banner
banner

Nominex: עוד IEO, או מודל הפצה של אסימונים מהפכניים?

פשוט אמרתי לילדים שלי שאני מבוגר מגוגל, והם חושבים שאני צוחק. ‘הבדיחה הזו מסדרת השלטים הידועה של אל ארויו באה באופן טבעי בתור התחלה לדיון שלנו על ICO, IEO ומיקומים אסימוניים אחרים או הפצות. סבא רק צריך להרגיש בנוח בכיסא הנדנדה שלו, ואנחנו יוצאים לדרך …

חלק מכם יתקשה להתקשות להאמין, אך Ethereum, מטבע הקריפטוגרפיה שכולנו מכירים כאחת מאבני היסוד של העולם הדיגיטלי והסביבה הפופולארית ביותר לפתרונות מבוססי חוזים חכמים, היה ICO עצמו בשלב כלשהו. פיתוחו מומן על ידי מכירת קהל ציבורית מקוונת באמצע 2014, כאשר המשתתפים רכשו עם Bitcoins.

מחיר אסימון ETH יחיד באותה תקופה היה 0.311 דולר וביטקוין היו בין 600-800 דולר. אתה יכול לעשות את המתמטיקה: פיאט מבחינה מטבעית, השקעה זו הוכיחה את עצמה כאחת התשואות הגדולות ביותר בהפקת ההיסטוריה קרוב ל 1000 פעמים אפילו במחיר הצולל של היום, ואפילו ערכים המועמדים ל- BTC עדיין מראים בערך פי 4, אם לא בצד את ההייפ לשנת 2017 מגיע לשיאים כשהמספרים היו גבוהים פי שש.

האיור הפשוט הזה מראה שקנייה בקריפטו חדש אינה אלא דבר הגיוני, אתה רק צריך לבחור את האסימונים שלך בצורה חכמה. איך נגדיר רעיונות טובים חכמים ומפרידים בין רעים? ובכן, הכל מגיע לרעיון הבסיסי שמאחורי האסימון והפרויקט ובחינת מושגים חדשים ומבטיחים. אני מעז להאמין שהמיקום של Nominex מהווה דוגמה למשהו טוב באמת, הרשו לי להסביר מדוע.

אסימון Nominex

הפצת אסימון ה- MNX שעליו אנו מדברים החלה ב- 22. באפריל. NMX, אם לומר זאת בקרוב, היא אסימון ילידי המועסק בבורסת Nominex, שבניגוד לפרויקטים רבים של מטבעות קריפטוגרפיים, הוא הרבה מעבר לשלביו הראשונים (רעיון או MVP). הבורסה פועלת בצורה חלקה די הרבה זמן וכבר זכתה להתעניינות רבה של הלקוחות, אם לשפוט לפי מספרי הרישום שלה.

עובדה זו לבדה, לעומת זאת, לא מצלצלת בפעמונים רבים כל כך: יש למעלה מ 200 חילופי קריפטו מתפקדים. אתה יכול להטיל ספק בהיקפים המדווחים שלהם, אך טכנולוגיית המסחר הבסיסית קיימת, והתחרות בסחר בווניל רגילה נראית חזקה למדי. מה שבאמת חדש כאן עם Nominex הוא הרעיון.

Nominex הוא באמת השלב הבא באבולוציה של הבורסות בזכות תוכנית השותפים חסרת התקדים שלה עם מספר בלתי מוגבל של רמות הפניה להרוויח בונוסים. והתוכנית היא דבר שגורם לקצוות להיפגש – למעשה, הפצות האסימונים של NMX הן יותר דלק לתוכנית ולא קמפיין גיוס תרומות לפיתוח..

DCO הסביר במילים פשוטות

נתונים סטטיסטיים היסטוריים עבור ICO נראים לא מספקים מספיק: שנת 2018 לימוד מראה כי 81 אחוז מכל המיקומים הפכו לתרמית או לא הצליחו לייצר תוצאות בולטות. זו הסיבה שתעשיית הקריפטוגרפים שלאחר המשבר עברה ל- IEOs ואלה הפכו חשובים ורלוונטיים יותר בשנת 2019. עם תוספת ביטחון ובטיחות, פרויקטים של IEO היו חד משמעית האופציה הטובה ביותר בתקופות של פשיעה ברשת בצמיחה מהירה ומספר שיא של חילופי דברים. פריצות. עם זאת, ככל שעובר הזמן, התברר כי איומים מתוחכמים מחייבים פתרונות מתוחכמים. 

רוב האסימונים בשוק הם כלי עזר, כפי שאושר על ידי א לימוד נעשה על ידי בית הספר למשפטים המכובד בסטנפורד. וכאן השאלות העיקריות עולות על פני השטח: (א) מה התועלת של אסימון נתון כשלעצמו, (ב) האם יש משתמשים שייצרו ביקוש לאסימונים (כלומר לנצל אותו), ו- (ג) איזה סוג של לחץ מכירה האסימון יראה ברגע שהוא יוצא לשוק? 

Nominex מיישמת מערכת היברידית משלה בשם DCO (הצעת מטבעות לפי דרישה) המשלבת את מיטב כל התכונות של המערכות הקודמות. מערכת היברידית פירושה שחלק מהאסימונים נמכרים וחלקם מופצים בין המשתמשים. זה חשוב מכיוון שבזכות משתמשים פעילים (מחזיקי אסימונים) כאשר אסימון נכנס לבורסה, סביר להניח שהוא לא יחווה ירידת מחיר מכיוון שיש לו תועלת אמיתית והוא כבר בשימוש.

אז זה לא עוד אירוע הפצה של ‘כסף עבור אסימון’. נהפוך הוא, רוב האסימונים מסתיימים בידי מי שמצפה להחזיק או להשתמש בהם במקום לרדת בעלייה ספקולטיבית. נוסף על כך, החלוקה מחולקת לשבעה שלבים שבסך הכל יימשכו לשנה מה שהופך אותה למדי דומה לזו של דֶגֶם EOS רץ בהצלחה.

אני עצמי אוהב את הרעיון של DCO: קודם כל, ראשי תיבות מגניבים חדשים, האהה. ואתה יודע, לא משנה איזה תווית תשים עליו אם הדבר עובד. המיקום של Nominex יכול באמת להוות התחלה מגמתית עבור כאלה.

מה גורם לנומינקס להתבלט 

אני מתקשה להפיק סיפור חדש לגמרי מפרק זה, שכן ההצעה שנומינקס העלתה נראית נחמדה במיוחד. הצוות העלה רעיון המשתנה לפרדיגמה אשר כינו אותו “מבדר”. ביסודו של דבר, תערובת מסודרת זו של ‘בידור’ ו’מסחר ‘מסבירה את עצמה: הדור החדש של הבורסות חייב להציע משהו יותר מזוגות מסחר רגילים של BTC. הלקוחות רוצים ליהנות, להתארס יותר ולראות אלמנט משחק. יש חשיבות לתמריצים לקהילה.

וגם Nominex הפך את בניית שיעורי הבית לאיכות מעולה באמת מבחינה זו. יש להם תוכנית הפניות חסרת תקדים עם פונקציונליות של תשלום של עד 50,000 $ לשבוע. התוכנית ייחודית לתעשיית הקריפטו, זהו מבנה עץ בינארי שפשוט אין לו מגבלות על מספר הרמות עבור המשתתף. התחרות אמנם מציעה רמות מוגבלות, אך Nominex אינה מכסה את רווחי המשתמשים שלה.

רק כדי לרשום יתרונות ותכונות אחרות שמציגות: הפחתת עמלה באמצעות שימוש באסימונים NMX, חבילות הנחה לסוחרים פעילים נוסף על כך, טורנירים יומיים עם תשלומי כסף אמיתי המאפשרים לכל סוחר להתחיל עם 10,000 דולר, פעילויות קבוצות וציונים בתוכנית ההפניות , וכן הלאה וכן הלאה.

מה עוד גורם לזה להראות מוצק

אני לא אטריד אותך עם הרבה מקשקש. הנה רשימת ביקורת לדברים שהופכים כל קונה סמלי לחשוד בעת בדיקת כל הצעה או הפצה של אסימונים:

  • MVP במקום: Nominex הוא הרבה מעבר לשלב זה, הבורסה פועלת
  • אספקה ​​נוספת של אסימונים: אין, הגיליון מוגבל ב 200,000,000 יחידות, ללא הטבעה
  • שריפה: הבורסה מתכוונת לרכוש שוב אסימונים ברבעון תוך שימוש של עד 20% מהרווחים שלה לשם כך, וזה עבד היטב עבור Binance, כידוע
  • פרופורציות של חלוקת אסימונים: רק 50% יוצאים לשוק ובכך מפחיתים את הלחץ
  • הקצאת צוות: מתונה במיוחד כאשר 10% בלבד הולכים לתוכנית ההבשלה (הרבה מתחת למה שהיינו רואים בפרויקטים החמדניים ביותר)
  • נעילה: תוכנית הבשלה לשלוש שנים עם נעילה של 25% בכל שנה, שוב, דבר העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף

אז, כדי לעטוף את זה, זה לא משהו חדש כשפרצוף רענן בשוק מייצר משהו שכדאי באמת להסתכל עליו. הפרויקט לא נראה כמו הונאה, ובעיניי לא סביר שייצא כזה. אז בואו לפקוח עין על Nominex ונראה איך זה הולך עם המת”ק וכל פעילויות ההפניה, מה קורה עם המוצר, ואם הם יכוונו להעיף את BNB מהכס. בינתיים אני פשוט אלך לסחור שם כדי לבדוק את הפלטפורמה ולזכות בפרסים סמלים, וכך גם אתה צריך!

זה תפקיד בתשלום. בצע מחקר משלך הקשור לחברה המקודמת או לכל אחת משלוחותיה או שירותיה המוזכרים במאמר. Coingape.com אינה אחראית לכל נזק או אובדן שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me