banner
banner

אחרי ריצת השור: העתיד של הקריפטו הוא ה- NFT של הארץ הווירטואלית של אפלנד

ככל שנמשכת ריצת השוורים בשנת 2021 פטרייתי אסימונים (aka Bitcoin, Ethereum וכו ‘), סוג הנכסים של לא פטרייתי אסימונים (NFT) עומדים להתעדכן ולקחת את עולם הקריפטו בסערה. עליית ה- NFT מקבילה לעלייה של מטאורסות, או עולמות מקבילים בהם אנשים מוציאים יותר ויותר מזמנם וכספם..

ידוע מתקופת טרום הבלוקצ’יין בעיקר דרך חיים שניים, מטאברסיות של בלוקצ’יין פרצו למקום. דוגמה אחת כזו היא הרמה, מטאורס שהראה צמיחה חזקה בשלושת החודשים האחרונים וכעת הוא אחד משלושת הדאפים המובילים בבלוקצ’יין מבחינת משתמשים פעילים מדי יום. על מנת להשתתף, המשתמשים צריכים לרכוש קרקע וירטואלית שהם בעצמם אסימונים ייחודיים שאינם פטרייתיים. מכיוון שכל NFT של נכס הוא מהדורה 1/1 בפני עצמו, ניתן לצפות שככל שאנשים נוספים יצטרפו, מחירי הקרקע עבור נכסי NFT אלה יעריכו בגלל גורם המחסור המובנה במטאברסלים דיגיטליים..

הצטרף ל- Upland באמצעות קישור מיוחד זה כדי לקבל בונוס הרשמה מיוחד (נייד או אינטרנט): https://discover.upland.me/coingape_01_2021

Upland הוא מטאובר המופעל על ידי בלוקצ’יין EOS המאפשר לשחקנים להחזיק בנכסים וירטואליים הממופים לכתובות בעולם האמיתי. Upland הושק בסן פרנסיסקו בשנת 2019 והתרחב לאחרונה לניו יורק, ניו יורק ופרזנו, קליפורניה עם תוספת מתוכננת של ערים חדשות שיגיעו בעתיד הקרוב. שים לב שאתה לא צריך להיות באחת מהערים האלה כדי לשחק באולנד, ניתן לשחק מכל מקום בעולם. כאשר Upland מתרחבת ונכסים מכל רחבי העולם הופכים לאסימוניים, לכל נכס אמיתי תהיה יום אחד גרסה וירטואלית של עצמה הממוקמת Upland. קניין וירטואלי יהיה בכל מקום ובעל ערך כמו רכוש בחיים האמיתיים, ואופלאנד מובילה את החיוב בכדי לגרום לזה לקרות.

Upland עוקב אחר עקרונות כלכלת שוק פתוחה ומשתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי להבטיח בעלות אמיתית על נכסים דיגיטליים: ברגע שאתה רוכש נכס, זה שלך להחזיק לנצח. כל חבילה של נכס היא NFT ייחודי שניתן לקנות, למכור ולסחור למטרות רווח באמצעות המטבע במשחק שנקרא UPX. לאופלאנד יש שותפות פעילה עם Tilia Pay (חברת בת Linden Labs, יצרניות Second Life) המאפשרת לשחקנים למכור נכסי NFT תמורת דולר ארה”ב. למרות שהיא כרגע בגרסת בטא, תכונה זו תהיה זמינה בקרוב לכל Uplanders. זה הופך את Upland למטאוואר הראשון שמאפשר המרה של ערך הנכס הדיגיטלי לכסף פיאטי של ערך עולם אמיתי.. 

כבעל קרקע דיגיטלית באופלאנד, אתה מרוויח תשואה חודשית של מטבעות UPX שניתן להשתמש בהם לרכישת נכסים נוספים. מפת הדרכים המוצרת של Upland מתמקדת בפיתוח ובבניית משתמשים צמודי קרקע, בתים צמודי קרקע, עסקים אמיתיים ומרכזי תרבות, כולל גלריות אמנות, על חבילות הנכסים שלהם..

מכיוון שפיתוח נכסים מן המניין נמצא מעבר לפינה, Upland בודקת את כלי הבנייה התלת מימדיים החדשים שלהם בעזרת סדרת תחרויות מלחמות ארגז החול, תוכנן סביב “ארגז חול לפיתוח נכסים” שיאפשר ל- Uplanders להתנסות בתכונות החדשות הללו. מלחמות ארגז החול חיות ומתמשכות כרגע באולנד, וכל משתמש חדש יכול להצטרף לשכונה מתחרה.

כך זה עובד: מלחמות ארגז החול מעמידות אחת נגד השנייה עשר שכונות אפלנד שונות במשחק אסטרטגיה ייחודי. לשחקנים יבנו בריתות בזמן שהם עובדים מול קבוצות שכונות אחרות שהוקמו באופן אורגני, שתיהן יקלעו נקודות עבור הקבוצה שלהם תוך תקיפת נקודות היריב. שכונות צוברות נקודות על ידי בניית מבנים כמו בנייני דירות ובתים, אך יכולות גם לבנות אסטרטגית מגדלי תאים כדי לגרוע מנקודות שכונות אחרות. הבנייה מתאפשרת באמצעות שימוש ב- Spud, אסימון ייחודי במשחק ש”מונח “בעת בניית בניין: ככל שהספוד” מוערך “יותר כנגד בניין, כך הוא יבנה מהר יותר. זו תצוגה מקדימה של האופן שבו פיתוח נכסים יפעל בפועל באופלאנד בעקבות השקת Upland’s אסימון משאבים ניצוץ בשנת 2021.

בסופו של יום, השחקנים יצטרכו לבסס את האסטרטגיה שלהם על גישה מאוזנת לזמן הבנייה, נקודות שצברו, נקודות מנוכות, הצבת נכסים ועוד. מעולם לא היה יותר כיף להיכנס למטאברס, ועדיין יש זמן להצטרף לצוות שכונתי באופלאנד מַחֲלוֹקֶת עָרוּץ.

הצטרף ל- Upland באמצעות קישור מיוחד זה כדי לקבל בונוס הרשמה מיוחד (נייד או אינטרנט): https://discover.upland.me/coingape_01_2021

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me