מעבר טוק טוק: שילוב החלקים הטובים ביותר ב- OTA ורשת חברתית

טוק טוק פאס הוא סוכנות נסיעות מקוונת ורשת חברתית. אבל מעבר טוק טוק הוא הרבה יותר מסתם חלקיו. מעבר טוק טוק מסוגל לשלב את החלקים הטובים ביותר ב- OTA ורשת חברתית תוך שיפור בשניהם. על ידי שילוב של רשת OTA ורשת חברתית, ה- Tuk Tuk Pass מסוגל לספק את כל מה שמשתמשיו זקוקים לו במערכת אחת ומאוחדת..

קהילת נסיעות אמיתית בפלטפורמה אחת: מעבר טוק טוק

מטיילים לא רק רוצים לראות רשימת שירותים. הם צריכים להיות מסוגלים לראות ביקורות והערות, לשאול שאלות ולקבל תשובות אמיתיות ממטיילים אמיתיים. לשם נכנס טוק טוק פאס. דרך הפלטפורמה החדשה והמהפכנית של טוק טוק פאס, המשתמשים יכולים לתקשר ישירות זה עם זה, תוך שהם מחפשים המלצות נסיעה ומסיימים את הזמנת הנסיעות שלהם..

היכולת לתקשר זה עם זה תספק ערך מדהים למשתמשי טוק טוק פאס. המשתמשים יוכלו:

  • שתף חדרי מלון וסידורי נסיעות אחרים– משתמשים יכולים להיכנס לתעריפים בכמות גדולה ולשתף חוויית נסיעה אחת על ידי אינטראקציה דרך הקהילה. אפילו יותר טוב, הקהילה עצמה תגמול משתמשים פעילים, ובכך תקל על המשתמשים להבחין אילו משתמשים עשויים להיות בעלי ידע ואמין יותר..
  • מצא משתמשים אחרים לסעוד איתם–ארוחות בין עמיתים מאפשרות למשתמשים לבשל אחד לשני במקומות אקזוטיים או לצאת לאכול אחד עם השני במסעדות בהן הם מעוניינים, ליצור שתי קהילות חברתיות ולמנף את המלאי הגדול של הרשת של שותפי האוכל..
  • קבל מדריך טיולים– משתמשים יכולים ליצור קשר עם המקומיים ביעד הנסיעות שלהם כדי לקבל ייעוץ ואפילו להזמין סיורים. תושבים מקומיים מכירים לעיתים קרובות את המקומות הטובים ביותר להגיע אליהם ויכולים למכור שירותים משלהם ולקבל תשלומים באמצעות מערכת טוק טוק פאס.

כל זה יחד יוצר מערכת יחסים ייחודית בין משתמשי טוק טוק פאס, מה שהופך אותם ליותר ממשתמשי אפליקציות פשוטים ויוצר קהילה גלובלית מאוגדת ותומכת בעצמה. ככל שעובר טוק טוק עצמו גדל, השירותים והמידע הזמין יגדלו באופן אקספוננציאלי.

לא רק שמשתמשים מסוגלים למצוא מידע ושירותים, אלא שהם מתוגמלים על תרומתם. משתמשים שתורמים מידע יקר ערך ירוויחו אסימונים דרך הפלטפורמה ואז ניתן יהיה להחזיר את אסימונים אלה לשירותי נסיעות. משתמשים יוכלו גם להשיג תגים המעידים על מה שהשגו ועל הדברים שהם מעוניינים בהם. לבסוף, הגרלות יסופקו על ידי שותפים תורמים, כך שלמשתמשים תהיה הזדמנות לנסות לקבל שירותים וחוויות מעניינים חדשים..

סוכנות נסיעות אינטליגנטית מלאכותית

סוכנויות נסיעות מקוונות יתנו למשתמש תוצאות על סמך מה שהם מחפשים, אך טוק טוק פאס הולך צעד קדימה. במקום לתת רק למשתמשים תוצאות לא מנוסחות, Tuk Tuk Pass גם משתמש בידע שלו אודות המשתמשים בכדי להבין במה הם מעוניינים ביותר. Tuk Tuk Pass אוסף כמויות גדולות של נתונים אשר לאחר מכן מסוננים דרך AI של למידת מכונה. עם הזמן ה- AI יצמח מדויק עוד יותר בעת קביעת צרכי המשתמש.

עבור משתמש זה הופך את הפלטפורמה ליעילה יותר משמעותית מאשר פתרונות נסיעות כלליים. משתמשים לא צריכים לסרוק בין דפים ודפי תוצאות כדי למצוא בסופו של דבר את מה שהם מעוניינים בו. במקום זאת, המערכת תדחוף את הדבר שהם נוטים יותר להיות מעוניינים כלפי מעלה והמשתמשים יוכלו לבדוק הכל הם מעוניינים בכך.

עסקאות טובות יותר באמצעות מטבע קריפטוגרפי

מטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיית בלוקצ’יין מתאחדים במעבר טוק טוק, מה שמקל על הרשת החברתית לבצע עסקאות פנימיות. בעזרת מטבע קריפטוגרפי, הרשת החברתית מסוגלת להקל על עסקאות מבלי להעביר שוב ושוב סוגים שונים של מטבע. אפילו יותר טוב, למטבע עצמו יש ערך מהותי. המטבע הקריפטוגרפי של טוק טוק פאס יהיה קשור ל שירותי נסיעות אמיתיים, ובכך לעגן ולהגדיל את ערכו לאורך זמן.

לפיכך, לא רק שניתן לבצע טוק טוק כדי להקל על רשתות OTA ורשתות חברתיות מלאות, אלא היא גם מסוגלת להגדיל את הפלטפורמה המאוחדת עם מערכת מטבעות בעלת ערך אמיתי שרק תצמח בערכה. הנוסעים לא יאלצו להשתמש בשערי חליפין משתלמים ובמקום זאת יוכלו לרכוש ולשלם עבור כל מה שהם צריכים בפלטפורמה אחת. הם יכולים אפילו לצבור נקודות ישירות דרך המערכת על ידי ביצוע עבודה ואז להפוך את הנקודות לנסיעות.

טוק טוק פאס הוא לא רק פיתרון חדשני באמת חדשני. זה משפר גם את פלטפורמות הנסיעות הקיימות, כגון רשתות חברתיות וסוכנויות נסיעות מקוונות. על ידי מינוף טכנולוגיית הבלוקצ’יין והמטבעות קריפטו והתמקדות בהצגת חוויית משתמש שימושית ומאוחדת, Tuk Tuk Pass מסוגל לזקק את כל מה שהמטיילים באמת רוצים לחבילה אחת קלה לשימוש. משקיעים ונוסעים כאחד יכולים להסתבך במעקב והשקעה במעבר טוק טוק כיום.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map