אלה שמשלמים דיבידנד באופן קבוע. ניתן לשלם את הדיבידנדים מדי יום, חודשי או שנתי בהתאם לקריפטו, אתה HODL.

הימור Cryptos

הטלת מטבעות קריפטוגרפיים שלך היא אחת הדרכים הקלות להרוויח הכנסה מתיק ההצפנה שלך באופן פסיבי. זה מאפשר לך לקבל תגמול על השתתפותך בשמירה על אבטחת הרשת. כיום רוב המטבעות הקריפטוגרפיים עוברים מההוכחה לעבודה לקונצנזוס הוכחה של הימור (PoS) כדי לאפשר עסקאות בלוקצ’יין. בשיטת PoS, מחזיקים בקריפטו מעמידים לרשותם את מטבעות הקריפטו שלהם ליצירת חסימות חדשות. ההימור יוצר קונצנזוס בעסקאות קריפטו ומבטל את בעיית ההוצאה הכפולה. כך תוכל להניח את הקריפטו שלך.

  1. עליך לבחור את הקריפטו המסוים שברצונך להפקיד. באופן ספציפי, עליכם לבחור קריפטוסים המשתמשים ב- PoS כמנגנון הקונצנזוס שלו – יש הרבה לבחירה
  2. הורד ארנק תוכנת קריפטו שבו תאחסן את הקריפטות בהן תשתמש עבור ההימור. זה פשוט; כל שעליך לעשות הוא לבקר באתר הקריפטו שאתה רוצה להניח ולהוריד את הארנק.
  3. קבע כמה ברצונך להמר. שים לב כי רשתות PoS מסוימות דורשות שיהיה לך מספר מינימלי של מטבעות שתוכל להפקיד. לדוגמה, Ethereum דורש לפחות 32 ETH ו- Tezos לפחות 10,000 XTZ. עם זאת, ישנם כמה קריפטוסים כמו ATOM שאינם דורשים סכום מינימלי.
  4. בחר באיזו חומרה להשתמש; מכיוון שההימור מחייב שיהיה לך גישה לאינטרנט ללא הפרעה 24/7. אתה יכול להשתמש במחשב האישי שלך, אך יעיל יותר להשתמש בשרתים פרטיים וירטואליים (VPS), מה שמאפשר לך להריץ הכל בענן..

השאלת הקריפטוסים שלך

הלוואות קריפטו פשוטות ככל שזה נשמע. אתה מלווה את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך ומקבל את תשלום הריבית. ישנן מספר פלטפורמות ובורסות קריפטו המאפשרות לך להשאיל את הקריפטות שלך. בשנת 2020 התפוצץ נגזרות הצפנה, המהווה כ 55% מכל שוק הקריפטו. זה הצריך את השאלת ההצפנה לסוחרים ממונפים. תלוי בסוג הקריפטו שאתה משאיל ובפלטפורמה שבה אתה משתמש, אתה יכול להרוויח עד 0.1999% ליום מהלוואות קריפטו. שים לב שאתה יכול להפוך את תהליך השאלת הצפנה לאוטומטי באמצעות בוטים להלוואות קריפטו. עם זאת, עליך לספק מפתחות API.

אנו מקווים שתמצא מדריך זה מועיל. אם יש לך שאלות, אנא יידע אותנו בתגובות למטה. לחיים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me